Kampanya Bulucu

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Çiçek Sepeti Kampanyası

Sevgililer gününün yaklaşması ile beraber çiftleri tatlı bir heyecan sardı. Bizde çiftlerin işlerini kolaylaştırmak için çiçeksepeti.com’un düzenlediği kampanya hakkında bilgi vereceğiz. Sevgilisi olan ya da sevgilisi olacak müşterek için çiçeksepeti.com Dünyadaki en büyük hediye online mağazası olarak bilinen Türkiye’de de bir çok kullanıcı tarafından severek kullanılan Çiçeksepeti müşterilerine özel kampanyaları,

100 Adet Kırmızı Gül Kampanyası

Sevgilinize çok mutlu edecek bir hediye olan olan gülden tam 100 tane ve yalnızca 399 TL artı olarak KDV’den düşüşerek 214 TL artı KDV ile aynı ön 220 TL artı kdv den düşülerek sevgililer gününe özel kampanya ile çiçeksepeti.com üzerinden yalnızca 119 TL artı KDV şeklinde satın alabilirsiniz.

Çiçeksepeti.com’da En Çok Tercih Edilen Büyülü Aşk Hediyesi

25 Adet kırmızı gülden oluşan bu gül seti ise 129+KDV yerine yalnızca 72,99 TL+KDV şeklinde kampanyalı bir fiyattan satışa sunuldu. Bu hediyeler ile beraber sevgilinizi mutlu etmek hem hesaplı hemde çok kolay.

Aşk 25 Kırımızı Gül Büket’inde Kampanya

25 Adet gül büketinden oluşan üründe de indirime gidildi. Bu ürün Sevgi bahçesi kırmızı gül aranjmanı ile oluşturulmuştur. Bu ürün yalnızca 49,99 + KDV olacak şekilde satın alabilirsiniz.

Kalp Tutan Ayıcık Kampanyası

Çiçek sepetinde en çok tercih edilen ürünlerden olan kalp tutan ayıcık’da da indirime gidildi. Bu ürünün sevgililer gününe özel fiyatı yalnızca 89,99 TL ve İstanbul içi aynı gün teslim kargo imkanı ile beraber. (100 Cm olan Modellerde Geçerlidir.)

15 Adet Kırmızı Gül Demeti Kampanyası

15 adet  kırmızı gülden oluşan üründe de çiçeksepeti.com indirime gitti bu ürün yalnızca 52,99 TL’den sevgililer gününe özel olarak satışa sunuldu.

Altın Kaplama Sonsuzluk Gümüş Kolye Kampanyası

Bu kampanya kapsamında sevgimiz sonsuz olsun anlamına gelen çok özel kolyeye 71,95 TL ye sahip olabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 28 Ocak 2018 ile 14 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerlidir. 14 Şubat 2018 günüde kampanya kapsamı içerisindedir. Yani 14 şubat 2018 00.00 saat ile kampanya kapsamından faydalanabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyadan tüm müşteriler faydalanabilir.
  • Kampanyalı ürünler stoklar dahilindedir.
  • Kampanya hakkında herhangi bir sorunuz, problem ya da dileğiniz var ise çiçeksepeti.com üzerinde bulunan müşteri iletişim forumunu doldurabilir ya da 0850 222 00 79  nolu çiçek sepeti 7/24 açık müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Çiçeksepeti A.Ş. tüm hakları gizlidir.
  • Çiçeksepeti.com kampanyada değişiklik yapma ve kampanyaları durdurma hakkını saklı tutar.
  • Bu kampanya hem internet sitesi üzerinden hemde müşteri hizmetleri üzerinden verilen siparişlerde geçerlidir.
  • Kampanyalı ürünlere kargo ücretleri dahil değildir. Kargo ücretleri ek olarak talep edilir.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.