Kampanya Bulucu

2017 Iphone Kampanyaları

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık neredeyse akıllı telefon kullanmayan kişi kalmadı denilebilir. İnsanlar öyle ya da böyle teknolojiye ayak uyduruyor. Dünya çapında akıllı telefon üreten en büyük iki firmadan biri olan Apple firması da her geçe gün kendini ve piyasaya sunmuş olduğu akıllı cihazları yenilemeye devam ediyor. Bilindiği üzere Apple tarafından çıkartılan telefonlar Iphone adı altında sunuluyor. Bu telefonlar da hemen hemen herkeste görülüyor. Yine de Apple’a rakip firmalar tarafından sunulan akıllı telefonları kullanan kişilerin sayısı da azımsanamaz. Biz de bu gün 2017 yılında Iphone sahibi olup yeni bir Iphone almak isteyen ya da daha önce hiç Iphone almamış ve Iphone marka telefonları denemek isteyen kişiler için sunulan kampanyalardan bahsedeceğiz. Yazımızın devamında 2017 Iphone Kampanyaları kapsamında Vodafone ve Turkcell tarafından sunulmuş olan kampanyaların birkaçını görebilir ve bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Kampanyaları

iPhone 7 32GB

Bu kampanyadan faydalanacak olan kişiler alt kısımda yer alan tarifelerden birini tercih etmesi ile birlikte belirlenecek olan taksit fiyatlarını yine kişinin kendisi tarafından belirlenecek olan aylık vadeye göre ödemeye başlayabilecektir. Ücretler aylık 140 TL ‘den başlamaktadır. Bununla birlikte peşin fiyatına İphone 7 32 GB telefonunu satın almak isteyen kişilerin de 3.599 TL tutarında ücret ödemesi gerekecektir.

iPhone 7 (PRODUCT) RED 128 GB

Bu kampanyadan faydalanacak olan kişiler alt kısımda yer alan tarifelerden birini tercih etmesi ile birlikte belirlenecek olan taksit fiyatlarını yine kişinin kendisi tarafından belirlenecek olan aylık vadeye göre ödemeye başlayabilecektir. Ücretler aylık 140 TL ‘den başlamaktadır. Bununla birlikte Special Edition kapsamında sunulan bu kampanyadan peşin fiyatına ödeme yaparak yararlanmanız ne yazık ki mümkün değildir.

iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED 128 GB

Bu kampanyadan faydalanacak olan kişiler alt kısımda yer alan tarifelerden birini tercih etmesi ile birlikte belirlenecek olan taksit fiyatlarını yine kişinin kendisi tarafından belirlenecek olan aylık vadeye göre ödemeye başlayabilecektir. Ücretler aylık 140 TL ‘den başlamaktadır. Bununla birlikte Special Edition kapsamında sunulan bu kampanyadan peşin fiyatına ödeme yaparak yararlanmanız ne yazık ki mümkün değildir.

Burada belirtilmiş olan taksitli ödeme ücretleri yalnızca başlangıç fiyatı olup Red Yeni Red 7, Red Yeni Red 5, Red Yeni Red 10, Red Yeni Red 15, Red Yeni Red 20, Faturalı Esnek Mini, Faturalı Esnek Midi, Faturalı Esnek Maksi, Akıl Küpü Kamululara Özel 5 GB, Akıl Küpü Kamululara Özel 3 GB, Faturalı Esnek Ekstra, İşini Bilen Esnaf Tarifesi S, İşini Bilen Esnaf Tarifesi M tarifelerinden birini tercih eden kişilere göre ücret konusunda farklılıklar yaşanacaktır.

