Kampanya Bulucu

2017 Cep Telefonu Kampanyaları

Gün geçtikçe gelişmeye devam eden teknoloji özellikle elimizden bir türlü düşüremediğimiz telefon dünyasında kendisini gösteriyor. Bu sebepten dolayı da akıllı telefon kullanmayan kişi sayısının neredeyse yok denecek kadar az olduğunu söylersek abartmış olmayız. Günümüzde sektörün en önde gelen iki firması olan Apple ve Samsung her geçen gün akıllı telefonları yenilemeye ve bir üst modelini çıkarmaya devam ediyorlar. Apple tarafından çıkartılan telefonlara iPhone adı verilirken Samsung tarafından çıkartılan akıllı telefonlar kendisi için ayrıca bir marka adı üretmiyor. Biz de bugün sizlere bu iki marka tarafından üretilmiş olan son model telefonlar ile ilgili olarak Vodafone ve Turkcell tarafından sunulmuş olan 2017 Cep Telefonu Kampanyalarından bahsedeceğiz.

Vodafone Kampanyaları

iPhone 7 128GB

Vodafone tarafından sunulmuş olan iPhone 7 128GB kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin alt kısımda yer alacak olan tarifelerden birini seçerek taksit fiyatlarını da kendisine göre belirlemesi ve buna göre aylık vadeler ile ödemeler yapması gerekir. Herhangi bir ek tarifesiz şekliyle bu telefona ait kampanya aylık 158 TL’den başlayan taksitler ile 36 aya kadar varan taksit sayısı seçenekleri ile sizleri bekliyor olacaktır. Bununla birlikte kampanyadan peşin fiyatına faydalanmak isteyen kişilerin 4.249 TL ödemesi gerekir.

Samsung Galaxy S8+ 64 GB

Vodafone tarafından sunulmuş olan Samsung Galaxy S8+ 64 GB kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin yine alt kısımda yer alacak olan tarifelerden birini seçerek taksit fiyatlarını da kendisine göre belirlemesi ve buna göre aylık vadeler ile ödemeler yapması gerekir. Herhangi bir ek tarifesiz şekliyle bu telefona ait kampanya aylık 158 TL’den başlayan taksitler ile 36 aya kadar varan taksit sayısı seçenekleri ile sizleri bekliyor olacaktır. Bununla birlikte kampanyadan peşin fiyatına faydalanmak isteyen kişilerin 4.449 TL ödemesi gerekir.

Samsung Galaxy A7 2017 32 GB

Vodafone tarafından sunulmuş olan Samsung Galaxy A7 2017 32 GB kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin yine alt kısımda yer alacak olan tarifelerden birini seçerek taksit fiyatlarını da kendisine göre belirlemesi ve buna göre aylık vadeler ile ödemeler yapması gerekir. Herhangi bir ek tarifesiz şekliyle bu telefona ait kampanya aylık 95 TL’den başlayan taksitler ile 24 aya kadar varan taksit sayısı seçenekleri ile sizleri bekliyor olacaktır. Bununla birlikte kampanyadan peşin fiyatına faydalanmak isteyen kişilerin 2.449 TL ödemesi gerekir.

Bununla birlikte yukarıda bahsi geçen tüm akıllı telefonlar ve Vodafone resmi internet sitesi üzerinde yer alan diğer telefonların alt bölümünde yer alan tarifelerden birini tercih etmeniz halinde ilgili taksit fiyatları da değişiklik gösterecektir. Örneğin Samsung Galaxy A7 2017 32 GB telefonu için Yeni Red 7, Yeni Red 5, Yeni Red 20, Yeni Red 15 ve Yeni Red 10, Faturalı Esnek Midi, Mini, Maksi ve Ekstra Akıl Küpü Kamululara özel 5 GB ve 3 GB tarifeleri bulunur.

Örneğin Yeni Red 7 tarifesinden faydalanacak olan kişiler Her yöne 1.000 dakika konuşma, aylık 7 GB internet paketi ve her yöne 1.000 kısa mesaj tarifesine 70 TL’ye sahip olabilecek iken ek ücretler ile birlikte toplamda 180 TL’ye sahip olur ve bir yandan da telefon sahibi olabilir.

Ayrıca yukarıda bahsi geçen modellerde istediğiniz renkte telefon almanız mümkündür.

