Kampanya Bulucu

2017 Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

Numara taşıma kampanyaları çıktığı andan beri Türkiye’de yer alan tüm GSM operatörleri birbirleriyle bir yarış haline girdi. Bu yarıştan da elbette telefon kullanıcısı olan vatandaşlarımız kârlı çıktı. Çünkü bu tür birbiriyle yarışan firmalar arasında genellikle tüketiciyi kendine çekebilmek adına yapılan indirim ve kampanya gibi müşteri çekici yenilikler yapılıyor. Vodafone’da bu firmalar arasında ön plana çıkmak için numarasını Vodafone’a taşıyan kişilere bazı avantajlar sunuyor. Şimdi sizlere 2017 Vodafone Numara Taşıma Kampanyalarından bahsedeceğiz.

2017 Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone resmi internet sitesi üzerinden de görüntülenebilecek olan Yeni Vodafone’lular İçin Kampanyalar sayfasında üç farklı kampanya bulunmaktadır. Bu üç kampanyadan sadece iki tanesi geçerliliğini sürdürmektedir. Hâlâ yürürlükte olan iki kampanyanın adları ise şu şekildedir; Ailenize Özel %50’ye Varan İndirimler ve Faturasız Yeni Hatlarda Yepyeni Fırsatlar. Ayrıca bugüne dek birçok kişinin kullanmış olduğu ve geçmiş yazılarda da bahsetmiş olduğumuz Vodafone’a Yeni Gelenlere Özel Kamu Akıl Küpü Kampanyası ne yazık ki sona erdi. Şimdi sizlere Yeni Vodafone’lular İçin sunulan kampanyalardan bahsedelim.

Ailenize Özel %50’ye Varan İndirimler

Vodafone’dan ailenize özel sunulan teklifler kendi içinde faturasız, faturalı ve esnaf şeklinde üçe ayrılmaktadır.

Faturasız Esnek Aile 2 GB: Bu teklif ile birlikte 2 GB + 2 GB olmak üzere toplamda 4 GB internet paketi her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 5.000 kısa mesaj 27 TL yerine aile indirimi ile birlikte 22 TL’ye verilmektedir. Hediye internet paketi saat 21:00 ve 09:00 arasında geçerli olacaktır.

Faturasız Esnek Aile 3 GB: Bu teklif ile birlikte 3 GB + 3 GB olmak üzere toplamda 6 GB internet paketi her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 5.000 kısa mesaj 32 TL yerine aile indirimi ile birlikte 25 TL’ye verilmektedir. Hediye internet paketi saat 21:00 ve 09:00 arasında geçerli olacaktır.

Akıl Küpü Aile Ekstra: Bu teklif ile birlikte 3 GB internet paketi her yöne 1.000 dakika konuşma ve her yöne 1.000 kısa mesaj 54 TL yerine aile indirimi ile birlikte 27 TL’ye verilmektedir. Hediye internet paketi saat 21:00 ve 09:00 arasında geçerli olacaktır.

Red 10: Bu teklif ile birlikte 10 GB internet paketi her yöne 2.000 dakika ve Vodafone’lu kişilerle ve sabit hatlarla sınırsız konuşma 80 TL yerine aile indirimi ile birlikte 45 TL’ye verilmektedir. Hediye internet paketi saat 21:00 ve 09:00 arasında geçerli olacaktır. Ayrıca bu teklif 5 Nisan 2017 tarihinden itibaren 49 TL olarak güncellenecektir.

İşini Bilen Esnaf Aile Medium: Bu teklif ile birlikte 5 GB internet paketi her yöne 1.000 dakika konuşma, 1.000 kısa mesaj ve Vodafone Kurumsal ile sınırsız konuşma 57 TL yerine aile indirimi ile birlikte 30 TL’ye verilmektedir.

İşini Bilen Esnaf Aile Large: Bu teklif ile birlikte 7 GB internet paketi her yöne 1.000 dakika konuşma, 1.000 kısa mesaj ve Vodafone Kurumsal ile sınırsız konuşma 69 TL yerine aile indirimi ile birlikte 36 TL’ye verilmektedir.

Esnaf paketlerinde Aile Referans evrağına ek olarak esnaf belgelerinin de getirilmesi gerekmektedir. Ayrıca bu fiyatlarda 12 ay + 12 ay kalma sözü verilmelidir.

Faturasız Yeni Hatlarda Yepyeni Fırsatlar

Bu fırsatla birlikte 30 gün boyunca geçerli olacak olan 250 DK + 250 SMS + 500 MB pakete HOSGELDİN yazdıktan sonra ücretsiz bir şekilde 7000 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bununla birlikte yurt içinde kullanabileceğiniz her yöne konuşma ve kısa mesaj için HOSGELDİN 40 yazdıktan sonra 7000 numarasına ücretsiz bir şekilde kısa mesaj gönderilmesi yeterli olacaktır.

Bu kampanya ile birlikte alınacak olan promosyonlar 30 gün boyunca geçerli olmakla birlikte kullanılmayan bakiyeler 30 günün ardından silinecek ve bir sonraki aya devredilmeyecektir. Poromsyonlar 30 günün sonunda yeterli bakiye bulunması halinde dahi tekrar kullanılamaz.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Vodafone’a geçiş yapmamaları, onun yerine yeni hat almaları gerekmektedir.

Bu kampanyadan yararlanılabilmesi için abonelerin faturasız bireysel hat müşterisi olması ve son 30 gün içinde yeni bir hat alarak bu hattı aktif hale getirmiş olmaları gerekir.

Large Başlangıç Paketlerinin içinde yer alan 35 TL cep lira bakiye sorgulamaları *123#23# üzerinden sorgulanabilmektedir. Ayrıca promosyondan faydalanan kişiler bakiyelerini sorgulamak için OZET yazdıktan sonar 7000 numarasına kısa mesaj gönderebilirler. Daha detaylı bilgiler ulaşmak isteyen kişilerin Vodafone sayfasını ziyaret etmesi gerekecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.