2017 Turkcell Kampanyaları | Kampanya Bulucu

2017 Turkcell Kampanyaları

2017 Turkcell Kampanyaları

Her sektörde olduğu gibi GSM sektöründe de müşteri kazanmak için GSM operatörleri arasında kıyasıya bir mücadele yaşanmaya devam etmektedir. Turkcell’de Türkiye’nin en önde gelen GSM operatörü firmalarından biridir. İşte bu nedenle Turkcell, 2017 yılında bazı kampanyalar sunarak var olan müşterilerini korumaya ve diğer operatörlerin sahip olduğu müşterileri kendisine çekmeye çalışmaktadır. Gerek hazır kart, gerek faturalı hatlar gerekse henüz Turkcell’li olmayan kişiler için sunulan birçok farklı kampanya ile birlikte bu yazının ardından siz de Turkcell’den yararlanmaya karar verebilirsiniz! İşte sizin için derlediğimiz 2017 Turkcell Kampanyaları…

Popüler Faturalı Hat Kampanyaları

Turkcell tarafından sunulan popüler faturalı hat kampanyalarından ön plana çıkmayı başaran iki ana kampanya bulunmaktadır. Bunlardan ilki Platinum kampanyaları, ikincisi Turbo kampanyalarıdır. Şimdi bu kampanyalara bir göz atalım.

Platinum Paketleri

Platinum paketleri Platinum 10 GB Paketi, Platinum 15 GB Paketi ve Platinum 20 GB Paketi olarak üçe ayrılmaktadır. Bu paketlerin adında olan GB paketleri, tam anlamıyla kullanılabilecektir. Bununla birlikte internet, her paket için paketin adına göre verilmektedir. Bir diğer yandan her paket tarafından sunulan diğer özellikler, Turkcell’li diğer kişiler ile sınırsız dakika ve 1000 kısa mesaj ile multimedya mesajı fırsatıdır. Üstelik Platinum paketleri ile birlikte size özel olan çözümler ile konforunuzu arttıracak ve hayatınızı kolaylaştıracak Platinum ayrıcalıklardan da yararlanma fırsatını elde edeceksiniz. Bu paketlerin 10 GB olanı 79, 15 GB olanı 99 ve 20 GB olanı 119 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücretler yıllık abonelikler için geçerli olup, aylık aboneliklerde her paket için ücret 10 TL artış gösterecektir.

Turkcell Platinum paketlerinden faydalanmak isteyen kişilerin aylık ve yıllık şeklinde iki farklı seçeneği bulunmaktadır. Aylık paket almak isteyen kişilerin AYLIK PLATINUM yazdıktan sonra 10GB, 15GB ya da 20GB yazarak 2222 numarasına ücretsiz bir kısa mesaj göndermesi yeterli olacaktır.

Turkcell Platinum paketlerinden yıllık taahhüt ile yararlanmak isteyen kişilerin ise PLATINUM yazdıktan sonra 10GB, 15GB ya da 20GB yazdıktan sonra 2222 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Bununla birlikte dilerseniz Turkcell bayilerine giderek, internet üzerinden ya da Müşteri Hizmetlerini arayarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında edinmiş olduğunuz dakika, kısa mesaj, multimedya mesaj ve internet paketi bir sonraki aya devretmeyecektir. Bu kampanyalardan tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilecektir.

Turbo Paketleri

Turkcell Turbo paketleri Turbo 2 GB Paket, Turbo 4 GB Paket ve Turbo 6 GB Paket olarak üçe ayrılmaktadır. Bu paketlerin adında olan GB paketleri, tam anlamıyla kullanılabilecektir. Bununla birlikte internet her paket içinde adına göre verilmektedir. Bir diğer yandan her paket için sunulan diğer özellikle birbiri ile aynıdır. Üç paket içinde her yöne 500 dakika ve 1000 kısa mesaj avantajı Turkcell kalitesi ve cazip fiyatlarla sunulmaktadır. Ayrıca bu paketler ile sunulan internet fırsatı 4.5 G’ye hazırdır. Üstelik Turkcell resmi internet sitesi olan turkcell.com.tr sitesine özel olarak ilk faturanın yarısı Turkcell tarafından ödenecektir. Bu fırsat ile ilgili olarak daha ayrıntılı bilgiye kampanya sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu paketlerin 2 GB olanı 39, 4 GB olanı 49 ve 6 GB olanı 59 TL olarak belirlenmiştir. Fakat bu fiyatlar yıllık abonelikler için geçerli olacaktır. Bu paketlerden aylık abonelikler ile yararlanacak olan kişiler her paket için 10 TL daha fazla ücret ödeyecektir.

Turkcell Turbo paketlerinden faydalanmak isteyen kişilerin aylık ve yıllık şeklinde iki farklı seçeneği bulunmaktadır. Aylık paket almak isteyen kişilerin TURBO yazdıktan sonra boşluk bırakmadan 2GB, 4GB ya da 6GB yazmaları ve ardından bir adet boşluk bırakarak PAKET yazıp 2222 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Turkcell Turbo paketlerinden yıllık taahhüt ile yararlanmak isteyen kişilerin TURBO yazdıktan sonra 2GB, 4GB ya da 6GB yazdıktan sonra 222 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Bununla birlikte dilerseniz Turkcell bayilerine giderek, internet üzerinden ya da Müşteri Hizmetlerini arayarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında edinmiş olduğunu her yöne dakika, kısa mesaj ve 4.5 G’ye hazır internet paketleri bir sonraki aya devretmeyecektir. Bu kampanyadan tümbireysel, faturalı ses hattı sahibi olan aboneler faydalanabilecektir.

