Kampanya Bulucu

2018 Cep Telefonu Kampanyaları

Bulunduğumuz yılın son günlerine girerken bir çok operatör telefon kampanyaları başlattı. Artık teknolojinin iyice artması ile beraber dünya üzerinden akıllı telefon kullanmayan kişi sayısı neredeyse yok denecek kadar azaldı. Her bütçeye, her yaşa göre telefonlar günümüz kullanıcılarını bekliyor. Ülkemizde cep telefonuna taksit yasaklanması ile beraber operatörler yani Turkcell ve Vodofone’nin sunduğu imkanlardan bahsedeceğiz. 2018 yılına girerken herkes kolay bir şekilde cep telefonu alabilmesi için Samsung, Apple yani İphone modellerindeki uygun fırsatlar nedir, ne değildir sizlere aktarmaya çalışacağız.  Bu kampanyaları kaçırmamak için   olmak için sitemizi takip edebilirsiniz. Şimdi uygun fiyatlı cep telefonu fırsatlarından bahsedelim.

Vodofone Kampanyaları

iPhone 8 64GB 64GB Uzay Gri

Vodofone tarafından sunulmuş olan İphone 8  64GB Uzay Gri kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler 200 TL’den başlayan  24 ay taksit imkanı ile Vodofone yetkili satış mağazalarında ve www.vodofone.com.tr’de sizleri bekliyor. Bununla beraber Vodofone tarifinize uygun bir kampanya size uygun bir ödeme planı belirleyecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için bazı gerekli Vodofone katılım koşullarını sağlamanız gerekiyor. Bu üründe 81 ile ücretsiz kargo imkanı ile size yollanacaktır.  İphone 8  64GB Uzay Gri 2-4 gün içerisinde elinize ulaşacaktır. Telefonu alan herkese Orijinal Koruyucu Kılıf ve Ekran Koruyucu hediye edilecektir. Toplamda iphone 8 için ödeyeceğiniz tutar4,149 TL’dir.

Samsung Galaxy Note 8

Vodofone tarafından sunulmuş olan İphone 8  64GB Uzay Gri kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler 215  TL’den başlayan  24 ay taksit imkanı ile Vodofone yetkili satış mağazalarında ve www.vodofone.com.tr’de sizleri bekliyor. Bununla beraber Vodofone tarifinize uygun bir kampanya size uygun bir ödeme planı belirleyecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için bazı gerekli Vodofone katılım koşullarını sağlamanız gerekiyor. Bu üründe 81 ile ücretsiz kargo imkanı ile size yollanacaktır. Samsung Galaxy Note 8 Vodofone yetkili satış mağazalarında ve www.vodofone.com.tr’de sizleri bekliyor. Bununla beraber Vodofone tarifinize uygun bir kampanya size uygun bir ödeme planı belirleyecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için bazı gerekli Vodofone katılım koşullarını sağlamanız gerekiyor. Bu üründe 81 ile ücretsiz kargo imkanı ile size yollanacaktır. Samsung Glaxy Note 8 4,999 Peşin Fiyatı ile alabilirsiniz. . Telefonu alan herkese Orijinal Koruyucu Kılıf hediye edilecektir.

Nokia 3

Vodofone’nin uygun fiyatlı olarak taksit imkanından faydalanabileceksiniz. Bu ürünü 24 ay Taksitle+35 TL gibi bir ücretle satın almanız mümkün. Vodofone yetkili satış mağazalarında ve www.vodofone.com.tr’de sizleri bekliyor. Bununla beraber Vodofone tarifinize uygun bir kampanya size uygun bir ödeme planı belirleyecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için bazı gerekli Vodofone katılım koşullarını sağlamanız gerekiyor. Bu üründe 81 ile ücretsiz kargo imkanı ile size yollanacaktır. Nokia 3 Vodofone yetkili satış mağazalarında ve www.vodofone.com.tr’de sizleri bekliyor. Bununla beraber Vodofone tarifinize uygun bir kampanya size uygun bir ödeme planı belirleyecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için bazı gerekli Vodofone katılım koşullarını sağlamanız gerekiyor. Bu üründe 81 ile ücretsiz kargo imkanı ile size yollanacaktır.Nokia 3 899 TL Peşin Fiyat ile satın alabilirsiniz. Telefonu alan herkese Orijinal Koruyucu Kılıf hediye edilecektir.

Turkcell Kampanyaları

iPhone X 64GB

Turkcell müşterilerine özel en son çıkan amiral gemisi sınıfı İphone X’e tarifenize ek 203,06TL x 48 AY’DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA sahip olabilirsiniz. Peşin fiyatına ise İphone X’in 5.999TL’dir. Bununla beraber tarifenize ek ödeme seçeneklerini Turkcell.com.tr’den ya da Turkcell mağazalarına gelerek öğrenmeniz mümkün. Turkiye’nin her yerine 81 ile ücretsiz kargo ile beraber gönderilir. Bununla beraber Turkcell garantisi ve 48 ay taksit imkanı Turkcell’de. Kontratlı alımlarda Kontratlı alımlarda NESCAFÉ Dolce Gusto Kahve makinesi hediye edilecektir. Bu kampanya yalnızca Turkcell.com.tr’ye özeldir.

İphone 8 64 GB

Turkcell müşterilerine özel en son çıkan amiral gemisi sınıfı İphone 8’e tarifenize ek  139,38TL x 48 AY’DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA sahip olabilirsiniz.. Peşin fiyatına ise İphone 8’in 4.149TL‘dir. Bununla beraber tarifenize ek ödeme seçeneklerini Turkcell.com.tr’den ya da Turkcell mağazalarına gelerek öğrenmeniz mümkün. Turkiye’nin her yerine 81 ile ücretsiz kargo ile beraber gönderilir. Bununla beraber Turkcell garantisi ve 48 ay taksit imkanı Turkcell’de. Kontratlı alımlarda Kontratlı alımlarda NESCAFÉ Dolce Gusto Kahve makinesi hediye edilecektir. Bu kampanya yalnızca Turkcell.com.tr’ye özeldir.

LG Q6 

Turkcell’in orta sınıfı olarak satışa sunduğu LG Q6’tıya sahip olmak için Turkcell.com.tr’ye ya da Turkcell mağazalarına gelmeniz yeterli olacaktır. Tarifenize ek 52,68TL x 36 AY’DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA LG Q6 almanız mümkün. Bununla beraber LG Q6 peşin fiyatına 1399 TL. LG Q6 Alanlara LG PMC610 6500 mAh Taşınabilir Şarj Aleti Hediye edilecektir.  Turkiye’nin her yerine 81 ile ücretsiz kargo ile beraber gönderilir. Bununla beraber Turkcell garantisi ve 36 ay taksit imkanı Turkcell’de.

Vodafone Akıllı Telefon Kampanyaları İçin TIKLAYINIZ!

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları İçin TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.