Kampanya Bulucu

2019 iPhone Kampanyaları

Ülkemizin en çok kullanılan cep teleofonu markalarından biri olan iPhone’un üreticisi Apple; son dönemde doların hızlı bir şekilde yükselmesiyle birlikte Türkiye satış fiyatlarında revizyona gitti. Türkiye’ye özel satış fiyatlarında yapılan yaklaşık 1.000 TL’lik zam, Türkiye pazarındaki mevcut ve potansiyel Apple müşterilerinin tepkisini topladı. Fiyatların gelir düzeyinin üzerinde olmasına rağmen bir de eklenen zamlarla birlikte iyice pahalı hale gelen Apple ürünlerine ulaşmak için hem Apple’ın hem de operatörlerin kampanya ve tarifeleri daha sık takip edilmeye başlandı.

Başta Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom olmak üzere GSM operatörleri krizi fırsata çevirip müşterileri için taahhütlü seçeneklerle alım kolaylığı sağlamaktadır. Ancak taahhüt içerisinde müşterilerinden 12 ay ya da 24 ay operatörde kalma sözü içeren sözleşmelerin imzalanması bekleniyor. Yürürlüğe konulan kanun kapsamında kullanıcılar, teknolojik ürünler için kredi kartına taksitlendirme seçeneğini kullanamadıklarından operatörlerin faturalara ek ücretlendirme yöntemini tercih etmeyi yaygın hale getirmiştir.

Fatura üzerine telefon satın aldıktan sonra; aylık fatura ödemesi yapılmazsa ne olur? Yapılan taahhüt iptal edilebilir mi? Taahhüt ödemesi toplu bir şekilde yapılabilir mi? Gibi soruların cevaplarına aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tarifeye ek ödeme ile cep telefonu satın almak hakkında detaylı bilgi için TIKLA!

Turkcell’den “Bireysel iPhone Kampanyası”

Turkcell, müşterilerinin isteklerini karşılayabilmek için 31.12.2019 tarihine kadar geçerli “Bireysel Akıllı Telefon” kampanyasını oluşturmuştur. Bireysel akıllı telefon kategorisinde ise Turkcell aboneleri ve numarasını Turkcell’e taşıyan yeni müşteriler için, her bütçeye ve zevke uygun Turkcell iPhone kampanya seçenekleri sunulmaktadır. Bununla beraber 24 ay kontratlı Turkcell teklifleri ile iPhone modellerine müşteriler, kendilerine uygun tarife ve internet paketi avantajlarıyla sahip olabilmektedir. Turkcell iPhone kampanyasıyla kontratlı cihaz sahibi olan müşterilere, içeriğinde internet paketi olan tarifelerden birini seçme zorunluluğu getirilmiştir.

Turkcell iPhone kampanyasından yararlanarak kontratlı yeni cihaz sahibi olmak isteyen müşterilerine Turkcell, Financell üzerinden kredi imkanı sağlamaktadır. Financell’in sağladığı kredi ile birlikte cihaz satın alan müşteriler, faturalarına ek taksitlendirilmiş ücretlerle bu kredinin geri ödemesini yapmaktadır. Geri ödemeler 6 aylık süre ve Apple iPhone kampanyaları için belirtilmiş ücretlerden oluşuyor.

Taksit bizden kurgusunda belirtilen süre boyunca cihaz için ek ücret ödenmez. Bu zaman aralığında yalnızca seçilen tarife bedeli faturaya yansıtılır. Seçilen iPhone modeline göre 6 aylık taksit seçenekleriyle sözleşme düzenlenir ve sözleşme bitimi ise müşteri güvenliği açısından SMS ile bilgilendirilir.

Turkcell iPhone kampanyalarına özel; iPhone 7-32 GB, iPhone 8-64 GB, iPhone 8 Plus-64 GB ve iPhone X cihazları “turkcell.com” web adresinden 12 ay taksit seçeneğiyle satışa sunulmaktadır.