Numara Taşıma Kampanyaları

Turkcell 2017 yılında bünyesine yeni müşteriler katabilmek adına çeşitli numara taşıma kampanyaları sunmaktadır. Şimdi sizlere 2017 yılında Turkcell tarafından sunulan numara taşıma kampanyalarından bir derleme vereceğiz.

Haydi Gel Kampanyası

Haydi Gel Kampanyası ile birlikte Gnç Full GB Kampanyaları, Bol GB Paketleri, Fırtına Eko ve Fırtın Süper  paketlerinden birini alan ve şartları yerine getirecek olan kişilere 12 aylık boyunca ek olarak 1 GB internet paketi hediye edilecektir.

Yeni Yıldız Paketleri

Yeni Yıldız Paketleri 1 GB, 2 GB ve 3 GB olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Her paketin ortak noktası 1.000 kısa mesaj ve her yöne 500 dakika olmak ile birlikte paketin adında yer alan 1 GB , 2 GB ve 3 GB adlarına göre internet kullanımında farklılıklar olacaktır. Bu paketlerinden faydalanmak isteyen müşterilerin YENIYILDIZ1GB, YENIYILDIZ2GB ya da YENIYILDIZ3GB yazdıktan sonra 2200 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bununla birlikte dilerseniz Turkcell İletişim Merkezlerinde giderek Bayi POS cihazları üzerinden pakete abone olabilirsiniz. Bu paketler sırasıyla 20, 27 ve 30 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır.

Bol GB Paketleri

Bol GB Paketleri, Bol 1 GB, Bol 2 GB ve Bol 3 GB şeklinde üçe ayrılmıştır. Bu paketlerin birbirinden farkı kullanılacak olan internet paketi, yurt içi her yöne konuşma süresi ve fiyatlardan oluşmaktadır. Bol 1 GB paketi yurt içi her yöne 500 dakika sunarken Bol 2 GB ve Bol 3 GB paketleri 750 dakika sunmaktadır. Bununla birlikte her üç pakette de 1.000 kısa mesaj bulunmaktadır. Ayrıca pakete göre verilecek olan internet GB’larının 1 GB’ı dergi üyeliği ve dergilik uygulaması için verilmiştir. Bu paketlerinden yararlanmak isteyen kişilerin BOL 1GB, BOL 2GB ya da BOL 3GB yazdıktan sonra 2200 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bununla birlikte Turkcell İletişim Merkezlerinde giderek Bayi POS cihazları üzerinden pakete abone olabilirsiniz. Bu paketler sırasıyla 23, 30 ve 35 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır.

Sade 400 Paketi

Ayda sadece 17 TL gibi cüzi bir tutar ile her yöne 400 dakika paketinden yararlanabilir ve istediğiniz kişilerle oldukça uygun bir fiyata konuşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey SADE400 yazdıktan sonra 2222 numarasına kısa mesaj göndermek olacaktır.

GNÇ Full GB Kampanyaları

GNÇ Full GB kampanyaları, 2 GB, 4 GB, 6 GB, 8 GB ve 10 GB şeklinde 5’e ayrılmaktadır. GNÇ Full GB kampanyası kapsamında sunulan paketlerin fiyatları ise sırasıyla 25, 30, 35, 40 ve 45 TL şeklinde belirlenmiş bulunmaktadır. Bu kampanya ile birlikte 25 yaşın altında olan kişiler, 2 GB paket kullanıyorsa 500 dakika ve 1 GB’ı gece olmak üzere toplam 2 GB internet ile birlikte 1.000 kısa mesaj, 4 GB, 6 GB ve 8 GB’lık paket kullanan kişiler 750’şer dakika ve paketlerinin yarısı kadarını gece kullanmak üzere internet ve yine aynı şekilde 1.000 kısa mesaj ve son olarak 10 GB paketi kullanan kişiler 1.000 dakika konuşma, 1.000 kısa mesaj ve yarısı gece olmak üzere toplam 10 GB internet fırsatından yararlanabiliyor.

Bu kampanyalardan faydalanmak isteyen müşterilerin ise tek yapması gereken şey GNC FULL yazdıktan sonra 2GB, 4GB, 6GB, 8GB ya da 10GB yazdıktan sonra 2222 numarasına kısa mesaj göndermek olacaktır.

Açılışa Özel 1 GB Paketi

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanyanın geçerli olduğu bayilere giderek numarasını taşıması ve ardından 7 gün içinde bu bayilere tekrar giderek paketten yararlanmak istediğini belirtmesi gerekmektedir. Bunun haricinde yapılması gereken hiçbir şey yoktur.

Bu yazımızda bulunan kampanyalar kısa bir derlemeden ibarettir. Dilerseniz aşağıda yer alan linke tıklayarak sitemizde yer alan Turkcell kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Turkcell Kampanyaları İçin TIKLAYINIZ!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