Kampanya Bulucu

2017 Mobilya Kampanyaları

Evlerimizin vazgeçilmezi olan mobilyalar gün geçtikçe artan fiyat ve kalitesiyle göze çarpmaktadır. Gerek yeni evlenen çiftler gerekse eskimiş eşyalarını yenisiyle değiştirmek isteyen kişiler tarafından her gün mobilya alımı yapılmaktadır. Bu kapsamda sunulmakta olan çeşitli kampanyalar ile hem bankalar, kredi kartı ve banka kartları aracılığıyla hem de bizzat mobil firmaları bünyesine müşteri çekmeye çalışmaktadır. Bu yazımızda 2017 Mobilya Kampanyaları konusunu anlatacağız.

Mağaza Kampanyaları

Bellona Yeni Yılın İlk Kampanyası

Tüketicilere yönelik olarak düzenlenmiş olan ve 1 Nisan ile 30 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan bu kampanyada katma değer vergisi indirimi, mobilyada net bir şekilde %15 oranında indirim Bellona’dan sunulacaktır.

3 Şubat 2017 tarihinde 2017/9759 sayılı Bakanlar Kurulu kararına göre 30 Nisan 2017 tarihine dek katma değer vergisi oranları %18’den %8’e düşürülmüş bulunmaktadır. Bu karar ile birlikte Bellona markalı tüm döşemeleri ürünler, bahçe mobilyası, panel mobilya, baza ve yatak ürünlerinde 3 Şubat 2017 tarihinden 30 Nisan 2017 tarihine dek katma değer vergisi %8 oranında güncellenmiştir. Devlet tarafından yapılan katma değer vergisi güncellemesine ek olarak Bellona’da tüm Bellona markalı ürünlerde Net %15 indirim uygulamasını devreye sokmuştur. Fakat bu kampanya yalnızca kredi kartı ile yapılacak olan satışlarda geçerli olacaktır.

Ayrıca 1 Nisan ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Axess kart ile yapılacak olan mobilya alışverişlerinde 2 ila 6 taksit arasındaki işlemlere ilave 6 taksit verilirken, 10 taksitli işlemlere ise 2 ay erteleme fırsatı sunulacaktır. Kampanya kapsamında belirtilmiş ve tavsiye edilmiş olan fiyatlar perakende satış fiyatlarıdır.

Mondi Kampanyası

Mondi tarafından yapılan bu kampanya Ocak ve Nisan ayları içinde geçerli olacak olup 1 Ocak’ta başlayıp 30 Nisan 2017 tarihinde sona erecektir. Bu kampanyada belirtilmiş olan tüm fiyatlar tavsiye fiyatlardır. Fiyatlara katma değer vergisi dahil edilmiştir. Katma değer vergisi ve diğer vergi oranlarında meydana gelebilecek tüm değişiklikler doğrudan fiyata yansır. Mondi dilediği takdirde kampanyayı sona erme tarihinden önce bitirme hakkını saklı tutmaktadır.

Kampanya tarihleri içinde aynı Mondi mağazasında tüm Mondi markalı ürünlerden tek seferde 1+5 perakende katma değer vergisi dahil fiyatlardan 6.900 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilere katma değer vergisi dahil olmak üzere 800 TL, 9.900 TL ve üzeri alışveriş yapan kişilere ise yine aynı şekilde katma değer vergisi dahil olmak üzere 1.700 TL tutarında hediye çeki verilecektir. Hediye çeki alışveriş tutarından düşülmeyecek olup, yalnızca ilave satışlarda geçerli olacaktır. Bu kampanya kapsamında gösterilmiş olan görsel, fotoğraf ve tipografi hatalarından Mondi sorumlu tutulamayacaktır. Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilmek için Mondi yetkili satıcıları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Tüm ürün gruplarında Axess kart ile yapılan alışverişlere özel peşin fiyatına 12 taksit avantajı bulunmaktadır.

Banka Kampanyaları

Axess ile Bonvagon.com’da 150 TL ve Üzeri Alışverişlere 20 TL İndirim!

