Kampanya Bulucu

25 TL ve Üzeri 5. Temassız Ödemenize 25 TL Maxi Puan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“25 TL ve Üzeri 5. Temassız Ödemenize 25 TL Maxi Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak tek seferde yapılacak olan 25 TL ve üzeri 5. temassız ödeme işleminde 25 TL değerinde Maxi Puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen Maximum müşterilerinin 7 Haziran ve 24 Haziran tarihleri arasında temassız ödeme işlemi yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında alışveriş yapmadan önce ya da sonra kullanabilecekleri üç farklı yöntem yer almaktadır. Bu yöntemler;

İlk yöntemde Maximum resmi internet sitesi ya da akıllı cep telefonlarında yer alan uygulama marketlerinden indirilebilecek olan Maximum Mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra Kampanyalar bölümüne geldikten sonra ilgili kampanya sayfasında giriş yaparak Katıl butonuna basmanız gerekecektir.

Kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında harcama yapılmış ya da yapılacak olan kartın bağlı olduğu ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden MAXIPUAN yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak harcama yapılmış ya da yapılacak olan karta ait numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra 4402’ye kısa mesaj göndermesi gerekir. Bu yolu kullanarak gönderilecek olan her bir kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre ücretlendirilirsiniz.

Üçüncü ve son yöntemde ise kampanya sayfasında yer alan Kampanyaya Katılın butonuna tıklamalı ve karşınıza çıkacak olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmalı ve Gönder butonuna basmalısınız.

Temassız Ödeme İşlemi Nasıl Aktif Hale Getirilir?

Mobil temassız ödeme işlemleri yalnızca NFC yani Yakın Alan iletişimi ile uyumlu olan Android 4.4.2 üzeri işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinden yapılabilmektedir. Bu tür cihazlara sahip olan kişiler Maximum Mobil uygulaması üzerinden temassız ödeme işlemlerini aktif edebilmek için Kartlarım bölümüne giriş yaptıktan sonra İlgili Kartın Seçimi kısmına girmeli ve Ayarlar seçeneğinden sonra Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme bölümüne geçiş yaparak Mobil Temassız İşlem İçin Limit Belirtme seçeneğini seçip Onaylama adımlarını takip etmelidir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya İş Bankası tarafından çıkartılmış olup Maximum özelliğine sahip olan temassız asıl ve ek kredi kartları olan Maximum, Maximiles, Mercedes Card, Privia ve İş’te Üniversiteli kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir. Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılacak ola mobil temassız ödemeler İş Bankası Maximum özelliğine sahip olan kredi kartları ve Bankamatik kartı kullanılarak yapılabilir.

Kazandığım Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Maxi Puan’lar 24 Haziran 2017 tarihinden başlamak üzere 7 iş günü içinde kampanya kapsamında alışveriş yapmış olduğunuz asıl karta yüklenir.

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış olan Maxi Puan’ların son kullanma tarihi olarak 15 Temmuz 2017 tarihi belirlenmiş olup bu tarihe dek harcanmamış olan tüm Maxi Puan’ların 16 Temmuz 2017 tarihinden itibaren kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan geri alınmasına karar verilmiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olduğu için her bir müşteri bu kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilecek ve 25 TL Maxi Puan kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Ziraat Maximum Kartlar ve Maximum Aidatsız Kartlar ile yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Maximum Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler ile Maximum Fırsat işlemleri kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde Maxi Puan kazanımı da iptal edilir.

Maximiles’a yüklenmiş olan Maxi Puan’lar Maxi Mil’e dönüştürülerek kullanılamayacak ve Avans Maxi Mil kapatmak için kullanılamayacaktır.

Türkiye İş Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlenmiş olan koşulların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.