Kampanya Bulucu

2017 Kurban Bayramı Kampanyaları

Her sen birbirinden farklı yerlerde yaşayan birçok arkadaş, eş, dost, akraba ve aileler bayramlar sayesinde bir araya geliyor. Bu tür mutlu günlerde dahi insanlar borçlarını ya da yapması gereken diğer şeyleri düşünmeden edemiyor. Bu nedenle bazı bireyler bayramı fırsat bilerek bankalar tarafından sunulmuş olan çeşitli kredilerden faydalanmak istiyor. Bu bir yana bayram sebebiyle yapılan çeşitli kredi kartı kampanyaları sayesinde bireyler alışverişlerinden daha avantajlı bir şekilde ayrılıyor. Bugün sizlere gerek kredi gerek kredi kartı için düzenlenmiş olan 2017 Kurban Bayramı Kampanyalarından bahsedeceğiz.

Paraf Kampanyaları

1. Paraf ile Özdilek’te Kurban Alımlarında 9 Taksit Fırsatı

18 Ağustos ve 1 Eylül 2017 tarihleri arasında Bursa Merkez Özdilek Alışveriş Merkezi’nde Paraf POS cihazı kullanılarak yapılacak olan 2 ile 4 taksitli işlemlerde müşteri tarafından tercih edilebilecek olan ilave 5 taksit kampanyası ile birlikte kampanya kapsamında 9 taksit fırsatından faydalanma şansını elde etmiş olursunuz. Kampanyadan faydalanmak için Parafly ve Paraf kartlarını kullanabilir fakat Business kartları kullanamazsınız. Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler ile birlikte iadesi ya da iptali gerçekleşen işlemler kampanyaya dahil edilmez. Kurbanlık kesim tarihleri ise 1 Eylül ve 2 Eylül olarak belirlenmiş bulunuyor. Kurban satış ve kesimleri Bursa Merkez Özdilek Alışveriş Merkezi’nde yapılacak olan kesimler randevu sistemi ile yapılır.

2. Paraf ile Makro Market’te Kurban Alımlarında %10 İndirim

Makro Market mağazalarından Paraf POS cihazları kullanılarak yapılacak olan kolili ve canlı kurban satışı alımlarında tek çekim ile yapılacak olan işlemlerde %10 oranında indirim fırsatından faydalanabilirsiniz. İndirim tutarı işlemin ardından ekstreye yansıyacak olup, kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bulunuyor. Bu nedenle her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecektir. Kampanyaya Paraf kartına ilave olarak Parafly kartları dahil edilmiş olup, Business kartlar kampanyanın dışında bırakılmış bulunuyor. Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler ile birlikte iadesi ya da iptali gerçekleşen işlemler kampanyaya dahil edilmez.

3. Paraf ile Bayrama Özel 100 TL Paraf Para Kampanyası

5 Ağustos ve 4 Eylül 2017 tarihleri arasında akaryakıt ve market sektörlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapılacak olan yurt içi herhangi bir bankaya ait olan POS cihazı üzerinden 150 TL ve üzeri her alışverişte 10 TL değerinde ve toplamda 100 TL değerinde Paraf Para kazanma fırsatını yakalamış olursunuz. Kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce banka sisteminde kayıtlı olan ve kampanya kapsamında kullanılacak olan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden KAMPANYA yazdıktan sonra 3404’e kısa mesaj göndermeniz gerekir. Kampanya kapsamında kazanılabilecek olan yüksek Paraf Para tutarı da 100 TL olarak belirlenmiş bulunuyor. Kampanyaya hangi kart ile katılmış olursanız olun tüm kartlar ile katılmış olur. Kampanyaya katılım gönderilecek olan kısa mesajın Türkiye Halk Bankası sistemine ulaşmasının ve banka tarafından müşteriye geri dönüş yapılmasının ardından gerçekleşecek olup, kampanyaya yalnızca Paraf ve Parafly kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş bulunuyor. Bu nedenle Business kartlar, Halkcardlar ve ticari kartlar ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor. Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler ile birlikte iadesi ya da iptali gerçekleşen işlemler kampanyaya dahil edilmez. Kampanyaya aidat, eğitim ve kira talimatları ile birlikte düzenli ödeme talimatları dahil edilmemiş bulunuyor. Kampanya kapsamında kazanılmış olan Paraf Paraları 14 Eylül 2017 tarihine dek kullanmadığınız takdirde 15 Eylül 2017 tarihinde tüm Paraf Paralar geri alınır. Kazanılmış olan tüm Paraf Paralar ise alışverişin ardından bir sonraki gün kampanya kapsamında alışveriş yapmış olduğunuz karta yüklenir.

