Kampanya Bulucu

2019 En Güncel Evde İnternet Kampanyaları Neler?

Yeni yılda adil kullanım kotasının kalkması ve fiyatlarda değişiklik yapılmasıyla birlikte tüm internet sağlayıcıları da yeni müşteri çekebilmek için sayısız kampanya başlattı. Memnun kalmadığı takdirde aboneliğini iptal etmek isteyen müşteriler taahhütsüz internet kampanyalarını incelese de taahhütsüz kampanyaların modem ve kurulum ücretleriyle birlikte aylık ödenmesi gereken hizmet tutarının taahhütlü kampanyalara göre yüksek olması, müşterileri en avantajlı internet kampanyalarını araştırmaya itiyor.

İnternet kullanımı her yaştan ve her kesimden bireyi kapsayacak şekilde her anımızda olunca günümüzün önemli bir kısmını geçirdiğimiz evlerimizde de internetin olması adeta bir gereklilik halini aldı. Pek tabii bu durumun farkında olan şirketler ve operatörler de müşterilerine evde internet keyfini yaşatmak için ihtiyaçlara en uygun paketleri hazırlamak ve her geçen gün birbirinden avantajlı kampanyalar oluşturmak için hız kesmeden çalışıyorlar. Böylece her operatörün oldukça cazip paketlerle sunduğu evde internet kampanyaları içinden müşteri, kendi bütçesi ve ihtiyacına en uygun olanını özgürce seçebiliyor.

Türk Telekom – TTNet İnternet Kampanyaları

 • TTNet A.Ş, kendisini ışık hızında internet olarak da bilinen fiber internetin lideri olarak sunuyor ve yüksek kalitede film izleme, oyun oynama ve internetinizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılama sözünü veriyor.
 • Ayrıca Türk Telekom tek başına kendisi, hem evde internet ihtiyacınızı hem mobil hem sabit telefon hem de televizyon üzerinden gerek duyduğunuz iletişim ihtiyacınızı karşılıyor.
 • Eğer bir Türk Telekom evde internet aboneliğiniz varsa veya Türk Telekom evde internet kullanıcısı olursanız, Türk Telekom size yalnızca evde değil binlerce wifi noktasında da ücretsiz internete erişebilme olanağı sunuyor. Diğer bir deyişle eviniz için tek bir abonelik oluşturarak dışarıda da binlerce wifi noktasında evde internet keyfini yaşama olanağına sahipsiniz.
 • Türk Telekom evde internet kampanyalarında evinize ücretsiz kurulum hizmeti sunuluyor. Bunun için tek yapmanız gereken online olarak, 444 1 444’ü arayarak ya da bir Türk Telekom şubesine giderek başvuruda bulunmak ve bir randevu tarihi oluşturmak. Daha sonra kendinize uygun şekilde tekrar değiştirebileceğiniz randevu tarihinizde Türk Telekom evinize kadar gelerek internetinizin ücretsiz kurulumunu gerçekleştiriliyor.
 • Üstelik her bir yaş grubuna hitap edebilecek farklı ve zengin içeriklerde pek çok ücretsiz servis de TTNet yalın internet kampanyalarına ve TTNet fiber internet kampanyalarına dahil olarak hizmetinize sunuluyor.

Türk Telekom internet kampanyalarını görüntülemek için TIKLAYINIZ!

TTNET Cayma Bedeli Sorgulama İçin: TTNET Cayma Bedeli Sorgulama

Turkcell Superonline İnternet Kampanyaları

 • Superonline, müşterilerine dünya üzerindeki en hızlı internet erişim teknolojisi adıyla sunulan fiber internet hizmeti, 4.5G hızında Superbox hizmeti, fiber internet ve Superbox’a göre daha yavaş kabul edilen ADSL ve kablo internet hizmetini çok çeşitli ve her bütçeye hitap eden kampanyalarla sunuyor.
 • Her bir hizmeti için birbirinden cazip çeşitli kampanyalar sunan Turkcell Superonline’a geçmek ve bir Superonline abonesi olmak oldukça basit. İnternet üzerinden numaranızı bırakarak, TERFİ yazıp 2220’ye SMS göndererek veya Turkcell Superonline satış merkezlerinden birine uğrayarak Superonline’lı olma talebinde bulunabiliyorsunuz.
 • Turkcell Superonline’a başvurunuzun hemen ardından 12 aylık taahhütlü ev internetiniz ücretsiz modem, kurulum ve aktivasyon hizmetiyle sunuluyor.
 • Turkcell, ücretlerinin sabit olduğu garantisini vererek ek ücretler ödeme endişesini de ortadan kaldırıyor.

Turkcell’in güncel internet kampanyalarını görüntülemek için TIKLAYINIZ!

