Kampanya Bulucu

2019 Yılbaşı Kampanyaları (A’dan Z’ye Tüm Firmalar)

Yeni yıl heyecanı ve renkleri ortalığı sararken, firmalar da bu heyecana katılmak için birbirleri ile yarışıyor. Beyaz eşyadan teknolojiye kadar firmalar her alanda birbirinden çekici yeni yıl kampanyaları ile indirimin önünü açtılar. Hem vatandaş hem de üretici için fayda sağlayacak bu kampanyalara hemen hemen bütün sektörlerde rastlamak mümkün.

Beyaz Eşya Fırsatları

Arçelik Yılbaşı Aşkına Kampanyası

2018 yılı bitmeden Arçelik, ‘Yılbaşı Aşkına’ ismini verdiği kampanyası ile bütün beyaz eşyalar ve küçük ev aletlerinde indirime gitti. 31 Aralık 2018 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamındaki indirimli ürünlere arcelik.com.tr ve Arçelik mağazalarından ulaşılabilir. Kampanya stoklarla sınırlı tutulmakta. Çamaşır makinesinden bulaşık makinesine, fırınlardan diğer ev aletlerine kadar indirimli ürünlere ulaşmanın tadı çıkartılabilir.

Samsung’dan Enflasyon Desteği Kampanyası

31 Aralık tarihine kadar sürecek bu kampanya kapsamında seçili ürünlere indirimli fiyatlar ile sahip olmak mümkün. Samsung bayilerinden ve online satış kanalından indirimli ürünlere ulaşılabilir. Samsung’un bu tarihler arasında sunduğu bir başka kampanya ise seçili çamaşır makinesinin satın alınması durumunda verilecek olan 1 yıllık Ariel deterjandır.

Profilo İndirimleri

Aralık ayı içerisinde karşılaşılan beyaz eşya kampanyalarından bir tanesi de Profilo’dan. Dayanıklı tüketim mallarında yüzde 29’a kadar indirim fırsatı ile tüketicilerin karşılayan Profilo’nun kampanyaları da bununla sınırlı değil. Ankastre setlerden en aletlerine kadar birçok üründe indirimle karşılaşmak mümkün.

Beko Beyaz Eşyaları Yeniliyor

Yeni yıl öncesi yaptığı kampanya ile adından söz ettiren bir başka beyaz eşya markası ise Beko. Hem enflasyon desteği kampanyasına katılan hem de yılbaşı öncesi evlerindeki eksikleri tamamlamak isteyenlere indirimli ürünler sunan Beko, kampanyayı mağaza ve online alışveriş imkanları ile sürdürmekte.

Teknoloji İndirimleri

Teknosa’dan Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı hediyelerini teknolojiden ve eğlenceden yana kullanmak isteyenler Teknosa fırsatlarını inceleyebilirler. Özellikle çocuklar için geniş bir ürün kataloğu sunan Teknosa ile indirimli fiyatlarla hediye alma şansı kullanılabilir. Disney oyuncakları, oyun konsolları, mini gitar, org, piyano gibi hediyeler ile minikler sevindirilebilir. Kampanya sadece çocuk ürünleri ile sınırlı değil, yetişkinler için de çok çeşitli ürünlerde indirimler var.

Vatan Bilgisayar Kampanyaları

Teknoloji tutkunlarının yüzünü güldürecek bir kampanya da Vatan Bilgisayar’dan. Telefon, ev aletleri, bilgisayar ve monitör kategorilerinde yer alan ürünlerde belirli oranlarda indirimler ile karşılaşmak mümkün. Online alımlarda sepette indirim ayrıcalığı da var.

Media Mark Yılbaşı Hediye Kampanyası

Bir başka teknoloji mağazası olan Media Mark da yılbaşı hediyelerinde geniş seçenekler arayanlar için çok özel kampanyalar düzenlemekte. Mağaza seçili ürünlerde belirli yüzdelerde indirim şansı tanımakta. Sevgiliye, anneye, babaya, çocuğa hediye alınabilecek geniş bir ürün grubu indirimde.

