Kampanya Bulucu

2019 İçin En Avantajlı Evde İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Yeni yılda adil kullanım kotasının kalkması ve fiyatlarda değişiklik yapılmasıyla birlikte tüm internet sağlayıcıları da yeni müşteri çekebilmek için sayısız kampanya başlattı. Memnun kalmadığı takdirde aboneliğini iptal etmek isteyen müşteriler taahhütsüz internet kampanyalarını incelese de taahhütsüz kampanyaların modem ve kurulum ücretleriyle birlikte aylık ödenmesi gereken hizmet tutarının taahhütlü kampanyalara göre yüksek olması, müşterileri en avantajlı internet kampanyalarını araştırmaya itiyor.

Türk Telekom İnternet Kampanyaları

“İnternetsiz ev kalmasın” sloganıyla yola çıkan Türk Telekom’da bölgenin altyapısına göre hem fiber internet hem de DSL kampanyaları bulunuyor. TTNet internet kampanyalarının fiyatları, internet türüne ve hızına göre değişkenlik gösteriyor.

1. İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası

Türk Telekom’un en uygun fiyatlı kampanyasında fiber hızını yaşarken cebini yakmak istemeyen müşteriler düşünülmüş. 20 GB kotalı, 4 Mbps hızında hizmet sağlayan kampanyanın aynı zamanda 40 GB kotalı versiyonu da bulunuyor.

20 GB’lık İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası’ndan 24 ay taahhütle aylık 29,90 TL’ye, 40 GB’lık kampanyadan aylık 39,90 TL’ye yararlanmak mümkün. Bağlantı hızı, aktif internet kullanıcılarına yetersiz gelecek olsa da fiber internet dünyasına giriş yapmak isteyenler için ideal.

2. Yalın İnternet Kampanyaları

Türk Telekom’un internet hizmeti almak isteyen fakat sabit telefon hattından uzak duran müşteriler için sunduğu yalın internet paketleri, uygun fiyatlarının yanı sıra ek özellikleriyle de dikkat çekiyor. 6 Mbps’den başlayan tarifelerden 8, 12, 16 ve 24 Mbps hızlarında da yararlanmak mümkün.

Farklı bir internet sağlayıcısından gelen yeni abonelere 150 TL’lik hoş geldin indirimi sunan kampanyalarda en düşük fiyat 69,90 TL, en yüksek fiyat 99,90 TL olarak listelenmiş.

Vodafone İnternet Kampanyaları

Genelde mobil kampanyalarıyla dikkat çeken ve yoğun olarak bu alanda tercih edilen GSM operatörü Vodafone, son yıllarda başlattığı evde internet kampanyalarıyla da dikkat çekiyor. Vodafone evde internet paketlerinin en dikkat çeken özelliği, evde internet aboneliği bulunan Vodafone kullanıcılarına, akıllı telefonlarında kullanabilecekleri 4 GB mobil internet armağan etmesi. Vodafone, fiber internet kampanyalarının yanı sıra ADSL paketleriyle de ihtiyaca göre çözümler sunuyor.

1. Evde+ Kampanyaları

Vodafone’un limitsiz fiber internet kampanyaları Evde+ tarifeleri, hem fiyatları hem de hızlarıyla dikkat çekiyor. Üstelik farklı bir hizmet sağlayıcısından Vodafone Evde+ kampanyalarına geçen yeni müşterilerin, 500 TL’ye kadar olan cayma bedelleri de Vodafone tarafından karşılanıyor.

En geç iki gün içinde kurulum garantisi veren Vodafone’un en uygun fiyatlı Evde+ kampanyası 16 Mbps bağlantı hızına sahip. Kampanya fiyatı ilk yıl 64,90 TL iken ikinci yıl 74,90 TL oluyor. Fiber internet keyfini son sürat yaşamak isteyenler için sunulan Evde+ 100 paketi ise, 100 Mbps bağlantı hızına ve ilk yıl 164,90 TL, sonraki yıl 174,90 TL ücretlendirmeye sahip.

2. Evde+ ADSL Kampanyaları

Yaşadığı bölgede fiber altyapısı bulunmayan müşteriler için sunulan Evde+ ADSL tarifeleri 6 Mbps’den 50 Mbps’ye kadar internet hızı sunarken fiyatlar 64,90 TL ile 144,90 TL arasında değişiyor.

Superonline İnternet Kampanyaları

Turkcell altyapısıyla hizmet veren Superonline, Türkiye’deki ilk fiber internet hizmet sağlayıcısı olma özelliğine sahip. Turkcell internet kampanyaları uygun fiyat avantajlarının yanı sıra bedava mobil internet kazanma şansı ve Turkcell’e ait uygulamalarda kampanyalardan yararlanma fırsatı sunuyor.

1. Turkcell Fiber Limitsiz İnternete Giriş Kampanyası

24 ay yerine 12 ay taahhütle başvurulabilen bu kampanyada 15 Mbps gerçek hızda fiber internet keyfini yaşarken ayrıca Turkcell uygulamaları Fizy ve TV+’tan da ücretsiz yararlanılabiliyor.

