Kampanya Bulucu

1 TL Harcamaya 2 Mil Kazanma Ayrıcalığı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“1 TL Harcamaya 2 Mil Kazanma Ayrıcalığı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan birini kullanarak Opet, CarrefourSA, Watsons, TeknoSa, Enterprise, Beko ve Arçelik üye iş yerlerinden Garanti POS cihazı kullanılarak taksitli ya da peşin bir şekilde yapılacak olan 1 TL tutarında harcamalarda 2 mil, Rixos’tan yapılacak olan 1 TL tutarında harcamalarda ise 4 mil kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Ağustos ve 31 Aralık 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ilave olarak herhangi bir şey yapmasına gerek olmayıp yapılması gereken tek şey Miles and Smiles kredi kartlarından birini kullanarak üye iş yeri olan Opet, CarrefourSA, Watsons, TeknoSa, Enterprise, Beko, Arçelik ve Rixos’tan peşin ya da taksitli bir şekilde alışveriş yapmak olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya tüm Miles and Smiles kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş bulunuyor.

Kazandığım Miller Hesabıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan miller harcamaların yapıldığı ayı takip eden ayın 5’ine dek kampanya kapsamında kullanılmış olan karta yüklenir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olup, her bir müşteri kampanyadan kapsamında bir ay içinde Opet, Watsons, Enterprise ve Carrefoursa üzerinden yapacakları harcamalarda en fazla 5.000 mil ve Beko, Teknosa ya da Arçelik’ten yapacakları harcamalarda en fazla 10.000 mil kazanabilir. Rixos otellerinden yapılacak olan harcamalarda ise mil sınırı bulunmuyor.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya süreci boyunca müşteriler kampanya kapsamında belirtilmiş olan Opet, CarrefourSA, Watsons, TeknoSa, Enterprise, Beko, Arçelik ve Rixos üye iş yerlerinden yapacakları işlemlerden standart oranda alışveriş mili kazanamayacaktır.

Kampanyaya asıl ve ek kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanyaya taksitli ve peşin bir şekilde yapılacak olan işlemler dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Garanti POS cihazı üzerinden yapılması gerekir.

Kampanyaya sanal kart kullanılarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş olup Beko ve Arçelik markalarının internet alışverişleri yalnızca her iki markanın da resmi internet sitesi olan www.beko.com.tr ve www.arcelik.com.tr sitesi üzerinden yapılacak olan işlemleri kapsar.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde mil kazanımları da iptal olur.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılabilir.

Kampanyaya internet üzerinden yapılacak olan alışverişler, MoTo yani Mail order, Telephone order işlemleri ve temassız işlemler dahil edilmiş bulunuyor.

Garanti Bankası, Opet, CarrefourSA, Watsons, TeknoSa, Enterprise, Beko, Arçelik ve Rixos önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan bu kampanya ile ilgili olarak oluşturulmuş olan koşulların herhangi birinde ya da tamamında değişiklik yapma ya da kampanyayı sona erdirme gibi haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.