Online Alışveriş Kampanyaları

Hepsiburada Kampanyaları

Online alışveriş konusunda geniş seçenekler sunan Hepsiburada, kozmetikten beyaz eşyaya, giyimden teknolojiye kadar pek çok ürünü indirimli fiyatlar ile sunuyor. Yüzde 30’a varan indirim seçeneklerinden faydalanmak için son tarih 31 Aralık.

N11 Yeni Yıl Hediyeleri

Yeni yılda herkes birbirine hediye alabilsin, eksiklerini tamamlasın diye indirime giden bir başka online alışveriş sitesi ise N11. Giyim, elektronik, spor, outdoor, anne, bebek, kozmetik, hobi, otomotiv, saat, takı, aksesuar gibi farklı kategorilerde sunulan seçili ürünlerde indirim var.

Morhipo İndirimleri

Yüzde 70’e varan indirimler ile kullanıcılarını karşılayan Morhipo, indirimli ürün yelpazesini oldukça geniş tutmuş. Giyim, ayakkabı, parfüm, saat gibi kategorilerde ünlü markaların ürünlerini uygun fiyatlarla sunan Morhipo, hediye seçimini kolaylaştırmak için her kategoriyi ana sayfasında ayrı ayrı sunmakta.

Çocuklar için Yılbaşı Kampanyaları

e-bebek’te Ayın Her Günü İndirim

İndirim kampanyalarına farklı bir bakış açısı getiren ebebek, tarihe göre indirim fırsatları sunuyor. Böylece ay içinde artan şekilde indirimli ürünlerden satın alma şansı doğmakta. Yüzde 21, 22, 23 gibi rakamlarlar sunulan indirimler ise anne ve babaların bütçelerini rahatlatıyor.

Toyzz Shop’la Muhteşem Kahkahalar

Çocuk eşittir oyuncak, oyuncak eşittir çocuk. Çocuk dünyasına girebilmek ve yüzlerine kocaman kahkahalar yerleştirmek için Toyzz Shop’ta muhteşem fırsatlar var. Kahramanlarla dolu bu dünyada Transformerslar, Legolar, Elsalar ve daha yüzlercesi raflarda veya online alışveriş fırsatı ile internette yılbaşına özel fiyatlar ile sunuluyor.

Joker Çocukları Unutmamış

Hem mağaza hem online alışveriş sistemi olan Joker’de yeni yıl gelmek üzereyken çocukları unutmamış. Yılbaşı hediyesini daha almamış olanlar Joker’in indirimli ürünleri arasından seçim yapabilirler. Sadece oyuncaklar değil bebek bakım ürünlerinde de büyük fırsatlar var.

Armağan Oyuncak ile Yılbaşına Mutlu Girin

‘Her çocuk armağandır’ sloganı ile hizmet veren Armağan Oyuncak da yılbaşı kampanyalarına katılanlardan. Çocukları mutlu edecek oyuncaklar kampanya kapsamında indirimli fiyatlarla satın alınabilir. Zeka ve yapı oyuncakları, yılbaşı eğlencesini artıracak oyunlar, hepsi Armağan Oyuncak’ta.

Giyim Kampanyaları

Koton Yılbaşına Hazırlıyor

Hem yılbaşı gecesi giyilebilecek kıyafetler hem de günlük kullanım için olanlar, hepsi indirimde. Koton yılbaşı öncesi yaptığı indirim kampanyası ile çok uygun fiyatlara dolap değiştirme imkanı sunuyor. Son yıllarda çocuk koleksiyonları ile öne çıkan Koton fırsatları online olarak da yakalanabilir. Yılbaşı gecesi için özel hazırlanmış kırmızı koleksiyona da bakmak isteyenler olabilir.

Mavi Online Alışveriş Avantajları

Mavi Jeans online alışverişlerde yüzde 30-40 arasında indirim sunuyor. Ürün kategorisine göre değişen indirim oranları en fazla aksesuarlarda. Aksesuar alışverişlerinde yüzde 50 indirim fırsatı var. Spor giyimi sevenler için kaçırılmayacak bir indirim şansı.

adl Yılbaşı Şıklığı

Yılbaşı için özel olarak seçili ürünlerde yüzde 25 indirim uygulayan adl, ayrıca yılbaşı özel butiği ile de kadınları gecenin en şıkı olmaları için hazırlıyor. Cengiz Abazoğlu koleksiyonunda ise dikkat çekici parçalar var. Yılbaşı kombinini henüz hazırlamayanlar adl’ye bir göz atabilirler.

