Kampanya Bulucu

2015 Ramazan Bayramı Kredi Kampanyaları

Bankalar özellikle ramazan bayramında kredi kampanyaları düzenliyorlar. Ramazan bayramı kredi kampanyaları tüm ramazan ayı boyunca devam ediyor.  Bir ramazan bayramı kredisi, ramazan bayramı sonrasında da devam ediyor. Bu yazımızda Ramazan bayramı kredisi 2015 yılında satılan kredileri inceleyeceğiz.

GARANTİ BANKASI RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ

Garanti Bankası % 0,99 faiz oranıyla 3 bin,  1,19 faiz oranıyla da 20 bin lira bayram kredisi kullandırıyor.  Yıllık maliyet oranı ise % 18,24 ila % 18,36 arasında değişiyor.  Buna göre 20 bin lira çektiğinizde aylık 714 lira ödüyorsunuz.  100 lira kredi tahsis ücreti 300 lira da sigorta masrafı ödüyorsunuz.

Garanti Bankası Ramazan Bayramı Kredisi Gerekli Evraklar

Son iki aya ait bordro ya da SGK sicili no… iş yeri sicil no veya gelirinizi belgeleyen evraklar.  Emekliler için emekli maaş bordrosu ya da emekli hesap cüzdanı… Şahıs şirketleri için vergi levhası, işletme hesap özeti…  Faiz geliri ya da kira gelirini ispatlayan belgeler (tapu ödeme evrakları vb)

HALK BANKASI ERKEN GELEN BAYRAM KREDİSİ

Halk bankası erken gelen bayram kredisi faiz oranları

  • %0,99 faiz oranıyla 3.000 TL’ye kadar ve
  • %1,13 faiz oranıyla 50.000 TL’ye kadar ya da
  • %1,17 faiz oranı ile dosya masrafsız 50.000 TL’ye kadar

Kredi kullanabiliyorsunuz.  Krediye başvuru için şubeye gitmenize gerek yok. Aralarında boşluk bırakıp “BAYRAM, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderip başvurunuzu yapabilirsiniz.

Halk Bank Erken Gelen Bayram Kredisi Ödeme Tablosu – Faiz Hesaplama

Aşağıdaki tabloya göre 50 bin lira çekebiliyorsunuz. 36 ay vade ile geri ödeyebiliyorsunuz.  153 lira sigorta bedeli ve 250 lira dosya masrafı bulunmakta…

erken gelen bayram kredisi

FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİ

Finansbank Bayram kredisi şartları: 456 lira taksit ödeyerek, 12 ay vade ile 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Maksimum kredi tutarı 50 bin lira olarak belirlenmiş. Finansbank bayram kredisinde faiz oranı % 1,14 olarak belirlenmiştir.

İŞ BANKASI ESNAFA BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

İş Bankası Kobileri desteklemek amacıyla 150 bin liraya varan tutarlarda 36 aya varan vadelerle esnafa ve kobilere bayram kredisi kullandırıyor.   İş bankası esnaf kredisi Ramazan Bayramına özgü bir kredi kampanyası olduğundan, bayram sonuna (20 Temmuz’a kadar) kadar geçerlidir. İŞ Bankası’nın bütün Bayram kredisi kampanyalarını ayrıntılı bir şekilde incelediğimiz şu haberimizi okuyabilirsiniz:

İş Bankası Bayram Kredileri 2015

İş Bankası Esnafa Bayram Kredi Faiz Oranları Ve Ödeme Koşulları

24 ay vade ile 50 bin lira olarak kredi kullanıldığında aylık 2412 lira taksit ödemesi yapıyorsunuz.  Ticari kredi kullanım ücreti ise 210 lira olarak belirlenmiş.  Peşin komisyon olarak 500 lira ödüyorsunuz. Yıllık maliyet oranı  %16 oranında netleşiyor. İş bankasının esnafa bayram kredisi kampanyası oldukça cazip oranlara sahip ancak bu krediye sadece kobiler ve esnaflar başvurabiliyor.

iş bankası bayram kredisi

DENİZBANK RAMAZAN BAYRAMI’NA ÖZEL KREDİ

Denizbank Bayram kredisine Denizbank kredi başvurusu adresinden başvurabilirsiniz. Bu linkten sadece TC kimlik numarası ve cep telefonu ile başvuruyorsunuz. 5 bin liraya kadar 12 ay vade ile % 0,99 ile % 1,25 arasında bir faiz oranıyla kredi çekebiliyorsunuz.  Binde 5 masraf alınıyor ayrıca sigorta yaptırmak da zorunlu.

İNG BANK RAMAZAN BAYRAMI’NA ÖZEL KREDİ

15 bin liraya kadar 36 ay vade ile İNG Bank’tan Ramazan bayramı kredisi kullanabilirsiniz.  Ayda 525 liralık taksitlerle %1,08 faiz oranıyla ödemenizi yaparsınız.  15 bin lira için yapacağınız geri ödeme ise 18,941 lira olacaktır. Kredi kullanımında sigorta yaptırmak zorunludur.

VAKIF BANK RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ

Vakıf Bank Geleneksel Bayram Kredisi

Vakıf Bank’ın her bayram yaptığı ve artık gelenek haline gelen bayram kredisinde bu yıl kredi tutarları 50 bin liraya kadar çıkarılmış. Krediye başvurmak için şubelere gidebilir ya da SMS yoluyla BAYRAM, TC Kimlik Numaranızı aralarında boşluk bırakarak 5724’e gönderebilirsiniz.

Vakıfbank Bayram kredisi faiz oranları ve ödeme tablosu

vakıfbank kredi 2

Kredi özellikleri: 36 ay vade ile 50 bine kadar % 1.15’ten kredi kullanıyorsunuz.  1,771 lira aylık ödemeniz oluyor. 262 lira kredi tahsis ücreti ödüyorsunuz.  85 lira diğer ücretler başlığı altında ödeme yapıyorsunuz. Yıllık maliyet oranı ise % 17,06 olarak gerçekleşiyor.

vakıfbank kredi 1

SONUÇ VE DEĞERLENDİRME

Yukarıda Ramazan bayramı kredi kampanyaları başlığında birçok bankanın tüketici kredisi kampanyalarını inceledik. Bu kredi kampanyaları arasında tüketiciler için en uygun olanı Halk Bankası’nın tüketici kredisi kampanyası olarak gözüküyor. İkinci sırada İş Bankası’nın Kobilere sunduğu esnaf kredisi geliyor ancak bu krediyi sadece esnaf ya da kobiler kullanabiliyor. Üçüncü bir alternatif olarak da Vakıf Bank’a bakılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.