Türkiye Halk Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyaya tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

Vakıfbank Kampanyaları

1. Makro Marketler’de Kurban Alışverişinize 35 TL Değerinde World Puan!

15 Ağustos ve 4 Eylül 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce banka sisteminde kayıtlı olan ve kampanya kapsamında kullanılacak olan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden MAKRO yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kredi kartı ait numaranın son altı hanesini yazdıktan sonra 6635’e kısa mesaj göndermeniz gerekir. Bu işlemin ardından Makro Marketler’den tek seferde ve World POS cihazı üzerinden yapılacak olan 699 TL ve üzeri kurban alışverişlerinde 35 TL değerinde World Puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz. Kazanılmış olan World Puanlar 14 Eylül 2017 tarihine kampanya kapsamında alışveriş yapılmış olan karta yüklenecek olup 25 Eylül 2017 tarihine kadar kullanılması gerekir. Zira bu tarihe de kullanılmamış olan tüm World Puanlar 26 Eylül 2017 tarihinde kartınızdan geri alınır. Bu kampanya yalnızca kurban alımlarında geçerli olup diğer Makro Market kampanyaları ile birleştirilerek kullanılamaz.

Vakıfbank ve Makro Marketler önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyaya tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

Akbank Kampanyaları

1. Akbank Direkt’ten İki Bayram Arası Kredi

25.000 TL’ye varan kredi imkanından faydalanarak, imza ve belgeye gerek duymadan Akbank Direkt üzerinden anında kredi çekebilirsiniz. Üstelik bu kredinin geri ödemesini 2018 yılına kadar erteleme imkanınız bulunuyor. İlk ödemeyi en fazla 153 gün öteleme imkanınız bulunuyor. Kampanyadan faydalanmak için Akbank Birekt, Akbank şubeleri ve Akbank Müşteri Hizmetleri numarası olan 444 25 25 numarasını arayabilirsiniz. Akbank resmi internet sitesi, Akbank şubeleri, Akbank Telefon Şubesi ve Akbank Direkt’te geçerli olan faiz oranları farklı olur. Bu kredinin erteleme süresi de dahil olmak üzere aylık vadesi en fazla 48 ay olarak belirlenmiş bulunuyor. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde beşi oranında belirlenmiş bulunuyor.

Krediden faydalanmak isteyen kişilerin bankanın maaş müşterisi olan kişiler hariç olmak üzere maaş bordrosu ya da gelir belgesi; sürücü belgesi ya da nüfus cüzdanı belgesinin aslı ya da fotokopisi, gerekli görülmesi halinde ikametgah belgesi, özel sektörde çalışmakta olan kişilerin Sosyal Güvenlik Kurumu Hizmet Döküm Belgesi (Bankanın maaş müşterisi olan kişiler için geçerli değildir.)

Akbank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma, kampanyaya tamamen sona erdirme ya da kampanya ile ilgili olarak belge, kefil ya da ek belge isteme haklarını saklı tutar.

Türkiye Finans Kampanyaları

1. Danet Kurban Bayramı Kampanyası

Bu kampanya ile birlikte kurban alışverişlerini Danet’ten yapan kişilere peşin fiyatına üç taksit fırsatı sunuluyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin İstanbul şehrinde yer alan Danet’lere gitmesi gerekir. Kampanyaya PTT Bonus Card, Tekstikbank Bonus, Abank Bonus, Burgan Bank Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Deniz Bonus, Garanti Bonus ve Türkiye Finans Happy Bonus kartları dahil edilmiş olup bu kartlardan herhangi biri kullanılarak 14 Ağustos ve 3 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacak olan alışverişlerde peşin fiyatına üç taksit kazanma fırsatını kazanmış olursunuz. Kampanya kapsamında kurbank kesimi ve et dağıtım Danet tarafından yapılır. Küçükbaş kurbanlık bedeli katma değer vergisi ve diğer tüm hizmetler dahil olmak üzere 1.300 TL olup 18 ve 20 kilogram aralığında et dağıtımı yapılır. Büyükbaş kurbanlıklar ise hisse ile satılacak olup katma değer vergisi ve diğer tüm hizmetler dahil olmak üzere 1.500 TL olarak belirlenmiş bulunuyor. Büyükbaş hayvanlar içinde yine aynı şekilde 18 ve 20 kilogram aralığında et dağıtımı yapılır.

