Kampanya Bulucu

2018 Mobilya Kampanyaları

Evlerimizde de kıyafetlerimiz gibi her sene yenilenmek istiyor ve modaya ayakuydurmak istiyoruz. Bu nedenden dolayı ülkemizde yeni evli çiftler başta olmak üzere mobilyalarını değiştirmek isteyen tüm müşteriler yeni kampanyaları ve fırsatları kontrol ediyor. 2017’nin son günlerine yaklaşmamız ile beraber yeni yıla girerken mobilya üreticeleri yeni kampanyalarını müşterilerin yavaş yavaş sunmaya başladı. Bu yazımızda bu kampanyalardan bahsedeceğiz. Bu kampanyalarla evinizi çok güzel, rahat ve ergonomik mobilyalara kavuşturabilirsiniz. Bunun için sitemizi takip etmeniz yeterli, şimdi 2018’in yeni mobilya kampanyalarına geçelim.

İpek Mobilya Kampayaları

 • Koltuk Takımlarında
  Akasya , Esen , Zen Koltuk Takımlarında % 35 ‘e varan İndirimler,
 • Maksi Oturma Gruplarında
  Damla , Forever , Hazal ,Harmony , Maksi Takımlarda % 35 ‘e varan indirimler,
 • Köşe Takımlarında
  Akasya , Esen ,Fulya , Zen Köşe Takımlarında % 35 ‘e varan indirimler,
 • Yemek Odası Takımlarında
  Estel, Lorena, Navara, ve Opus Yemek Odası Takımlarında % 25 ‘e varan indirimler,
 • Yatak Odası Takımlarında
  Estel, Lorena, Navara ve Opus Yatak Odası Takımlarında % 25 ‘e varan indirimler,
 • Üstelik Worldcard’a özel peşin fiyatına 12 taksit.

İpek mobilya evinizin her odasını rahatlıkla yenileyebilmeniz için her oda içi ayrı ayrı kampanya düzenledi. Bu kampanyalarla beraber evinizi 2018 mobilya modasına uygun döşetebilirsiniz. İpek

Mobilya 2018 yılı yeni mobilya ürün ve kampanyaları görmek için TIKLAYINIZ!

Klim Mobilya Kampanyaları

 • Yatak Baza 799 TL Başlayan Fiyatlarla

Klim mobilya sizin ya da çocuklarınızın yataklarınızı yenilemeniz için yatak ve bazalarda kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında yatak ve bazaları 799 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Kampanya kapsamındaki tüm ürünleri görmek için Klim Mobilya Mağazalarına uğrayabilirsiniz.

 • Yatak Alana Nova Bazada Büyük İndirim Kampanyası

Nova  90 x 190 baza 499 TL yerine 299 TL ya da Nova 160×200  baza 989 TL yerine 599 TL’dir. Maximum karta özel peşin fiyatına 12 taksit imkanı Klim mobilyada. Genç Odasında %30 indirim ve Maximum karta özel 12 taksit.

 •  Milas Koltuk Takımı

Tüm fiyatlar tavsiye edilen satış fiyatıdır. 1 Adet Üçlü Kanepe+1 Adet İkili Kanepe+2 Adet Berjerden oluşmaktadır. 41 yıl indirimi kapsamında neredeyse tüm Klim mobilya ürünlerinde indirim var. Bu indirimlerden faydalanılırken aynı zamanda peşin fiyatına 12 taksit imkanından da faydalanabilirsiniz.

Moda Life Mobilya Kampanyaları

Moda Life düğün kampanyaları öne çıkan bir mobilya firması olduğundan dolayı gene düğün paketleri kampanyalarından bahsedeceğiz.

MELİNDA DÜĞÜN PAKETİ
Spor ve özgün çizgilerin eseri Melinda.. %10 indirimle 7 750 00 TL yerine 6 990 90 TL 224 TL taksitle sahip olabilirsiniz. Bununla beraber bu ürüne alan yatak+baza hediye edilecek. Moda life mobilyaları 24 ay garantilidir.
Platin Düğün Paketi
Yeni evli çiftler için başlattığı kampanya kapsamında %10 indirimle 6.640,00 TL yerine 5.999,00 TL ile 641.00 TL kazançla bu mobil grubuna sahip olabilirsiniz. Üstelik 192 TL’den başlayan taksit imkanıyla, bununla beraber bu ürünü satıl alan müşterileri yatak ve baza hediye edilecektir. Moda life mobilyaları 24 ay garantilidir.
Ekonomi sınıfın düğün paketi olan Akça Düğün Paleti Kampanyası
Derinin görkemi ve konforu aynı anda sunan akça düğün paketine 5 530 00 TL yerine %10 indirimle 4 990 00 TL’ye sahip olabilirsiniz. Bu indirimle kazancınız tamı tamına 540 TL olacak. Bu kazançla beraber 160 TL’den başlayan taksitlerle evinizin her odasını yenilebilirsiniz.Bu ürünü alan her müşteriye yatak artı baza hediye edilecektir. Moda life mobilyaları 24 ay garantilidir.

Monza Düğün Paketi

Çizgilerin tasarımındaki büyüsünü vurgulayan Monza.. Moda Life’den evini moda ve tasarım harikası mobilyalarla döşemek isteyen müşterilere özel düğün paketi bu kampanya kapsamında %5 indirimle 9 460 00  TL yerine 8 990 00 TL’ye sahip olabilirsiniz. 470.00 TL kazanabilirsiniz. Bu kazancın yanında bu ürünü alan müşteriler özel yatak ve baza hediye edilecek. Aldığınız tüm ürünler 24 ay boyunda Moda Life garantilidir.

Moda Life Kampanya Koşulları

 • Modalife markalı ürünler, Modalife Mobilya teslimat araçlarımız ile yapılmaktadır.
 • Modalife Mobilya’dan yapacağınız alışverişlerinizde ücretsiz nakliye ve montaj imkanlarından faydalanabilirsiniz.
 • * 1 günde teslim kampanyası depolarımızda hazır bulunan ürünler için geçerlidir. Teslimat yoğunluğu ve kapasitesine göre uzayabilir.
 • Sadece aşağıda listelediğimiz illerde bir günde teslim imkanı bulunmakta ve nakliye-kurulum ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.