Kampanya Bulucu

2017 Ramazan Bayramı Kredi Kampanyaları

Her yıl birbirinden uzakta yaşayan aileleri, akrabaları, arkadaşları ya da komşuları bir araya getiren bayramlar herkesin yüzünü güldürür. Fakat insanlar sevdikleriyle birlikte oldukları zaman dahi borçlarını ya da yapması gereken şeyleri düşünebilir. Bu kişilerin yapılması gereken şeyleri karşılayacak bir birikimi olmadığı için en mutlu anları dahi bir tutam burukluk içerir. İşte bu tür durumlarda bir ilaç gibi gelecek olan kredi kampanyalarına bayram döneminde bir yenisi eklenir. Birçok banka tarafından yapılmakta olan kredi kampanyaları bu yıl da kaldığı yerden devam ediyor. Biz de bugün sizlere 2017 Ramazan Bayramı Kredi Kampanyalarından bahsedeceğiz.

Türkiye İş Bankası

Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası

Türkiye İş Bankası tarafından sunulmuş olan bu kredi %1,25 faiz oranından başlayarak 4 Temmuz 2017 tarihine dek devam edecektir. Kampanyadan faydalanmak için birçok farklı yolu kullanabilmeniz mümkündür. Kısa mesaj atarak hızlı bir şekilde başvurmak istiyorsanız aralarında boşluk bırakarak NAKİT, T. C. kimlik numarası, kredi tutarı ve aylık gelirinizi yazarak 4402’ye kısa mesaj gönderin. Dilerseniz Türkiye İş Bankası İnternet Şubesi, Bankamatikleri, 0 850 724 0 724 numaralı Telefon Şubesi, İş Cep ve İş Tablet mobil uygulamaları ya da Türkiye İş Bankası şubelerini kullanarak da bu krediye başvurabilirsiniz. Üstelik başvuru cevabınızı anında alırsınız. Kampanya kapsamında atılacak olan kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarifesine göre 1 kısa mesaj ücreti alınır. Geleneksel Bayram Kredisi Faiz Maliyet Tablosu için aşağıda yer alan görsele bakabilirsiniz.

Maaşım İş Bankası’nda Geleneksel Bayram Kredisi

Maaşını İş Bankası’ndan alacak olan müşteri ve emeklilere özel olarak sunulmuş olan bu ihtiyaç kredisi ile birlikte 4 Temmuz 2017 tarihinde kadar uygun faiz oranları ve aylık vade seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınızı avantajlı bir şekilde karşılayabilme şansınız bulunuyor. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin NAKİT, T. C. kimlik numarası, kredi tutarı ve aylık geliri yazdıktan sonra 4402’ye kısa mesaj göndermesi gerekiyor. Gönderilecek olan her bir kısa mesaj için ise kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre ücret alınıyor. Bununla birlikte Türkiye İş Bankası şubelerini, İş Cep ya da İş Tablet mobil uygulamalarını, 0 850 724 0 724 numaralı Türkiye İş Bankası Telefon Şubesini, Türkiye İş Bankası İnternet Şubesini ya da Türkiye İş Bankası ATM’lerini tercih ederek bu krediye başvurmanız mümkündür. Üstelik hangi kanaldan başvuru yaparsanız yapın kısa bir süre içinde geri dönüş alırsınız! Maaşım İş Bankası’nda Geleneksel Bayram Kredisi Faiz Maliyet Tablosu için aşağıda yer alan görsele bakabilirsiniz.

Kampanya kapsamında vadeler 3 ile 48 ay arasında belirlenebiliyor. Aylık taksit tutarları, geri ödemeleri 30 gün sonraya başlayacak şekilde hesaplanmış olan bu kredi için kefil ön şartı aranmasa da şubeler tarafından uygun görülmesi halinde kefil talep edilebilir. Sigorta primi ve kredi tahsis ücreti tabloda belirtilmiş olan kredi dilimlerine göre hesaplanmıştır. Kredi tahsis ücreti kredi tutarına göre değişiklik gösterir. Bu ücrete %5 oranındaki banka sigorta muamele vergisi dahil değildir. Sigorta primi ise 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup müşterinin yaşına göre kredi tutarı ve aylık vade yaşa göre değişkenlik gösterir. Hesaplanmış olan yıllık maliyet oranına sigorta tutarı dahil değildir.

Burada yazan bilgiler aynı zamanda Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası için de geçerlidir. Bu kampanyadan ise yalnızca maaşını Türkiye İŞ bankası aracılığı ile almakta olan kurum çalışanları ya da emekli bireyler faydalanabilecektir.