Axess, Free, Wings, Wings Business ve Axess Business kartlarından ya da bu kartlara bağlı olan sanal kartlardan birini kullanarak 8 Nisan ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılım gösteren kişiler Bonvagon.com sitesi üzerinden 150 TL ve üzeri alışveriş yapması halinde 20 TL değerinde indirim kazanacaktır.

Kampanyaya taksitli ya da peşin alışverişler dahil edilmiştir. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kampanya sayfasında yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna basması ya da BONVAGON yazdıktan sonra 4566 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında verilecek olan indirim sepete yansımayacaktır. İndirimler doğrudan ekstreye yansıtılır.

Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajın Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell aboneleri gönderecekleri katılım mesajı için 0,65 TL ile ücretlendirilecektir. Bu fiyatlara özel iletişim ve katma değer vergisi dahil edilmiştir.

Kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan şartları yerine getirdiğiniz ilk alışverişte indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Neo ve Bank’o Card Axess kartları dahil edilmemiştir.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında yapılmış bir kampanya olduğu için her bir müşterinin kampanyadan yalnızca bir defa yararlanması mümkün olacaktır. Bu nedenle de her bir katılımcının kazanabileceği en yüksek indirim değeri 20 TL olarak belirlenmiştir.

Axess İle İstikbal’de +6 taksit veya 2 Ay Erteleme!

Bu kampanya ile birlikte Axess’e özel olarak 2 ila 6 taksitli işlemlerde ilave 6 taksit fırsatından ve 10 taksitli işlemlerde 2 ay erteleme fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanya 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyaya Free, Bank’o Card Axess ( Odea Bank), Wings ve Axess kartları dahil edilmiştir. Mobilya ürünlerinde kullanılabilecek en yüksek taksit 12 adettir. Mobilya dışı ürünlere 2 ay erteleme fırsatı dahil edilmemiştir. Business kartlar da ilave 6 taksit ve 2 ay erteleme kartlarından yararlanabilir.

Paraf ile Doğtaş ve Kelebek Mobilya’da İlave 8 Taksit!

31 Temmuz 2017 tarihine dek Paraf ile Doğtaş ve Kelebek Mobilyadan yapılacak olan 2 ila 4 taksit arası işlemlerde ilave 8 taksit kazanma fırsatını yakalarsınız. Bu işlemler fiziki POS cihazlarında seçmeli, sanal POS cihazlarında otomatik bir şekilde gerçekleşecektir. Kampanyadan geriye dönük yararlanma olmayacağı gibi bu konuda da bir değişiklik yapılmayacaktır. Kampanyaya artı taksit eklenmiş ve 12 taksit ile sınırlandırılmıştır. Ayrıca mobilya satın alma sınırı da 100.000 TL ile sınırlandırılmıştır. Paraf Para kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir. Kampanya kapsamında yapılacak olan satın almaların iadesi ya da iptali gerçekleşirse kampanyadan yararlanılması mümkün değildir.

Paraf İle Mobilya ve Dekorasyon Sektöründe İlave 6 Taksit!

30 Haziran 2017 tarihine dek Paraf ile Mobilya ve dekorasyon sektöründe yapılacak olan 2 ila 6 taksitli işlemlerde ilave altı taksit kampanyası geçerli olacaktır. Bu kampanya fiziki POS cihazlarında seçmeli, sanal POS cihazlarında otomatik bir şekilde kullanılacaktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin işlemlerini mutlaka Paraf POS cihazlarını kullanarak gerçekleştirmesi gerekmektedir. Kampanyaya artı taksit eklenmiş olup en yüksek taksit 12 ile sınırlandırılmıştır. Ayrıca bu alanda yapılacak alışverişlerin sınırı da 100.000 TL olarak belirlenmiştir. Kampanya geriye dönük bir şekilde kullanılamayacak ve bu konuda hiçbir değişiklik yapılmayacaktır. Paraf Para kullanılarak yapılan işlemler ile iadesi ya da iptali gerçekleşen ödemeler kampanyaya dahil değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.