Kampanya Bulucu

2018 İnternet Kampanyları

2017 yılının bitmesi ile internet alanında önemli değişiklikler bizleri bekliyor. Bu nedenle sizinle bu yazıyı paylaşma kararı aldık. En uygun, en hızlı, en güvenilir internet hizmeti nasıl alınır. İnternet fiyatları, markalar arasında nasıl kampanyalar var gibi soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. 2017 yılının son aylarında internet konusuna devletin parmak basması ile Akk yani Adil kullanım kotasında bazı değişikliklere gidildi. Bu değişiklikler gece 2 ile sabah 8 arasında kullanımlar adil kullanım kotasına yansımaması gibi değişikliklerdi. Ancak 2018 yılına girdiğimizde devletin bu kullanım kotasını kaldırmayan firmalara yaptırım uyguluyacağını açıklaması ile 2018 yılında AKK’yi kaldıracakları söyledir. Türk Net 2018 yılına girmeden Akk’yi kaldırarak diğer firmalara öncülük etti diyebiliriz. Şimdi Kampanyalardan bahsedelim.

TürkNet Sınırsız, Maksimum Hızda İnternet Burada! Kampanyası

Türk net ile alabileceğiniz hız 100 Mbps’e kadar uygun koşullar sağlandığı taktirde alabilirsiniz ve aldığınız İnternet gerçek sınırsız İnternet olacak yani adil kullanım kotasız. Herhangi bir taahhüt vermeden ev telefonunuza 1000 Dk konuşma(her yöne) + Gerçek limitsiz 1000 Mbps’e kadar interneti 59.90 TL’ye alabilirsiniz. Bununla beraber Türk Net’e geçiş yaptığınız ilk ayda Türk Net’in kalitesinden memnun kalmadığınız taktirde paranız iade edilecektir. Evinizin bulunduğu bölge alabileceğiniz hızı Turknet.com sitesi içerisindeki hız sorgula menüsünden öğrenebilirsiniz. Bunu yaparken ev telefonu ya da evinizin bulunduğu adresi girerek alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Turkcell Superonline Fiber Platin Paketler Kampanyası

Turkcell superonline fiber internet kampanyası olarak başlattığı fiber platin paketler kampanyasında Adil kullanım kotası yok ve 25 Mbps’e kadar hızlı fiber internet sizleri bekliyor. Bu kampanya ile birlikte sunulan hız, AKK, tarife, kota ve kampanya fiyat bilgiler aşağıda yer alan tabloda bulunmaktadır.

​Hız ​Kota AKK *
İndirme
(Download)​
AKK*
Yükleme (Upload)​
Tarife Fiyatı​ Kampanya Fiyatı**​
25 Mbps Platin Paket ​Limitsiz -​ ​- 229 TL​ ​89 TL
​35 Mbps Platin Paket Limitsiz​ ​- ​- 289 TL​ ​139 TL
50 Mbps Platin Paket​ ​Limitsiz ​- ​- ​339 TL ​169 TL
​100 Mbps Platin Paket ​Limitsiz ​- ​- 449 TL​ ​299 TL
  Kampanyalı fiyatlara fiber İnternet hızı destekli Turkcell modemde dahildir. 7  TL kampanya fiyata dahildir.Kampanya, tarife ve hizmet içerikleri hakkında detaylı bilgilere Superonline resmi internet sitesi üzerinden ya da 0 850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Kampanya 24 ay tahüütlüdür. Tahüüt süresi boyunca kampanyadan çıkan müşterilere özel yaptırımlar vardır buna dikkat edilerek kampanyaya katılmanızı tavsiye ediyoruz.

Digiturk’le İnternetin Yıldızı Kampanyası

Digitürk’le limitsiz süper hızlı internet birarada ayda sadece 69 TL’ye sahip olabilirsiniz. Üstelik 24 ay boyunca HD kalite ile süper hızlı modem İnternet aktivasyonu ve Digitürk kurulumu dahildir. Limitsiz internet + başlangıç paketi 8 Mbps 50 AKK ya da 24 mbs limitis 50 GB akk fiber internet kampanyalarında geçerlidir. Bununla beraber ilk ay BeIN Sports hediye edilecek. (Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeler için geçerli.). Kampanyaya katılmak için 0 212 473 73 73 numaralı Digtürk müşteri hizmetleri numarasını araya bilir ya da www.diguturk.com.tr İnternet sayfasındaki online işlemler bölümündeki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Kampanyaya Digitürk mağazalarındanda katılmanız mümkün.

Turkcell Superonline Işık Hızında 3 Ay Ücretsiz Fiber İnternet Kampanyası

Superonline ışık hızında fiber internet 3 ay boyunca ücretsiz. Evinizde internet keyfini ışık hızında fiberle çıkarın.. Bu kampanya ile birlikte sunulan hız, AKK, tarife, kota ve kampanya fiyat bilgiler aşağıda yer alan tabloda bulunmaktadır.

 

​Hız ​Kota AKK* İndirme (Download)​ AKK* Yükleme (Upload)​​ Tarife Fiyatı​​ ​Kampanya Fiyatı**
24 Mbps​ Limitsiz​ 100 GB​ 50 GB​​ 104 TL​ ​İlk 3 ay ücretsiz, 24 ay 69,90 TL​
24 Mbps​ Limitsiz​ 150 GB​​ 50 GB​​ 114 TL​ ​İlk 3 ay ücretsiz, 24 ay 79,90 TL​
24 Mbps​ Limitsiz​ 200 GB​​ 50 GB​​ 124 TL​ İlk 3 ay ücretsiz, 24 ay 89,90 TL​​

 

Adil kullanım kotası yani AKK ibaresinin üzerindeki (*) simgesi gece 2 ile sabah 8 arasındaki kullanımların adil kullanım kotasına yansıtılmadığını göstermek amacıyla konulmuştur.  ​Kampanya Fiyatı üzerindeki (**) simgesi ise kampanya ücretine fiber İnternet modem ücreti olan 7 TL dahildir anlamındadır.

Diğer İnternet Kampanyaları İçin TIKLAYINIZ!

Türksat Uydunet Kablonet Kablotv Teledünya Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefonu arayabilir ve anında abone olabilirsiniz.

Tukcell Superonline Kampanyalarını İncelemek için TIKLAYINIZ!

 

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.