Cayma Bedeli Sorgulama İçin: Turkcell Cayma Bedeli Sorgulama

Vodafone İnternet Kampanyaları

 • Vodafone, müşterilerine Fiber ve ADSL hizmetini, sınırsız internet kampanyalarını oluşturarak oldukça uygun ve cazip fiyatlarla sunuyor.
 • Bir Vodafone müşterisi olmak isterseniz oldukça kolay bir şekilde internet üzerinden Vodafone evde internet başvurusu yapmanız mümkün.
 • İnternet üzerinden başvuru kolaylığının yanı sıra Vodafone, hangi paketin sizin için daha uygun olacağı kararsızlığına düşmemeniz için başvuru yaparken binanızın altyapısını da belirtmenizi istiyor. Böylece Vodafone sizin için en uygun evde internet kampanyalarını belirleyerek kampanya seçme konusunda kolaylık sağlıyor.
 • Dilerseniz hemen Vodafone evde internet başvuru sayfasındaki “hemen başvuru” butonu üzerinden başvurunuzu başlatabiliyorsunuz. Burada siteye telefon numaranızı verdikten sonra adresinizi belirtmeniz gerekiyor. Bu aşamada size en uygun Vodafone evde internet kampanyası belirleniyor. Bir sonraki aşamada ise belirlenen kampanyalar içinden kendinize en uygun tarifeyi seçiyorsunuz. Bu işlemler tamamlandıktan sonra ise Vodafone sizi arıyor ve kurulumun gerçekleştirilmesi için bir randevu tarihi belirliyorsunuz.
 • Seçtiğiniz randevu tarihinde Vodafone evinizde tamamen ücretsiz olan kurulumu gerçekleştiriyor, siz yalnızca faturanıza yansıyacak olan cüzi miktarda bir modem kiralama ücreti ödüyorsunuz.

Vodafone’un güncel evde internet kampanyalarını görüntülemek için TIKLAYINIZ!

TurkNet İnternet Kampanyaları

 • TurkNet, ev internet kampanyalarını “Özgür İletişim” olarak adlandırıyor ve kendi yaşamak istedikleri internet deneyimini müşterilerine sunma gayesi taşıdıkları için kampanyalarının farklı olduğunu belirtiyorlar.
 • 100 Mbps’ye çıkmayı başaran fiber internetleriyle kullanıcılarının Türkiye’de Netflix’e birinci, Steam’e ise ikinci en kısa sürede bağlanmalarını mümkün kıldıklarını açıklıyorlar.
 • Turknet, fiber internet hizmetinin yanı sıra Özgür İnternet olarak adlandırdıkları kampanya paketiyle müşterilerini kotasız ve taahhütsüz bir internet deneyimine çağırıyor. Diğer bir deyişle TurkNet’e herhangi bir söz vermeden TurkNet’in sınırsız ışık hızında internetini kullanmaya başlıyorsunuz.
 • Üstelik bir anlaşmanız olmadığı için dilediğinizde iptal edebileceğiniz TurkNet deneyiminizden ilk 30 gün içinde memnun kalmadığınız takdirde TurkNet size paranızı iade edeceğinin de garantisini veriyor.
 • Oldukça kolay bir şekilde TurkNet web sitesine erişip Turknet’li olabilirsiniz. İstenen bilgileri doldurarak ilk aşamayı tamamlayabilirsiniz. İkinci aşama içinse TurkNet’in talep ettiği gerekli belgeleri kargo ile gönderiyorsunuz. TurkNet tarafından belgelerinizin geçerliliği onaylandıktan sonra 5 gün içerisinde TurkNet internetinizi kullanmaya başlıyorsunuz. Faturanız da aboneliğiniz başladığı gün değil internetinizin erişime açıldığı gün baz alınarak kesiliyor.

TurkNet’in güncel evde internet kampanyalarını görüntülemek için TIKLAYINIZ!

Turksat KabloNet/UyduNet İnternet Kampanyaları

 • Artık KabloNet adıyla hizmet veren UyduNet 100 Mbps hıza erişen fiber internet imkanını çeşitli kampanyalarla müşterilerine sunuyor.
 • Eğer binanız UyduNet alt yapısına sahipse oldukça hızlı bir şekilde KabloNet’li olabilirsiniz.
 • UyduNet altyapısına sahipseniz, Kablo TV üyeliği oluşturabilir ve UyduNet evde internet kampanyalarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • Halihazırda Kablo TV aboneliğiniz varsa bu durumda her şey çok daha kolay! 0850 532 4410 numaralı hattan Turksat UyduNet’e ulaşabilir ve kendiniz için en uygun kampanyayı öğrenebilirsiniz.
 • Kampanyanızı seçtikten sonra en kısa sürede internetinizin kurulumu gerçekleştiriliyor ve hemen o gün fiber internetinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Üstelik seçtiğiniz kampanya içeriğine dahil olduğu müddetçe KabloNet sizden bağlantı, kurulum ve aktivasyon ücreti de talep etmiyor!

UyduNet’in güncel evde internet kampanyalarını görüntülemek için TIKLAYINIZ!

Binanızda UyduNet altyapısı olup olmadığından emin değilseniz, sorgulama yapmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.