Türkiye Finans Katılım Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyaya tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

Şekerbank Kampanyaları

1. Bayram Kredisi Kampanyaları

Şekerbank tarafından sunulmuş olan ihtiyaç kredisi ile birlikte 48 aya kadar varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. 3 ve 12 ay vade için yüzde 1.45, 13 ve 24 ay vade için yüzde 1.47 ve 25 ile 48 ay vade için yüzde 1.50 faiz oranı belirlenmiş bulunuyor. Bu kampanyanın aylık taksit tutarı 312,89 TL olup, alınacak olan ücretler ise 52.50 TL olarak belirlenmiş bulunuyor. Aylık toplam maliyet oranının yüzde 2,0203 olduğu bu kampanyada yıllık toplam maliyet oranı yüzde 24,2435 oranında belirlenmiş olur.

2. Esnaf ve İşletmelere Kurban Bayramı Kredisi

Kurban Bayramı’nda ihtiyacı olan kişilere 36 aya kadar varan vade seçenekleri ve 3 aya kadar taksit erteleme fırsatı ile birlikte 250.000 TL’ye varan kredi imkanı sunuluyor. Üstelik bu kampanyadan faydalanacak olan kişiler bir yıl boyunca EFT, havale ve hesap işletim ücreti ödemez. Bunun için en yakın Şekerbank şubelerine gitmeniz yeterli olur!

Esnafa Kredili Hesaplı Paket ilet birlikte bir yıl boyunca çek tahsili, üç adet çek defteri, 45 EFT işlemi, 20 havale işlemi ve 4 adet hesap işletim ücreti ile birlikte 1.000 TL ve ilave olarak banka sigorta muamele vergisi ödenecek olan paket fiyatı ile birlikte bu kampanya sizi bekliyor.

İşletmeye Kredili Hesaplı paket ile birlikte  bir yıl boyunca çek tahsili, üç adet çek defteri, 45 EFT işlemi, 20 havale işlemi ve 4 adet hesap işletim ücreti ile birlikte 2.500 TL ve ilave olarak banka sigorta muamele vergisi ödenecek olan paket fiyatı ile birlikte bu kampanya sizi bekliyor.

Şekrebank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyaya tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

Türkiye İş Bankası Kampanyaları

1. Geleneksel Bayram Kredisi

6 Eylül 2017 tarihine dek faydalanabileceğiniz bu kredi ile birlikte 5 TL tutarında taksitler kullanarak 5.000 TL tutarında kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için Türkiye İş Bankası İnternet Şubelerini, Türkiye İş Bankası şubelerini, İş Cep ya da İş Tablet uygulamalarını, 0 850 724 0 724 numaralı Telefon Şubesini ve ATM’leri kullanabilirsiniz. Bununla birlikte NAKİT, T. C. kimlik numarası, kredi tutarı ve aylık gelirinizi aralarında boşluk da olmak üzere yazdıktan sonra 4402’ye kısa mesaj göndererek de kampanyaya başvurabilirsiniz.

Kampanya 5.000 TL, 10.000 TL, 25.000 TL, 50.000 TL ve 100.000 TL tutarında kredi sunmakta olup, faiz oranları yüzde 1,29, 1,29, 1,27, 1,25 ve 1,25 şeklinde belirlenmiş bulunuyor. Kredi vadesi ise 48, 24, 36, 48 ve 48 şeklinde belirlenmiş olup, kredi tahsis ücreti binde beş oranında olduğu içi 25 TL, 50 TL, 125 TL, 250 TL ve 500 TL şeklindedir. Aylık taksit tutarları 148 TL, 502 TL, 907 TL, 1.469 TL ve 2.938 TL olarak belirlenmiş bulunuyor. 5.000 TL için geri ödeme süresi 1.461 gün olduğu için günlük taksit tutarı da 4.87 TL olarak belirlenmiş bulunuyor.

2. Esnafa Bayram Kredisi

Türkiye İş Bankası tarafından Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler ve esnaflar için sunulmuş olan bu kampanyadan 11 Eylül 2017 tarihine kadar faydalanmanız mümkün. İster üç ay ödemesiz ister eşit taksitler ile ödemeler yapabileceğiniz ve 150.000 TL’ye varan kredi fırsatından faydalanabileceğiniz bu kampanyayı sakın kaçırmayın! Detaylı bilgiler için Türkiye İş Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyaya tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.