Kampanya Bulucu

2019 Bankaların MTV Kampanyaları

Motorlu taşıt sahibi vatandaşların her yıl düzenli olarak ödemekle yükümlü oldukları Motorlu Taşıtlar Vergisi, Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez tahsil edilir. Trafiğe çıkma hakkı bulunan her araç için ödenmesi zorunlu tutulan MTV’ye her yıl belirli oranda zam yapılırken bankalar da ödeme dönemlerinde çeşitli kampanyalar gerçekleştiriyor. Çoğu banka MTV ödemeleri için müşterilerine taksit imkanı sunarken bazı bankalar ise müşterilerine; çeşitli mecralardaki alışverişlerinde kullanmaları amacıyla indirim kuponu gibi ayrıcalıklar tanıyor. Yalnız bazı bankalar ödeme yapmadan önce SMS ya da mobil/intenet bankacılığı üzerinden kampanyaya katılım bildirimi yapılmasını talep ediyor. Bu sebeple bankaların MTV ödemeleri için tanımış oldukları fırsatlardan faydalanabilmek için öncelikle bankanın kampanya detaylarının incelenmesi gerekiyor.

1. Garanti Bankası MTV kampanyası

Garanti Bankası, 3 Ocak ila 31 Ocak 2019 tarihleri arasında MTV ödemelerini Garanti Cep, Garanti Internet, 444 0 333 Alo Garanti, garanti.com.tr, BonusFlaş üzerinden yapacak olan müşterileri için 2 taksit imkanı sunuyor. Öte yandan Gelir İdaresi Başkanlığının resmi internet adresi olan gib.gov.tr üzerinden yapılan ödemelerde, mobil ödeme seçeneğinin altında GarantiPay’i seçşip kart bilgilerini girmeden ödeme yapanlar için 3, ödeme seçenekleri arasından kredi kartını seçip kart bilgilerini girerek ödeme yapanlar için ise 2 taksit imkanı mevcut.

Ayrıca yukarıda bahsi geçen kanallar aracılığıyla yapılan tüm MTV ödemesi işlemleri için; Hepsiburada’da geçerli chipgold, altın ürünleri haricinde kullanıma uygun 300 TL ve üstü alışverişlerde geçerli 30 TL’lik indirim de Garanti Bankası’nın müşterilerine sunduğu imkanlar arasında.

2. TEB MTV kampanyası

TEB 1 Ocak 2019 tarihinde başlayıp 31 Ocak 2019 günü sona erecek olan MTV kampanyası kapsamında TEB müşterileri, TEB Bonus kredi kartları ile CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması ya da GİB resmi internet adresi üzerinden yapacakları MTV ödemeleri için 2 taksit imkanından faydalanabilir.

Yukarıda bahsi geçen şekilde MTV ödemesi gerçekleştirecek olan TEB müşterilerinin 2 taksit imkanından faydalanabilmek için ödeme yapmadan önce MTV yazıp 4616’ya SMS göndermeleri gerekiyor. Dileyenler bunun yerine CEPTETEB Mobil Uygulaması üzerinden de kampanyaya katılım başvurusunu bankaya iletebilirler.

3. Denizbank MTV kampanyası

Paracard’ı ile gib.gov.tr üzerinden 300 TL ve üstünde MTV ödemesi yapan Denizbank müşterilerinin 20 TL bonus kazanma imkanı bulunuyor. 3-31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya katılım için ödeme yapmadan önce MTV yazıp 3280’e SMS göndermek ya da DenizKartım uygulaması üzerinden kampanyaya katılım bildirimi yapmak gerekiyor.

Bununla birlikte Denizbank İşletme Kart sahiplerinin MTV ödemeleri ise ekstrelerine 6 taksit olarak yansıtılıyor.

4. Yapı Kredi MTV kampanyası

Yapı Kredi Worldcard sahipleri, 31 Ocak 2019’a kadar yapacaklar 100 TL üzerindeki MTV ödemeleri için bankanın kendilerine sunduğu 2 taksit imkanından faydalanabilirler. Ödeme işlemlerini QR kod ile gerçekleştiren müşterilerin ödemeleri ise 3 taksite bölünüyor.

5. Ziraat Bankası MTV kampanyası

Ziraat Bankası’nın kredi kartı hizmet Bankkart Combo sahipleri, MTV ödemelerini 3 taksit halinde gerçekleştirebilirler. 1 ila 31 Ocak 2019 tarihleri arasından Bankkart Combo aracılığıyla ATM, Ziraat Mobil, ATM gibi bankanın ödeme kanalları aracılığıyla yapılan 100 TL ve üzeri MTV ödemeleri 3 taksite bölünürken gib.gov.tr aracılığıyla gerçekleştirilecek ödemeler için aynı imkandan faydalanmak mümkün.

6. İş Bankası MTV kampanyası

İş Bankası’nın Maximum Kart müşterilerine uyguladığı MTV kampanyası kapsamında; İşcep, İnternet Şubesi ya da gib.gov.tr aracılığıyla mobil ödeme başlığı altındaki Maximum Mobil ile Öde seçeneğinin işaretlenmesi suretiyle gerçekleştirilecek ödemelerde 2 taksit imkanından faydalanılabilir. 31 Ocak 2019 tarihinde sona erecek olan kampanyaya Maximum özellikli tüm kredi kartları ile katılım sağlanabilir. 300 TL’nin altındaki ödemeler için ise taksitlendirme uygulanmıyor.

7. Vakıfbank MTV kampanyası

Vakıfbank’ın kredi kartı ürünlerinden herhangi birini kullanan herkes, 3-31 Ocak 2019 tarihleri arasından yapacakları MTV ödemelerini 2 aylık vade ile ödeyebilirler. İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık, vakifkart.com.tr, Şubelerimiz, ATM ve Çağrı Merkezi aracılığıyla yapılan tüm ödemeler için taksit imkanından faydalanmak mümkün.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.