Esnafa Bayram Kredisi Kampanyası

12 Haziran 2017 ve 4 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacak olan bu kredi kampanyası ile birlikte Türkiye İş Bankası Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler ve esnaflara destek vermeye devam ediyor ve ihtiyaçlarını karşılamak isteyen birçok işletmeye oldukça uygun faiz oranları ile birlikte kredi desteği veriyor. Bu kampanya ile birlikte nakde ihtiyaç duyan KOBİ ve esnaflar 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile 3 ay erteleyerek ya da eşit taksitler ile ödeyerek 150.000 TL’ye kadar kredi fırsatından faydalanabiliyor. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere ulaşmak isteyen ya da farklı kampanyalar hakkında bilgi almak isteyen kişiler ise Türkiye İş Bankası şubelerine gidebilirler. Türkiye İş Bankası kredi taleplerinde son kararı verecek olup, gerekli gördüğü takdirde kredi talebini reddedebilecektir. Bununla birlikte uygun görmesi halinde farklı koşullarda kredi tahsis edebileceği gibi teminat talebinde de bulunabilir.

Yapı Kredi’de Ramazan Bayramı’na Özel Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Günde 10 TL’ye toplamda 10.000 TL’ye varan ihtiyaç kredisinden yararlanmak istiyorsanız 23 Haziran 2017 tarihine dek geçerli olacak olan bu kampanyadan faydalanın ve ihtiyaçlarınızı ertelemeyin! Kampanya örnek ödeme tablası aşağıda yer alıyor!

Bu bayram kredisi ile birlikte 10.000 TL tutarında krediye 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Fakat 10.000 TL ve 48 aylık vade haricindeki kredilerde faiz oranları değişiklik gösterir. Bireysel ihtiyaç kredisi toplam masrafına aylık ve yıllık efektif faiz oranları sigorta hariç olmak üzere katkı payı, kredi tahsis ücreti, fon ve vergiler dahil edilmiş olsa da bu oranlar, aylık vade, kredi tutarı ve krediye başvuran kişinin yaşına göre değişiklik gösterir. Kampanya kapsamında ödenecek olan taksit tutarları eşit taksitli ödeme yöntemine göre hesaplanmıştır.

Bu krediye başvurmak isteyen kişiler Kredi Türü, T. C. Kimlik numarası ve aylık net gelirlerini aralarında bir adet boşluk bırakarak yazmalı ve 4411’e kısa mesaj olarak göndermelidir. Bununla birlikte dilerseniz Yapı Kredi resmi internet sitesi üzerinde yer alan başvuru Merkezini, kendinize en yakın Yapı Kredi şubesini, 444 0 444 numaralı Yapı Kredi Telefon Bankacılığını ya da Yapı Kredi ATM’lerini kullanarak da bu kredi kampanyasına başvurabilirsiniz.

ABank’tan Geleneksel Bayram Kredisi

Abank tarafından sunulan bu kredi %1,25’ten başlamakta olan faiz oranlarını 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile sunuyor! Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız son tarih 3 Temmuz 2017! Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız kendinize en yakın Abank şubesine gidebilirsiniz. Kampanyaya ait örnek ödeme tablosu aşağıda yer alıyor.

Diğer masraflar, Yıllık Kredili Hayat sigortasından oluşmakta olup kredi tutarı, aylık vade, faiz oranı, hayat sigortası primi, başvuran kişinin yaş ve cinsiyeti ve çalışma şeklinde göre değişiklik gösterir. Sigorta primi hesaplanırken yaş 35 olarak baz alınmıştır. Hesaplanmış olan aylık ve yıllık maliyet oranlarına vergiler ve sigorta tutarları dahil değildir. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’ine denk gelir.

Garanti Bankası Bayram Kredisi

Garanti Bankası tarafından sunulmuş olan bayram kredisi ile birlikte 48 aya varan vade seçeneklerinden %1,29 faiz oranı ile başlayan bu özel fırsata gerek Garanti İnternet, gerek Garanti Cep aracılığı ile başvurmanız mümkün olup, daha önce yapmış olduğunuz başvuruları tamamlama ve şubeye dahi gitmeye gerek duymadan hesabınıza aktarılacak olan parayı kullanma şansına erişirsiniz. Kampanya 3 ile 48 ay arasında vade seçeneklerine sahip olup, faiz oranları ise kredi tutarı ve vade süresine göre değişir. Maaş ödemesini Garanti Bankasından almayan kişiler için belirlenmiş olan kredi üst limiti 25.000 TL’dir. Kredi örnek tablosunu aşağıda yer alan görselde bulabilirsiniz.

Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı, vergi ve sigorta primleri ile kredi tahsis ücretinden oluşuyor. Kredi tahsis ücreti ise kredi tutarının binde 5’i oranda olup, yüzde oranında olan banka sigorta muamele vergisi bu tutara dahil değildir. Sigorta primi müşteri, aylık vade ve kredi tutarına göre değişiklik gösterebilir. yıllık maliyet oranı esasında efektif yıllık faiz oranıdır ve bu hesaplamaya sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti ise kredi taksitlerinin toplamı ile kredi tahsis ücretini içerir.

Ramazan Bayramına Özel İndirimli Kredi Deniz’de!

Günde 1 TL’den başlayan taksitlerle 30 Haziran 2017 tarihine dek bu krediden faydalanma şansınız bulunuyor. Dilerseniz cazip faiz oranlarına sahip olan bu bayram kredisine Deniz Bank İnternet bankacılığı aracılığı ile başvurabilir, BAYRAM yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp T. C. kimlik numaranızı yazarak 3280’e kısa mesaj atabilir ya da nüfus cüzdanınız ile birlikte kendinize en yakın Denizbank şubesine gidebilirsiniz. Kampanya son tarihi 30 Haziran 2017 tarihi olarak belirlenmiştir. Kampanya ile ilgili örnek ödeme tablosu aşağıda yer alıyor.

Yukarıda er ala örnek ödeme tablosu 10.000 TL baz alınarak oluşturulmuş olup, geri ödeme için belirlenmiş olan maksimum aylık vade 48 ay ile sınırlandırılmış bulunuyor. Ayrıca kredi üst limiti 55.000 TL olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis ücreti bir defalığa mahsus olmak üzere alınacak olup kredi tutarının binde 5’i oranındadır. Tabloda yer alan kredi tahsis ücretine ise vergi dahil değildir. Sigorta Vergi Dahil Ücretler Toplamı ise sigorta primi, vergi ve kredi tahsis ücreti dahil edilmiştir. aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına ise sigorta primi hariç olmak üzere tüm vergi ve masraflar dahil edilmiştir. Sigorta primi hesap edilirken yaş 35 olarak alınmıştır. Hayat sigortası primi 10.000 TL tutarında kredi tutarı için 12 aylık vadede 52.14 TL, 24 ay vadede 87.45 TL, 36 ay vadede 121.95 TL ve 48 ay vadede 160.33 TL olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank Bayram Kredileri

Vakıfbank – Kamuya Özel Geleneksel Bayram Kredisi

Vakıfbank tarafından sunulmuş olan bu krediden kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmakta olan memur ve kadrolu işçiler faydalanabilir. Bu kredi aylık eşit taksitlerle, üç ayda bir taksitle, üç ay ödemeden geçirilen dönemin ardından aylık eşit taksitlerle ve değişken taksitli olarak geri ödenebilir. Bu kredinin özelliklerini taşıyan tabloya ve faiz maliyet tablosuna aşağıdaki görsel aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 

Vakıfbank – Geleneksel Bayram Kredisi

Vakıfbank tarafından sunulan bu bayram kampanyası ile birlikte 48 aya kadar varan vade seçeneklerini, artan taksitli ödeme fırsatlarını ve uygun faiz oranlarına emeklilere, özel sektör çalışanlarına ve kamu personelleri tarafından başvurulabilir. Bu krediye Vakıfbank şubelerine giderek, Vakıfbank İnternet Şubesini kullanarak ya da kısa mesaj yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için KREDI yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakmalı ve T. C. kimlik numaranızı girerek bir kez daha boşluk bırakarak aylık gelirinizi yazmalı ve 5724’e kısa mesaj göndermelisiniz. Kısa mesaj ile başvuruda atılacak olan her bir kısa mesaj için 0,65 TL ücret alınır. Bu kredinin özelliklerini taşıyan tabloya ve faiz maliyet tablosuna aşağıdaki görsel aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan faiz oranları, Vakıfbank tarafından sigorta yapılması ve Vakıfbank’ta asgari maaş tutarında kredili mevduat hesabı açılması halinde geçerli olacaktır. Kampanyaya başvurmak için Vakıfbank şubelerini tercih edebilir ya da Vakıfbank resmi internet sitesine girebilirsiniz. Bu kampanyaya yapılacak olan başvurularda kefil ön şartı olmasa da gerektiği takdirde kefil talep edilebilir. Bu kredi eşit ve artan taksitli ödeme seçeneklerini sunar. Bu her iki kredi için de geçerlidir.

