14 Şubat'ı hatırlamak sizden, %14 chip-para Axess'ten! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

14 Şubat’ı hatırlamak sizden, %14 chip-para Axess’ten!

Axess’ten sevgilinizle beraber rahat rahat alışveriş yapabilmeniz adına yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında 15 Şubat 2018’a kadar giyim, restoran, elektronik, kozmetik, optik, saat, çiçek ve kuyumda yapacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişe %14, toplamda 50 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak için hem SMS hemde Axess mobili kullanabilirsiniz. Axess mobili indirmek için eğer Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz. Axess Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “14 Şubat’ı hatırlamak sizden, %14 chip-para Axess’ten!” kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. SMS ile kampanyaya katılmak için Akbank’ta kayıtlı olan cep telefonu numaranız üzerinden 4566’ya kısa mesaj olarak AŞK yazarak göndermeniz gerekiyor. Kampanyadan kapsamında daha fazla Chip Para kazanmak için Axess mobili kullanabilirsiniz. Axess Mobil’den kampanyaya katılan müşterilere özel ek olarak 10 TL Chip Para hediye edilecek.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Şubat 2018 ile 5 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler Chip Para Kampanyası dahilinde olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için kampanyaya katıldığınız andan itibaren  Kampanya profilinin “KAmpanyalarınız” bölümünde bu kampanyanın başlığı gözüküyor ise kampanyaya katıldığınız anlamına gelecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.
  • 15 Şubat 2018 tarihleri arasında, Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Hak edilen chip-paralar işlem anında harcamanın yapıldığı karta yüklenecektir. Axess Mobil kanalından katılarak 10TL daha chip-para hakkı kazanan müşterilerin, Axess Mobil’e özel kazandıkları 10 TL chip-para ise 21 Şubat 2018’de yüklenecektir.
  • Chip-paraların kullanım süresi 7 gündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.