Kampanya Bulucu

2018 Yıl Sonu (Kasım-Aralık) Kampanyaları

2018 yıl sonu kampanyaları, mağazalar ve alışveriş siteleri üzerinden uygulanmaya başlandı. Farklı kampanyalar ile sunulan indirim fırsatlarından yararlanılarak, çeşitli ürünler avantajlı fiyatlarla alınabilir. Firmalar tarafından düzenlenen indirimler dışında, araç ve beyaz eşya gibi ürün kategorilerinde de ÖTV indirimi uygulanıyor.

Beyaz Eşya Kampanyaları

Vestel Yıl Sonu Kampanyası

Vestel yıl sonu kampanyasında farklı ürünler için indirimler sunuyor. Enflasyonla Mücadele kapsamında çeşitli avantajlar sunan Vestel, indirim tutarı üründen ürüne değişmekle birlikte müşterilerine 1000 liraya kadar indirim sağlıyor. Stoklar ile sınırlı olan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin peşin alım yapması gerekiyor.

Vestel yıl sonu kampanyasında; ankastre fırınlar ve küçük ev aletleri için indirimler ve taksit imkanları sunuluyor. Vestel teknoloji paketi kampanyasında; Venus Z20 ve Venus V6 telefon alanlara, Desibel kulaklık ve taşınabilir batarya hediye ediliyor.

Arçelik Yıl Sonu Kampanyası

Arçelik, markası ne olursa olsun müşterilerine 1000 liraya varan indirimler ile takas imkanı sağlıyor. Alınan eski ürünler, Sıfır Atık Projesi kapsamında geri dönüştürülüyor. Klima ve TV ürünlerinde ise eski ürün alınmadan değişim için indirim imkanı sunuluyor.

Arçelik, ÖTV indirimi sunduğu ürünler için peşin fiyatına 10 taksit imkanı sağlıyor. Arçelik mağazalarında ve arcelik.com.tr ‘de geçerli olan indirim avantajlarından kampanya kapsamında yararlanılabilir.

Beko Yıl Sonu Kampanyası

Beko; müşterilerine mağazalarında geçerli değişim kampanyası sunuyor. Beyaz eşya, TV ve klima ürün gruplarında geçerli kampanya ile eski ürün alınmadan değişim indirimi uygulanıyor.

Beko, 31 Aralık 2018 tarihine kadar tüm iPhone modelleri için peşin fiyatına 12 taksit fırsatı sunuyor. Masrafsız ve 0 faiz ile tüm Beko mağazalarından iPhone telefon satın alınabilir.

Bu kampanyalar dışında; tüm TV’lerde ÖTV indirimi ve ütülerde koşulsuz 30 gün iade garantisi fırsatları da müşterilere sunuluyor.

Samsung Yıl Sonu Kampanyası

Samsung yıl sonu kampanyası aracılığıyla; 1 yıllık Ariel ve 1 yıllık Finish hediye ediyor. 1 yıllık hediye kampanyasından yararlanabilmek için; belirlenen Samsung beyaz eşya modellerinden alınması gerekir. Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Samsung yıl sonu kampanyası, Samsung Online Mağaza’dan yapılacak alışverişler için geçerlidir.

Teknoloji Kampanyaları

Vatan Bilgisayar Yıl Sonu Kampanyası

Vatan Bilgisayar; 111 farklı ürününde indirim uyguladı. 111 indirimli ürün içerisinde; 6 telefon, 6 TV, 5 mouse, 3 tablet, 2 bilgisayar ve 17 küçük ev aleti yer alıyor. Bu ürünler dışında; taşınabilir şarj cihazı ve notebook çantalarına da indirimli fiyat avantajı ile sahip olunabilir.

Teknosa Yıl Sonu Kampanyası

Teknosa müşterilerine, yıl sonu kampanyası olarak iki fırsat sunuyor.

  • Teknosa’dan 250 TL ve üzeri küçük ev aleti alışverişi yapanlar, 2 adet Cinemaximum bileti kazanıyor.
  • Teknosa’dan Samsung Galaxy Watch alanlara, Level U Bluetooth kulaklık hediye ediliyor.

