Kampanya Bulucu

23 Kasım 2018 Black Friday İndirimleri

Black Friday Kara Cuma indirimleri sizleri bekliyor. Türkiye’deki 23 Kasım 2018 Kara Cuma indirimli ürün ve markalarla tüketicilerle buluşuyor. Black Friday adıyla ortaya çıkan ve Türkçe’de efsane cuma  anlamına  gelen birçok markanın indirim kampanyası düzenlediği bu günde, Türkiye’de de bir çok ürün ve markada 23 Kasım 2018 Cuma gününe çok özel indirimler olacak. Efsane Cuma ülkemizde ikinci yılını yaşıyor.  Geçen yıl da yapılan bu özel günde alışveriş çılgınlığı yaşanmıştı.

Black Friday Nedir?

ABD’de başlayan bir kampanya olan Black Friday Kanada ve İngiltere’ye yayılmasının ardından  Kara Cuma adıyla 23 Kasım 2018 tarihinde de Türkiye’yi etkisi altına alacak. Bu gün yılın belli günlerinde firmaların başlattığı kampanyaları içeren özel bir gündür. Firmalar ürünlerini tüketicini kullanımına açarlar ve yıl boyunca görülmeyen çok uygun indirimleri tüketiciler için uygularlar.

2018 Black Friday İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Black Friday geçtiğimiz yılda  17 Kasım ile  26 Kasım arasında devam ederek ülkemizde büyük bir alışveriş çılgınlığı yaşatmıştı. Bazı mağazalar Black Friday satışlarını Şükran Günü olan perşembe günü itibari ile, bazıları ise pazartesi ve çarşamba günleri başlamayı seçiyor. 2018’de ise Türkiye’de Black Friday indirimleri 23 Kasım tarihinde tüketicilerle buluşacak. Bu kampanyalardan yararlanmak için iyi bir araştırma yaparak aklınıza gelmeyecek oranda indirimlerle birçok ürünü alabilirsiniz. Bu yüzden 23 Kasım şahane cuma indirimlerini takip etmeyi ihmal etmeyiniz.

İlk Kez Black Friday

Bu alışveriş günü tarih sahnesinde ilk kez 1961 yılında Black Friday ismiyle ortaya kondu. O gün, Philadelphia’da, alışveriş dolayısıyla oluşan trafik ve zorluklar, insanların çılgınlar gibi alışveriş yapmak istemesi nedeniyle bu isim uygun görülmüştür. Bu yıl da 23 Kasım 2018 günü milyonlarca müşteri mağaza ve online sitelere akın ettiği Kara Cuma (Black Friday) için ülkemiz nefesini tutmuş geri sayımı başlattı.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.