Vodafone’dan “Değiştir-iPhone Al Kampanyası”

Vodafone iPhone kampanyalarından yararlanmak isteyen müşterilerin Vodafone hattına sahip olması ya da numarasını Vodafone’a taşıması gerekliliği bulunuyor. Apple iPhone kampanyasını Vodafone aracılığıyla kullanmak isteyen müşterilerin çalışır durumdaki, Vodafone tarafından belirtilmiş listede bulunan model ve markadaki telefonlardan birini Vodafone Cep Merkezi’ne teslim etmeleri gerekiyor. Bu durumda Vodafone iPhone kampanyası doğrultusunda teslim edilen telefonun modeline göre belirlenmiş indirimli aylık ödeme imkanlarından yararlanılabiliyor.

Apple iPhone kampanyası içeriğinde aboneler; iPhone 6-32 GB, iPhone 7-32 GB, iPhone 8-64 GB,iPhone 8-256 GB, iPhone 8 Plus-64 GB, iPhone Plus-256 GB, iPhone X-64 GB, iPhone X-256 GB model telefonlardan birine sahip olabilir. Hatta geri verilen telefonun durumuna göre 5.400 TL’ye varan indirimden faydalanmak mümkün.

Vodefone iPhone kampanyasındaki aboneler aynı zamanda son çıkan iPhone modellerini; 12 aylık 540-905 TL arasında taksit imkanlarıyla taahhütlü bir şekilde satın alabilirler. Satın alınan cihaz için Vodafone iPhone kampanyasının yanında 6 ay süreyle geçerli “Ekranım Güvende Paketi” sunulmaktadır. Bu paket sayesinde satın alınan cihazın ekranının kırılması halinde bu telefonun tamiri “sadece 1 kez” Vodafone iPhone kampanyası kapsamında ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

Mevcutta taahhütlü bir cihaz anlaşması olmasına rağmen Vodafone aboneleri, çeşitli koşullar dahilinde Vodafone iPhone kampanyalarından faydalanabilirler.

Türk Telekom’dan “Aynı Anda İki iPhone Kampanyası”

Türk Telekom iPhone kampanyalarından yararlanmak isteyen müşterilerin; 12, 24 ya da 36 ay abonelikte kalma sözü ve istenilen Apple iPhone kampanyası modelinin aylık ücretlendirme şartlarını taahhüt eden bir sözleşmeye imza atması gerekir. Bununla birlikte Türk Telekom iPhone kampanyası doğrultusunda abonelere, üç satın alma seçeneği sunulmaktadır.

1. Akıllı cihaz yenileme ve taksit planlama: Müşteriler hayallerindeki akıllı telefona, eski cihazını getirerek veya model için belirtilmiş ön ödemeyi yaparak indirimli fiyatlarla sahip olabilirler. Türk Telekom iPhone kampanyası modeline uygun olarak, aboneler kendilerine uygun taksit planlamasını oluşturabiliyorlar.

2. Tarifeye ek ücret: Türk Telekom iPhone kampanyası katılımında belirtilen modelin fiyatlandırılması doğrultusunda 6-12 aylık taksitlendirmeyle belirlenen ücretler, mevcut tarifenin fatura bedeline ek olarak yansıtılmaktadır.

3. Peşin: Apple iPhone kampanyası kapsamındaki modellerin güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir. Resmi web sitesi “turktelekom.com” ve Türk Telekom mağazaları üzerinden tavsiye edilen satış fiyatıyla satılmaktadır.

Türk Telekom’da 24 ay kalma taahhüdünde bulunan ve gerekli kriterlere uygun olan müşteriler, ayda 50 TL’den başlayan taksitlerle hiç beklemeden iki akıllı telefona aynı anda sahip olabilirler. İkinci akıllı telefon seçeneği olarak Türk Telekom abonelerine, iPhone 5 S 16 GB modelini sunmuştur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.