Teknosa tarafından müşterilere sunulan kampanyalar 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

MediaMarkt Yıl Sonu Kampanyası

MediaMarkt, tüm beyaz eşyalarda geçerli ÖTV indirimi dışında %10’a varan ek indirim fırsatı da sunuyor. Kampanya kapsamında belirlenen tarihler arasında geçerli olacak indirim avantajı, Türkiye’de bulunan mağazalarda ve mediamarkt.com.tr üzerinde kullanılabilir. ÖTV indirimi dışında beyaz eşyalarda ürünün model ve markasına göre indirim oranı değişiklik gösterebilir.

Yapı Market Kampanyaları

Tekzen Yıl Sonu Kampanyası

%100 yerli sermayeye sahip Tekzen, 59 ilde 138 mağazası ile hizmet veriyor. Tekzen, banyo dolapları ve mobilyalarda geçerli olan KDV indirimi dışında; ısıtıcılar ve seçili ürünlerde de yıl sonuna kadar geçerli %50’ye varan indirimler uyguladı. Tekzen’in tüm mağazalarında ve tekzen.com.tr ‘de geçerli avantaj ile uygun fiyatlara ürün alınabilir. Tekzen.com.tr ‘den 100 TL ve üzeri ürün alanlar için kargo da bedava!

Evidea Yıl Sonu Kampanyası

Evidea yıl sonu kampanyasında %80’e varan indirimler sunuluyor. ‘Süper Kampanyalar’ ve ‘En İyi Fiyatlar Kampanyaları’ olarak iki farklı kategoride sunulan farklı kampanyalar ile avantajlı fiyatlar müşterilere sunuluyor.

2 milyon ürünün bulunduğu Evidea, hasarlı outlet ürünlerinde de stokları eritmek için indirimler uyguluyor. Hızlı teslimat ve bedava kargo seçenekleri de öne çıkan fırsatlardır.

Giyim Kampanyaları

Trendyol Yıl Sonu Kampanyası

Trendyol, yıl sonu kampanyası kapsamında iki farklı avantaj sunuyor.

  • Bankkart Genç’liler için %10 indirim sunuluyor. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, Bankkart Genç ile trendyol.com üzerinden en az 50 TL alışveriş yapması gerekiyor.
  • Trendyol.com’a VISA kredi kartını ilk defa kaydeden kullanıcılar 30 TL indirim kazanıyor. Her kullanıcının bir defa yararlanabileceği indirim kodu, 2 Ocak 2019 tarihinde üyelik hesabına tanımlanacak.

Koton Yıl Sonu Kampanyası

Maximum kart sahipleri Koton’dan yapacakları; 200 TL ve üzeri alışverişlerde +2 taksit, Paraf kart sahipleri de 50 TL ve üzeri alışverişlerde +2 taksit fırsatını kullanabilir. Koton taksit kampanyası, 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Morhipo Yıl Sonu Kampanyası

Morhipo, farklı ürün kategorileri için %80’e varan indirim fırsatları ve kargo bedava seçeneği sunuyor. Morhipo’da sweatshirtler 19,90 TL’den, elbiseler 19,90 TL’den, kazaklar 14,90 TL’den ve bot çizmeler 39,90 TL’den başlayan fiyatlar ile müşterilere sunuluyor.

Hızlı, kolay ve güvenli ödeme ile indirimli ürünler Morhipo’da müşterilerini bekliyor.

Lastik Kampanyaları

Continental Yıl Sonu Kampanyası

Continental, kış sezonuna özel olarak ‘4 Al 3 Öde’ kampanyası başlattı. 16 Kasım’da başlayan yıl sonu kampanyası, 31 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecek. Havaların soğuması ile birlikte araçlarını kışa hazırlamak isteyen sürücüler, 16 Kasım – 31 Kasım tarihleri arasında geçerli kampanya ile 4 al 3 öde avantajından yararlanabilirler. Kampanya; Continental marka 4 adet binek, hafif ticari veya 4×4 lastik alacak olanlar için geçerlidir.

Lassa Yıl Sonu Kampanyası

Lassa yıl sonu kampanyası ile müşterilerine iki avantaj sunuyor. Enflasyonla mücadele kapsamında yıl sonuna kadar tüm lastiklerde %10 indirim söz konusu. Bunun dışında; Denizbank Üretici kart ile lastik alan çiftçiler 5 ay boyunca faizsiz dönem avantajı yakalıyor.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.