Örneğin İphone 7 Plus ( Product ) 128 GB telefonu satın alacak olan bir kişinin Red Yeni Red 7 tarifesini seçmesi halinde her yöne 1.000 dakika ve 1.000 kısa mesajın yanında 7 GB internet paketine sahip olmasıyla birlikte tarife ücreti 70 TL’ye ek olarak aylık ek ücret 225 TL ilave edilecek ve aylık toplam ücret ödemesi 295 TL olacaktır. Kampanya sayfasında yer alan bilgiler doğrultusunda satın almak istediğiniz telefona göre siz de kendinize bir ödeme tablosu çıkartabilirsiniz.

Ayrıca modele göre dilediğiniz renkte iPhone satın almanız da mümkün olacaktır.

Vodafone tarafından sunulan bu kampanyalar 81 ilde ücretsiz bir şekilde MNG kargo ile birlikte 2 ila 4 iş günü içerisinde kapınıza getirilmektedir. Kampanya kapsamında belirlenecek olan taksitler 12, 24 ve 36 ay şeklinde olup bizzat sizin tarafınızdan ödeme gücüne göre şekillendirilebilecektir.

Turkcell Kampanyaları

iPhone 7 32 GB

4.5 G hızında paketler, Turkcell’li olmak isteyenler özel hazırlanmış olan hepsi bir arada paketleri, diğer konuşma paket ve tarifeleri, hepsi bir arada paketler ve hazır karttan faturalıya geçişe özel hepsi bir arada paketlerinden birini tercih eden kişiler bu kampanyadan 150,42 TL tutarında taksitler ile en az 36 ay boyunca ödeme yaparak yararlanabilirler. Bununla birlikte tarife seçmeyen kişilerin katma değer vergisi de dahil olmak üzere bu telefona Turkcell ayrıcalığı ile 3.509 TL’ye sahip olması mümkündür.

iPhone 7 128 GB

Bu kampanya ile birlikte Turkcell’li olan ya da olmayan bireyler kendilerine kampanya kapsamında bir tarife belirlemeleri halinde 170,58 TL taksitlerle 36 aydan başlayan taksitleri ödeyerek iPhone 7 128 GB telefonuna sahip olma fırsatını yakalayacaktır. Bununla birlikte herhangi bir ek tarife istemeyen kişilerin katma değer vergisi de dahil olmak üzere 3.955 TL ödeyerek iPhone 7 128 GB telefonuna sahip olması mümkündür.

iPhone 7 Plus 128 GB

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin peşin fiyatına katma değer vergisi de dahil olmak üzere bir satın alma gerçekleştirdiğinde karşılığında 4.559 TL ödemesi gerekir. Fakat Turkcell bu hususta müşterisi olan ya da müşterisi olmak isteyen kişilere bir avantaj sunmaktadır. Bu avantaj belirtilmiş olan tariflerden birine ek olarak alınması halinde geçerli olacak olup, 36 aydan başlayan taksitler ile ayda 196,68 TL’ye iPhone 7 Plus 128 GB telefona sahip olma fırsatıdır.

Örneğin İPhone 7 Plus 128 GB akıllı telefonunu kullanan bir kişini GNÇ Full Paketi’ni almak istediğini varsayalım. Böylece bu kişi aylık 3 GB internet, her yöne 1.000 kısa mesaj ve  750 dakika konuşma kazanacak, Turkcell Tv, Bip, lifebox, fizy ve dergilik uygulamaları avantajından yararlanabilecektir. Kendi başına aylık 39 TL olan bu tarifeden 36 aylık kontrat ile yararlanmak isteyen kişilerin her ay ödemesi gereken tutar 196,88 TL iken, 24 aylık bir kontrat imzalayan kişilerin her ay 265,81 TL ödemesi ve 12 aylık bir kontrat imzalayan kişilerin aylık 476,89 TL ödemesi gerekecektir. Dilerseniz siz de kampanya sayfalarını konrol ederek bu konu hakkında daha ayrıntılı ödeme tablolarına hiç kimsenin yardımı olmadan oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Üstelik tüm bu kampanyalara Turkcell garantisi, 81 ile ücretsiz kargo hizmeti ve mağazadan teslimat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.