Bununla birlikte tercih edeceğiniz modele göre değişmekte olan 12, 24 ve 36 aylık vadeler bireylerin satın alma güçlerine göre tercih edilebilir. Vodafone tarafından sunulmuş olan tüm akıllı telefon kampanyalarında sunulmuş olan akıllı telefonlar 2 ile 4 gün arasında MNG Kargo ile birlikte 81 ilde ücretsiz bir şekilde kapıya kadar teslim edilecektir.

Turkcell Kampanyaları

Samsung Galaxy A7 (2017)

Turkcell’li olmak isteyen kişilere özel olarak hazırlanmış olan hepsi burada paketleri, 4.5 G hızında paketler, diğer konuşma tarife ve paketleri, hazır karttan faturalı hatta geçiş yapan kişilere özel olarak düzenlenmiş olan paketler ya da hepsi bir arada paketler gibi birçok paketten birini tercih ederek bu telefondan faydalanmak isteyen kişiler ayda 101,7 TL’den başlamak üzere 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile Samsung Galaxy A7 (2017) telefonuna sahip olabilir. Üstelik Turkcell ayrıcalığı ile bu telefona peşin fiyatına yalnızca 2.349 TL’ye sahip olmanız mümkündür.

iPhone 7 Plus 128 GB

Turkcell tarafından gerek hazır karttan faturalı hatta geçiş yapan kişilere, gerek ilk kez Turkcell’li bir hat sahibi olacak kişilere özel olarak hazırlanmış olan paketler bir yana, 4.5 GB hızında paketler, her yöne paketler, diğer konuşma paket ve tarifleri ya da hepsi bir arada paket seçeneklerinden birin tercih ederek iPhone 7 Plus 128 GB akıllı telefonundan faydalanmak isteyen kişiler ayda yalnızca 196,31 TL karşılığında 36 ay boyunca taksit ödeyerek bu akıllı telefona sahip olabilecektir. Üstelik Turkcell’e özel fiyat ile peşin fiyatına 4.559 TL’ye bu telefon sahip olabilirsiniz.

Samsung Galaxy S8+

Turkcell tarafından gerek ilk defa Turkcell’li olacak olan kişilere, gerek hazır karttan faturalı hatta geçiş yapacak olan kişiler özel olarak hazırlanmış olan hepsi bir arada paketleri, konuşma paketleri, internet paketleri, her yöne paketler, kısa mesaj paketleri ve bunun gibi birçok farklı paket tarifelerinden birini tercih ederek Samsung Galaxy s8+ satın alacak olan kişiler bu akıllı telefon için başlangıç fiyatı olarak aylık 169,14 TL ödemeli ve 36 ay boyunca bu ödemeyi gerçekleştirmelidir. Üstelik bu akıllı telefona peşin fiyatına sahip olmak isteyen müşterilerin Turkcell’e özel fiyat ile yalnızca 4.499 TL’ye bu akıllı telefonu satın alması mümkündür.

Örneğin bu kampanya ile ilgili olarak ek tarife seçeneği olan Platinum Elit 1000 Paketini satın almak istemeniz halinde  30 GB İnternet, 1.000 dakika her yöne konuşma, Turkcell TV, Fizy, her yöne 1.000 kısa mesaj, Bip üyeliği, Lifebox ve dergilik üyeliğine 36 aylık kontrat ile 169,14 TL’ye, 24 aylık kontrat ile 228,58 TL’ye  ve 12 aylık kontrat ile 410,11 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Üstelik bahsi geçen tüm Turkcell kampanyaları Turkcell garantisi altında olup, 81 şehre ücretsiz bir şekilde kargo hizmeti ile birlikte ya da mağazadan teslimat ile yapılabilir.

Gerek internet üzerinde gerek ise birçok markaya ait mağazada 2017 yılına ait akıllı telefon kampanyalarına ulaşmanız mümkün olsa da biz bugün sizlere yalnızca birkaç örnekten bahsetmiş bulunuyoruz. Dilerseniz aşağıda yer alan linklerden Vodafone ve Turkcell resmi internet sitelerini ziyaret ederek tüm akıllı telefon kampanyalarına göz atabilirsiniz.

Vodafone Akıllı Telefon Kampanyaları İçin TIKLAYINIZ!

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.