H&M İndirimi

Seçili ürünlerde online ve mağaza bazında indirimler var. Çocuk, kadın ve erkek koleksiyonlarında indirimli ürünleri bulmak mümkün. Dikkat edilmesi gereken tek nokta ise indirimlerin stoklarla sınırlı olması. Çocuk koleksiyonu ise ekstra eğlenceli.

Boyner’de Markaya Göre İndirim

Sadece giyim ve ayakkabı değiş ev eşyasından dekorasyona kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Boyner, marka bazında indirimler yapmakta. İndirimler yüzde 35-70 arasında değişiklik gösteriyor. Seçili ürünlerde yapılan indirimler stoklar ile sınırlı tutulmuş. Boyner mağazaları ve internet sitesi üzerinden indirimler yakalanabilir.

Takı Kampanyaları

Gülaylar Fırsatları

Gülaylar altın ve pırlanta takılarında özel indirim fırsatları sunuyor. Yılbaşının en özel hediyelerinden birisi olabilecek takılar böylece daha ekonomik hale gelmekte. Yılbaşı hediyeleri kategorisinde bulunan ürünlerde ise indirim oranı daha yüksek. Sevdiklerini sevindirmek isteyenler Gülaylar mağazalarına ya da markanın online alışveriş sitesine bakabilir.

Zen Pırlanta

Yılbaşına özel seçili ürünlerde yüzde 40 indirim sunan Zen Pırlanta’nın bir başka kampanyası daha var. 2.000 TL üzerinde alışveriş yapanlara tek taş küpe hediye. Bu kampanyalardan yararlanmak isteyenler Zen Pırlanta’ya bir göz atabilirler. Yüzükler, küpeler, kolyeler de muhteşem indirimler var.

Aris ile Işıldayın

Pırlanta sektörünün dev markalarından olan Aris yılbaşını unutmamış. Seçili ve yılbaşına özel ürünler ile müşterilerinin karşısına çıkmakta. Yılbaşı parıltısını Aris ile yakalamak isteyenler bu çok özel ürünlere bir göz atabilirler. Mağazaya gitmeye fırsatı olamayanlar online alışveriş ile bu fırsatlara ulaşabilirler.

Lova Pırlanta

Yılbaşına özel yüzde 50 indirim fırsatı sunan Lova Pırlanta, aynı zamanda az sayıda HRD sertifikalı pırlantaları da satışa çıkartmış. Sadece satış değil, satış sonrası destek de sunan markanın yılbaşı kapsamında indirimli fiyatlarla sunduğu ürünler arasında yüzük, kolye, küpe gibi takılar mevcut. İster evlilik teklifi için ister yılbaşının en özel hediyesi almak için bu fırsatlardan yararlanmak mümkün.

Altınbaş Pırlanta

Yılbaşında kampanya furyasına katılan bir başka takı markası da Altınbaş. Çok özel pırlantaları çok özel fiyatlar ile sunan Altınbaş, bütün ürünlerini kutusunda teslim etmekte. Markanın satış sonrası servis desteği de bulunuyor. Pırlanta sevenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

Saat&Saat

Saat&Saat, 2019 hediye fikirleri kapsamında sattığı ürünler için çok özel indirimler uyguluyor. Saatlerin yanında kolye, küpe gibi takılarda var. Üst segmente bulunan marka saatlere çok özel fiyatlar ile sahip olmak mümkün.

Kozmetik İndirimleri

Sevil Parfümeri

14-31 Aralık 2018 tarihlerinde Sevil Mağazaları ve sevil.com.tr’de geçerli olan yeni yıl kampanyası kapsamında ikinci ürüne yüzde 50 indirim var. İndirim fiyatı daha düşük ürüne uygulanmakta. Bu kampanya dahilinde indirim sadece Dior ve Chanel markalarına uygulanmıyor.

Sephora Yılbaşı Teklifi

Sephora yeni yıla girerken parfümlerdeki her 300 TL’lik alışverişe 100 TL indirim fırsatı sunmakta. Ayrıca sitede yer alan yılbaşı hediye fikirlerine bakarak karar verilebilir. Markanın yılbaşı makyaj koleksiyonları da bayanlar için oldukça ilgi çekici.