Kurulum ve modem ücreti alınmayan kampanyada ilk ay 100 Mbps fiber internet hızı da Turkcell müşterilerine hediye ediliyor. 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan 79,90 TL’ye faydalanmak mümkün.

2. ADSL Esnek Paketler Kampanyası

Fiber internet altyapısı bulunmayan bölgelerde Superonline hizmetlerinden faydalanmak isteyen müşteriler için sunulan ADSL Esnek Paketleri, müşterilerin tüketim oranına göre limitleri kendilerinin belirlemesine imkan tanıyor. 8 ve 16 Mbps hızlarda sunulan

Esnek Paketler, müşterinin mevcut kotayı tüketmesi durumunda bir üst limite çıkıyor. Örneğin 8 Mbps internet hızı ve 25 GB kotaya sahip bir tarife için 59,90 TL’den faturalandırılan müşteri, kotayı aşması halinde sonraki kota bandına alınıyor ve kampanya kapsamında faturası 75 GB’a kadar 69,90 TL oluyor. 75 GB’ı da tüketmesi halinde geçtiği pakete göre 79,90 veya 89,90 TL ödüyor.

Digiturk İnternet Kampanyaları

Bein Media Group tarafından satın alınan Digiturk, Turkcell Superonline ile gerçekleştirdiği ortaklıkla birlikte, fiber internet hizmetinden müşterilerinin faydalanmasına imkan tanırken Digiturk televizyon kanallarını seyretmek isteyen müşterileri için de dikkat çeken teklifler sunuyor.

1. Süper Lig Limitsiz İnternet Paketi

“İnternetim fiber olsun, maçlar da yanında olsun” diyenler için Digiturk’ün Süper Lig paketi biçilmiş kaftan. Tüm Süper Lig maçlarının yanı sıra Premier Lig maçlarının da izlenebildiği kampanyada ayrıca 1 adet dizi ve 1 adet de film kanalı bulunuyor.

24 Mbps hızda internet hizmetinin sunulduğu bu ikili pakete aylık 209 TL’ye abone olmak mümkün.

2. Yıldızlarla Dolu Limitsiz İnternet Paketi

Digiturk’ün “yıldız” kanal paketlerinden birinin seçilebildiği bu internet paketlerinde hem fiber internet hem de ADSL seçenekleri bulunuyor.

Evin Yıldızı, Ailenin Yıldızı veya Filmin Yıldızı paketlerinden biriyle birlikte 16 Mbps limitsiz ADSL internet aylık 85-105 TL iken 50 Mbps limitsiz fiber internetle birlikte 104 ila 124 TL arasında fiyat etiketine sahip.

Türksat İnternet Kampanyaları

Türkiye’nin en eski internet sağlayıcılarından biri olan Türksat Kablonet, yeni yılda sunduğu kampanyalarla yüksek hızda internet keyfini kaçırmak istemeyenleri Kablonet dünyasına davet ediyor. Kendi altyapısını kullanan Kablonet, internet kampanyalarının yanı sıra televizyon yayın paketleriyle de diğer hizmet sağlayıcılara güzel bir alternatif oluşturuyor.

1. 100’ünüzü Güldüren Kampanya

100 Mbps’ye kadar akıllı sınırsız fiber internet hızının yanı sıra 100’ünüzü Güldüren Kampanya’da 24 ay boyunca Üst Paket ve Altın Sinema Paketi, kampanya fiyatına dahil izlenebiliyor.

Modem ve kurulum ücreti bulunmayan kampanyanın her şey dahil fiyatı 89,99 TL olarak belirtilmiş.

2. Eğlenceyi Kaçırma Kampanyası

En düşük şikayet oranına sahip hizmet sağlayıcısı olan Kablonet’in Eğlenceyi Kaçırma Kampanyası 25 Mbps’ye kadar akıllı sınırsız hizmeti, Temel TV Paketi ve Vizioon Sinema Paketi’yle birlikte geliyor.

Kampanyanın 24 ay taahhütlü fiyatı ise her şey dahil 69,99 TL.

D-Smart İnternet Kampanyaları

“Doya doya internet” sloganıyla kampanyalarını oluşturan D-Smart, internet hizmetiyle birlikte spor, sinema ve belgesel kanallarından oluşan paket alternatifleriyle de göz dolduruyor.

1. Olumlu Kampanya

İlk ay mega paket kanallarıyla birlikte tüm ek paketlerin hediye edildiği D-Smart Olumlu Kampanya’da, televizyon yayını ve internet hizmetinin yanı sıra “D-Smart Go” adı verilen ve günlük yayın akışına bağlı kalmadan D-Smart içeriğini dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman izlemenize olanak veren uygulama da bulunuyor.

Kampanyanın her şey dahil fiyatı ise aylık 89,90 TL.

Mevcut internetini iptal edip yukarıdaki avantajlı tarifeler geçmek istediğiniz durumda halihazırda abonesi olduğunuz paket için cayma bedeli ödemek durumunda kalabilirsiniz. Taahhüt iptali halinde internet sağlayıcınızın sizden talep etmesi muhtemel taahhüt iptali cezasını öğrenmek için tıklayın!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.