Fibabanka Bayram Kredisi

Fibabanka tarafından sunulmuş olan bu kredi günde 10 TL’ye 10.000 TL’ye varan kredi seçenekleri ile sizleri bekliyor. Bu krediye kısa mesaj yolu başvuracak olan kişiler T. C. kimlik numaralarını 3422’ye kısa mesaj olarak gönderebilirler. Bu yöntemi kullanan kişiler attıkları her bir kısa mesaj için kullanmakta oldukları GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan bir kısa mesaj ücretine tabi tutulur. Bununla birlikte kampanya sayfasında yer alan Hemen Başvur butonuna basabilir ya da kendinize en yakın Fibabanka şubesine gidebilirsiniz. Bayram kredisi ve örnek ödeme tablosu aşağıda yer alıyor.

Bayram kredisine kısa mesaj ile başvuru yapmanız halinde 20.000 TL’ye kadar varan krediden faydalanabilir, şube ya da internet sitesi aracılığı ile ise 20.000 TL ve 30.000 TL arasında kredi seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Günde 10 TL taksit hesaplamasında gün sayısı ise 30 olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis ücreti ise tüm tutar ve vadelerde kredi tutarının binde beşi olarak tahsil edilecektir. Alınacak olan ücretlerin toplamı vergi, sigorta masrafı ve kredi tahsis ücretinden oluşur. Aylık ve yıllık efektif faiz oranları sigorta masrafına dahil değildir. Sigorta masrafı kişinin demografik özelliklerine göre değişim gösterebilir.

Akbank – İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi

Akbank ile birlikte 3 ay ertelemeli bu krediyi kullanabilmek için Akbank Direkt’e girebilir, imza ve belgeye ihtiyaç duymadan krediyi hemen kullanabilirsiniz. Akbank Telefon Şubesi üzerinden ya da Akbank şubelerine giderek bu krediden faydalanmanız mümkündür. %1,23’ten başlayan faiz oranları ile nakit ihtiyaçlarınızı dert etmeden ilk ödemenizi Eylül’de yaparak rahat bir bayram geçirebilirsiniz. Kampanyaya Kredi Kullan butonuna tıklayarak başvurabilir ve kredi tutarını anında öğrenerek başvuru yapabilirsiniz. Akbank Direkt’e müşteri numarası, kredi kartı numarası ya da T. C. Kimlik numarası ile birlikte Akbank Direk şifresini kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Bu kredi en fazla 92 gün ertelenebilir ve 30 Haziran 2017 tarihine kadar kullanılabilir. Erteleme dahil olmak üzere kredi vadesi en fazla 48 ay olmak ile birlikte 3 ay ertelemeli kredi başvurularında 45 aylık taksit seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Ertelemeli kredilerde, ödemesiz geçen dönemin ardından ilk ödemeniz erteleme faizi ile tahsil edilir. Akbank Direkt, Akbank resmi internet sitesi ve Akbank Telefon Şubesinde faiz oranları değişiklik gösterebilir. Akbank şubelerinde 50.000 TL’ye ve 1 ile 48 aylık vadeye varan seçeneklere %1,23 faiz oranı ile başvurabilirsiniz. Bu krediye ait yıllık maliyet oranları aşağıda yer alır.

Şekerbank’tan İşinize Ramazan Bereketi Kampanyası

Şekerbank tarafından esnaf ve Küçük işletme müşterileri için sunulmuş olan Ramazan’a özel bu kampanya ile birlikte 15 Mayıs ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında size özel faiz oranları ve aylık vade seçeneklerinden faydalanma şansını sakın kaçırmayın! Üstelik bu kredi kampanyası ile birlikte ödemelerinizin yazın sonuna yani 3 ay sonraya erteleniyor!

İşinize Ramazan Bereketi Kampanyası ile birlikte 6 ile 12 ay arasındaki aylık vadeler için belirlenmiş olan faiz oranı %1,50 olup, 13 ile 24 ay arasındaki aylık vadeler için belirlenmiş olan faiz oranı %1,52, 25 ile 36 ay arasındaki aylık vadeler için belirlenmiş olan faiz oranı %1,55’tir.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kendilerine en yakın Şekerbank şubesine gitmesi ve kredi başvurusunda bulunmaları yeterli olacaktır. Kampanya yalnızca Şekerbank müşterisi olan esnaf ve küçük işletmeler için geçerli olacaktır.

Tüm bu kredilere ait tutarlar, faiz oranları ve aylık vade seçenekleri ile birlikte kampanya koşulları ilgili bankalar tarafından önceden fiili bir şekilde haber verilme gereği duyulmadan değiştirilebileceği gibi kampanyaların tamamen sona erdirilmesi de söz konusu olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.