Ev Dekorasyon

Tchibo Sürprizler

Tchibo’da yeni yıl kampanyası dahilinde her gün bir başka ürüne indirim var. Sürprizler o gün açıklanıyor. İndirimli ürünler sadece yeni yıl ürünleri de değil. Tchibo mağazalarında ve sitesinde satılan pek üründe yılbaşı kampanyası dışında da indirimler var. Çocuklar için de çok sevimli hediyeler bulabilirsiniz.

Paşabahçe İle Yılbaşı

Zengin bir koleksiyona sahip olan Paşabahçe yılbaşını unutmamış. Yılbaşı süslerinde büyük avantajlar sağlıyor. Paşabahçe farkı ile süsleme yapmak isteyenler mağazalara ve Paşabahçe sitesine göz atabilirler. Yeni yıl hediyeleri için de çok özel avantajlar mevcut.

Koçtaş Yılbaşı Süsleri

Koçtaş’ın indirimleri yoğun olarak yılbaşı dekorlarında. Çam ağaçlarından süsleme objelerine kadar birçok ürün indirim dahilinde. Fırsatları kaçırmamak için Koçtaş mağazalarına ve sitesine uğranabilir. Daha renkli bir yılbaşı için Koçtaş indirimlerinden yararlanmak mümkün.

Mudo İle Hem Giyim Hem Dekorasyon

Giyimden dekorasyona kadar geniş bir aralıkta hizmet veren Mudo, seçili ürünlerinde indirimler ve 3 al 2 öde kampanyaları ile yılbaşına hazırlanmış. Ayarıca giyim ürünlerinin bazıları yüzde 50 indirimli. Her alanda farkını ortaya koyan Mudo ile daha şık ve tarz olabilirsiniz.

IKEA Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı süsleri ve dekoratif objelerde indirime giden bir başka marka da IKEA. Mumlar, saksılar indirimde. Bunlarla birlikte servis için kullanabileceğiniz çok özel tasarımlı bardaklar da indirim kapsamında tutulmuş. Kış koleksiyonunda belirli parçalarda da indirim var.

Taç Yılbaşı

Taç, yılbaşı kategorisinde bulunan ürünlerini indirimli fiyatlar ile sunmakta. Yemek takımları, nevresim takımları, çocuk ürünleri indirimli ürünler kapsamında yer alıyor. Taç’ın en eğlenceli serileri de bu kampanyada.

Banka Kampanyaları

Bonus Kart İle 75 TL

Bonus üye işyerlerinde yapılan harcamalar kazandırıyor. Tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri  market, akaryakıt, giyim veya kozmetik alışverişlerinde ilk harcamaya 10 TL, üçüncüye 20 TL, altıncıya ise 45 TL bonus verilecek. 15-31 Aralık tarihleri arasında geçerli olan kampanyada kazanılan Bonuslar, 04 – 14 Ocak 2019 tarihleri arasında kullanılabilecek.

Maximum Kart 50 TL MaxsiPuan

Market, giyim, optik, kitap, züccaciye, kozmetik, ayakkabı, oyuncak sektörlerinde yapılacak alışverişler için Maximum kart ile 50 TL kazanma fırsatı. Maximum üye işyerleri ile seçili elektronik market ve e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler ile bu puanı kazanmak mümkün. Tek seferde 125 TL üzeri 5. alışveriş sonrası puan yüklemesi yapılıyor. Kampanyanın son günü 31 Aralık.

World Karttan 125 TL World Puan

Gıda, giyim, kırtasiye, oyuncak ve kozmetik sektörlerinde yapılacak ilk 125 TL alışveriş sonrasında yapılan her 125 TL’lik alışveriş için 10TL  World Puan, toplam 100 TL World Puan kazanma şansı. World üye iş yerlerinden yapılacak alışverişlerde puan kazanma fırsatı yakalamak için son gün 31 Aralık. Akaryakıt harcaması yapanlar için 25 TL daha kazanma şansı var. İkinci 125 TL üzeri akaryakıt harcamalarında 25 TL World Puan daha ekleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.