Kampanya Bulucu

12 Ay Boyunca Düzenli Harcama Sözü Verin, 300 TL’ye Varan Bonus Kazanın!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“12 Ay Boyunca Düzenli Harcama Sözü Verin, 300 TL’ye Varan Bonus Kazanın!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde Denizbank Bonus asıl kart sahipleri 12 aylık taahhüt verdikleri takdirde her ay 300 TL’ye varan ekstra Bonus kazanma şansını elde ederler! Her ay 1.000 TL tutarında harcama sözü veren kişiler 50 TL, 2.000 TL tutarında harcama sözü veren kişiler 100 TL, 4.000 TL tutarında harcama sözü veren kişiler 150 TL ve 10.000 TL tutarında harcama sözü veren kişiler 300 TL tutarında ekstra Bonus elde etme şansını yakalamış olacaktır!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya ile ilgili olarak Denizbank tarafından belirlenmiş olan herhangi tarih yoktur. Bu sebeple bir sonraki kampanya şart değişikliğine dek kampanya geçerliliğini sürdürecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin yalnızca 12 ay boyunca taahhüt vermeleri ve her ay boyunca vermiş oldukları taahhüdü yerine getirmeleri gerekir. Aylık harcama taahhüt tutarı kart limitini aşamayacaktır. Bununla birlikte bir ay içinde vermiş olduğunuz harcama sözünü tutamamanız halinde bu sözden harcayamadığınız kadarını bir sonraki ay harcamanız gerekir. Harcama sözünüzü yerine getirmediğiniz kadar tutarı yerine getirene kadar kampanya uzar.

Kazandığım Bonuslar Kartıma Ne Zaman Yansır?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz harcama sözü taahhüt edilmiş olan tarihten sonraki ilk ekstre dönemi ile başlayacaktır. Fakat kampanyaya dahil olduğunuz gün ile ekstre kesim tarihi arasında 25 günden daha kısa bir süre var ise kampanyaya bir sonraki ay ekstreniz ile katılım göstermiş olursunuz.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Her bir Denizbank kredi kartı sahibinin Sözünüze Bonus kampanyasına taahhüt dönemi yani 12 aylık dönem içinde en fazla bir defa katılma hakkı bulunur. Aylık harcama taahhüdü vermiş olan kişilerin ilgili kartına ayda bir defaya mahsus olmak üzere Bonus yüklenecektir. Harcama yapmaya devam ettiğiniz sürece Bonus kazanmaya devam edebilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin geçmişe dönük kart borcu olmamalı yani borçlarını her ay düzenli bir şekilde ödemiş olması gerekir. Ayrıca bireylerin kartlarının gecikmeye girmemiş olması da gerekir. Kampanya kapsamında taahhüt 12 ay boyunca devam edecek, taahhüt yerine getirilmediği takdirde ise getirilene dek devam edecektir. fakat üst üste iki defa taahhüt sözünü yerine getirmeyen kişilerin kredi kartı iptal olacak ve kampanya sona erecektir. Bu durumda kullanılmış olan Bonuslar geri alınacak ve geriye kalan ay sayısı kadar hanenize borç yazılacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Sözünüze Bonus kampanya dahilinde aylık olarak harcama sözü vermiş olduğunuz tutara taksitli bir şekilde yapmış olduğunuz alışverişlerin toplam tutarı değil yalnızca taksit tutarı dahil edilecektir.

Harcama sözü verilmiş olan tutarına iki ay boyunca üst üste ulaşılamaması halinde Sözünüze Bonus kampanyasına katılmış olduğunuz andan itibaren kart borcunun düzenli bir şekilde ödememiş olması, gecikmeye girmiş olması ya da kartın kullanılma kapanması halinde banka ile imzalamış olduğunuz kredi kartı üyelik sözleşmesinde yer alan hükümlere aykırı davranmış olduğunuz için kredi kartınız Denizbank tarafından iptal edilecek ve bu sözleşmenin yenilenmemesi halinde de Sözünüze Bonus kampanyası sona erecektir. Kampanya sona erdiği takdirde kullanılmayan Bonuslar geri alınacak ve kullanılmış olan Bonuslar da geriye kalan ay sayısı kadar hanenize borç olarak yazılacaktır.

Denizbank asıl kart sahipleri bu kampanyadan faydalanabilecek olsa da net kart sahipleri bu kampanyadan yararlanamaz.

Aylık harcama sözü verilmiş olan tutar kredi kartı limitini aşamayacak ve maksimum kullanılabilir kart limitini geçemeyecektir.

Ticari kartlar ya da ticari kullanım yapan kart sahipleri bu kampanyadan yararlanmaz.

Kredi kartı üzerinden verilmiş olan düzenli ya da otomatik ödeme talimatları kampanyaya dahil edilmiştir.

Fatura ödemeleri ve alışverişler kampanyaya dahildir.

Kredi kartı üzerinden yapılan nakit avans ve taksitli nakit avans işlemleri kampanyaya dahil edilmemiş olup yalnızca alışveriş işlemleri kampanyaya dahil edilecektir.

Aylık taahhüt edilmiş olan harcama tutarından daha az harcama yapılması halinde bir sonraki ay eksik kalan tutarı tamamlamanız gerekmekte olup kampanya süresi taahhüt etmiş olduğunuz tutarı yerine getiremediğiniz ay sayısı kadar uzayacaktır.

Aylık taahhüt tutarı, talimat vermiş olduğunuz ilk hesap kesim tarihinden bir sün sonra ile bir sonraki hesap kesim tarihi arasında gerçekleşecektir.

Kredi kartı hesap kesim tarihi değiştiği takdirde kampanya süresi uzayabilecektir.

Denizbank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir kısmını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.