Kampanya Bulucu

2018 iPhone Kampanyaları

2018 yılına çok az bir zaman kala İphone yani Apple son bombalarını patlattı. En yüksek ekran gövde oranı, ek sağlam İphone, en güçlü kameraya sahip İphone gibi özellikleri 10. yılına saklıyan İphone bu sene gene satış rekorları kırarak akıllı telefon sektörünün en üst zirvesine oturdu diyebiliriz. Bununla beraber ülkemizde de çok fazla tercih edilen İphone almak isteyen okuyucularımız için kampanyalı fiyatlar nelerdir? Daha ucuza ve güvenli alış veriş yapabiliriz? Gibi sorulara cevap bulmaya çalışacağız.

Turkcell İphone Kampanyaları

İphone X 64 GB

İphone X 64 GB şuan en iyi telefonlardan biri ve Turkcell ile beraber satışta. Turkcell tarifenize ek 48 ay taksitle beraber 203,06 TL’den başlıyan fiyatlarla iPhone X 64GB sahip olabilirsiniz. Üstelik Turkcell garantisi, ücretsiz kargo ile 81 ile İphone X’inizin gönderilmesini  talep edebilirsiniz. taksit ile almak istemeyen müşteriler peşin fiyatına KDV dahil 5999 TL’ye İphone X’e sahip olabilirler. Kontratlı alımlarda NESCAFÉ Dolce Gusto Kahve makinesi hediye edilecektir.
Kampanya Turkcell.com.tr’ye özeldir.

iPhone X 256 GB

İphone X 256 GB şuan en iyi telefonlardan biri ve Turkcell ile beraber satışta. Turkcell tarifenize ek 48 ay taksitle beraber 229 TL’den başlıyan fiyatlarla iPhone X 256GB sahip olabilirsiniz. Üstelik Turkcell garantisi, ücretsiz kargo ile 81 ile İphone X’inizin gönderilmesini  talep edebilirsiniz. taksit ile almak istemeyen müşteriler peşin fiyatına KDV dahil 6799 TL’ye İphone X’e sahip olabilirler. Kontratlı alımlarda NESCAFÉ Dolce Gusto Kahve makinesi hediye edilecektir.
Kampanya Turkcell.com.tr’ye özeldir.

iPhone 8 64 GB

İphone 8’e sahip olmak isteyen müşteriler 3 renk seçeneği ile beraber (gümüş,altın sarısı,uzay girisi) Turkcell’den satın alabilirler. Üstelik kampanyalı fiyat ve taksit imkanları ile bir İphone 8 ‘e sahip olabilirsiniz. Tarifenize ek 139.38 TL’den 48 ay taksit seçeneği ile bir İphone 8 sahibi olmanız mümkün. Bununla beraber peşin fiyatına sahip olmak isteyen müşteriler 4.149 TL’ye İphone 8’e sahip olabilirler. Üstelik Turkcell garantisi ve Türkiye’nin 81 ile ücretsiz kargo seçeneği ile.
Kontratlı alımlarda NESCAFÉ Dolce Gusto Kahve makinesi hediye edilecektir. Bu kampanya yalnızca Turkcell.com.tr’de geçerlidir.

İphone 8 256 GB

İphone 8’e sahip olmak isteyen müşteriler 3 renk seçeneği ile beraber (gümüş,altın sarısı,uzay girisi) Turkcell’den satın alabilirler. Üstelik kampanyalı fiyat ve taksit imkanları ile bir İphone 8 ‘e sahip olabilirsiniz. Tarifenize ek 166.68TL’den 48 ay taksit seçeneği ile bir İphone 8 sahibi olmanız mümkün. Bununla beraber peşin fiyatına sahip olmak isteyen müşteriler 4949 TL’ye İphone 8’e sahip olabilirler. Üstelik Turkcell garantisi ve Türkiye’nin 81 ile ücretsiz kargo seçeneği ile.
Kontratlı alımlarda NESCAFÉ Dolce Gusto Kahve makinesi hediye edilecektir. Bu kampanya yalnızca Turkcell.com.tr’de geçerlidir.

Vodofone İphone Kampanyaları

iPhone X 64GB 64GB Uzay Gri

Vodofone hat sahiplerine özel İphone X 64 GB Uzay Gri modeli ve Gümüş modellerinde kampanya başllatı. Bu kampanya kapsamında 81 le ücretsiz kargo ve 310 TL’den 24 ay taksitle başlayan fiyatlarla günümüzün en iyi telefonlarından birine sahip olabilirsiniz. Peşin fiyata almak isteyen müşteriler ise 5.999TL’ ye İphone X’e sahip olabilirler. Bu telefona sahip olan müşteriler özel Vodofone Avantajlarından da faydalanacaklar.

iPhone X 256GB 256GB Uzay Gri

Vodofone hat sahiplerine özel İphone X 256 GB Uzay Gri modeli ve Gümüş modellerinde kampanya başllatı. Bu kampanya kapsamında 81 le ücretsiz kargo ve 340 TL’den 24 ay taksitle başlayan fiyatlarla günümüzün en iyi telefonlarından birine sahip olabilirsiniz. Peşin fiyata almak isteyen müşteriler ise 6799 TL’ ye İphone X’e sahip olabilirler. Bu telefona sahip olan müşteriler özel Vodofone Avantajlarından da faydalanacaklar.

iPhone 8 64GB Uzay Gri

Vodofone tarafından sunulmuş olan İphone 8  64GB Uzay Gri kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler 200 TL’den başlayan  24 ay taksit imkanı ile Vodofone yetkili satış mağazalarında ve www.vodofone.com.tr’de sizleri bekliyor. Bununla beraber Vodofone tarifinize uygun bir kampanya size uygun bir ödeme planı belirleyecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için bazı gerekli Vodofone katılım koşullarını sağlamanız gerekiyor. Bu üründe 81 ile ücretsiz kargo imkanı ile size yollanacaktır.  İphone 8  64GB Uzay Gri 2-4 gün içerisinde elinize ulaşacaktır. Telefonu alan herkese Orijinal Koruyucu Kılıf ve Ekran Koruyucu hediye edilecektir. Toplamda iphone 8 için ödeyeceğiniz tutar4,149 TL’dir.

İphone 8 256 GB Uzay Gri

Vodofone tarafından sunulmuş olan İphone 8  256GB Uzay Gri kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler 250 TL’den başlayan  24 ay taksit imkanı ile Vodofone yetkili satış mağazalarında ve www.vodofone.com.tr’de sizleri bekliyor. Bununla beraber Vodofone tarifinize uygun bir kampanya size uygun bir ödeme planı belirleyecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için bazı gerekli Vodofone katılım koşullarını sağlamanız gerekiyor. Bu üründe 81 ile ücretsiz kargo imkanı ile size yollanacaktır.  İphone 8 256GB Uzay Gri 2-4 gün içerisinde elinize ulaşacaktır. Telefonu alan herkese Orijinal Koruyucu Kılıf ve Ekran Koruyucu hediye edilecektir. Toplamda iphone 8 için ödeyeceğiniz tutar4,949TL’dir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.