2016 Kredi Kampanyaları | Kampanya Bulucu

2016 Kredi Kampanyaları

2016 Kredi Kampanyaları

2016 Yılının başlarında düzenlenen en avantajlı kredi kampanyalarını “2016 Kredi Kampanyaları” başlığı altında bu yazımızda sizler için derledik. Bankaların düzenlemiş olduğu en güncel kredi kampanyalarına “Kredi Kampanyaları” kategorimizden liste halinde ulaşmanız mümkün

1-) Vakıfbank Kış Kredisi


Esnek ödeme seçenekleri ve 36 aya varan vade imkânları ile Vakıfbank kış kredisi, müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Vakıfbank Kış Kredisi Kimler Kullanabilir?

Vakıfbank kış kredisini; kamu personelleri, özel sektör çalışanları ve emekliler dahil olmak üzere oldukça geniş bir iş dünyası sektörü kullanabilir. Bu gruplar dışında başvuran kişilerin kredileri onaylanmayacaktır.

Vakıfbank Kış Kredisine Nasıl Başvurulur?

Vakıfbank kış kredisine başvurmak için KREDI yazılıp 1 boşluk bırakılmalı ve TC numarası yazılmalı ve1 boşluk daha bırakılarak aylık gelir yazılmalı. Bu mesaj 5724’e SMS olarak gönderilmelidir. Örneğin, KREDI 11111111111 2500

Vakıfbank Kış Kredisi İçin Kefil Gerekir mi?

Vakıfbank kış kredisi için kefil talep etmemektedir. Fakat banka gerekli gördüğü takdirde krediye başvuran kişilerden kefil isteme hakkına sahiptir.

Kış Kredisine Ne Kadar Vade Verilir?

Vakıfbank kış kredisine verilen vade sayısı 3 ile 36 ay arasında değişmektedir. Bu sınırların dışında kredi miktarı önemsenmeden vade yapılması mümkün değildir.

Kış Kredisi Faiz ve Kredi Limitleri

Aşağıda belirtilen faiz oranları ve vade sayıları Vakıfbank tarafından kampanya süresince değiştirilebilir. Ayrıca kampanya süresi de yine Vakıfbank tarafından uzatılıp kısaltılabilir.

vakıfbank kış kredisi1vakıfbank kış kredisi2

2-) Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredi Kampanyası

Tüm komşu esnaflara 36 aya varan vade seçenekleri komşu esnaf kredi kampanyası Garanti’de. Üstelik bu kampanyada 3 ay ödemesiz dönemli veya eşit taksitli ödeme seçenekleri de müşterilerini bekliyor.

Garanti Komşu Esnaf Kredi Miktarı Nedir?

Garanti Bankası komşu esnaf kredisinde verilecek minimum kredi miktarı 10 bin TL, maksimum kredi miktarı ise 50 bin TL’dir. Belirlenen bu limitlerin dışında kredi verilmesi söz konusu değildir.

Garanti Komşu Esnaf Kredisi Vade Sayısı ve Faiz Oranları

garanti komşu esnaf kredisi3

3-) İş Bankası Anında Kredi Kampanyası

İş Bankası anın kredi ile verilen maksimum kredi miktarı 15 bin TL’dir.İş Bankası anında kredi ile ihtiyaç kredileri şubeye gidilmeksizin internet şubesinden veya İşCep’ten kolaylıkla halledilebilir. Başvuru onaylandığı takdirde yine şubeye gidilmeksizin kredi anında hesaba tanımlanır.

  • Krediye yapılan vade sayısı maksimum 36 aydır.
  • Anında kredinin tahsis ücreti bulunmamaktadır.
  • İşCep uygulaması App Store ve Google Play Store mağazalarından veya www.isbank.com.tr/indir adresinden indirilebilir.

İş Bankası Anında Kredi Faiz Oranları ve Kredi Miktarları

iş bankası anında kredi kampanyası4

4-) Odeabank Hazır Nakit Kampanyası

Odeabank ödemelerini düzenli yapan müşterilerine hazır nakit kampanyasını sunuyor. Bu kredi kampanyası ile düşük faiz ücretlerinden ve vade sayılarından yararlanın.

Odeabank Hazır Nakit Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?
Odeabank ödemelerini düzenli yapan müşterilerine hazır nakit kampanyasını sunuyor. Bu kredi kampanyası ile düşük faiz ücretlerinden ve vade sayılarından yararlanın.Odeabank Hazır Nakit Kampanyası

Odeabank hazır nakit kampanyası yalnızca Odeabank müşterileri için var olan bir kampanyadır. Bu kampanyanın kullanılabilmesi için Odeabank müşterilerinin mevcut ve geçmiş ödemelerini düzenli yapması gerekir. Ayrıca krediye katılım için maksimum yaş sınırı 75’tir.

Odeabank Hazır Nakit Kredi Kampanyasından Ne Kadar Kredi Verilir?

Bu kredi kampanyasında 15 bin TL’ye kadar kredi verilebilir. Bu miktara kadar yapılan kredi başvurularında kişilerden gelir belgesi talep edilmez. Belirtilen bu 15 bin TL miktarının üzerinde kredi talep eden müşterilerden gelir belgesi istenir. Verilecek maksimum kredi miktarı ise krediye başvuran kişilerin maddi gelirleri ile orantılı olacak şekildedir.

Kredi Faiz Oranları ve Kredi Miktarları 

odeabank hazır nakit kampanyası5


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