Kampanya Bulucu

​Bank’O Card Axess’ten %10 Chip Para!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“​Bank’O Card Axess’ten %10 Chip Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde Bank’O Card Axess kartı ile yapacağınız 100 TL ve üzeri her alışverişte yüzde 10 oranında Chip Para kazanma fırsatını elde edebilirsiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 28 Şubat 2017 tarihine kadar kampanya koşullarını yerine getirerek alışverişte bulunması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri içinde ilk harcamalarını yapmadan önce “ŞUBAT” yazdıktan sonra 8444 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bu kısa mesajı atmayan kişiler kampanyaya dahil olamayacakları için bu kişilerin bu kampanyadan yararlanmaları mümkün değildir. Bu nedenle sadece kısa mesaj gönderiminin ardından yapılan harcamalar kampanya kapsamına dahil edilecektir.

Bu Kampanyanın Sınırı Var Mı?

​”Bank’O Card Axess’ten %10 Chip Para!” kampanyası ile birlikte kazanabileceğiniz en yüksek Chip Para 50 TL değeri ile sınırlandırılmış durumdadır.

Kazandığım Chip Paralar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz Chip Paralar alışveriş yapmış olduğunuz Bank’o Card Axess kartına 6 Mart 2017 tarihinde yüklenecektir. Chip Paraların kartınıza yüklenebilmesi için bu tarihte kartınızın kullanıma açık olması gerekmektedir.

Kazandığım Chip Paraları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanyaya katılarak kazanmış olduğunuz Chip Paraları 19 Mart 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu güne dek kullanılmayan Chip Paralar 20 Mart 2017 tarihi ile birlikte kartınızdan geri döndürülemez bir şekilde kalıcı olarak geri alınır.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamında sektör bağımsız tutulmuştur. Her 100 TL ve üzeri alışverişinizde Yüzde 10 oranında Chip Para kazanma fırsatını istediğiniz sektörde kullanabilmeniz mümkündür.

Bu kampanyaya Bank’o Atlas ve ücretsiz Bank’O Card’lar dahil edilmemiştir.

Bu kampanyaya sadece alışveriş işlemleri dahil edildiği için fatura ödeme, mail order, nakit avans ve telephone order gibi işlemler de bu kampanyanın dışında tutulmuştur.

Bu kampanyaya sadece asıl kart kullanımı ile katılım gösterebilirsiniz. Bu nedenle de sanal ve ek kartlar ile yaptığınız işlemlerden Chip Para kazanmanız mümkün değildir.

Kredi kartı ile yaptığınız alışverişleri iptal ettiğiniz zaman ya da bu alışverişlerin iadesini gerçekleştirmeniz halinde yapmış olduğunuz alışverişten kazandığınız Chip Paralar da kartınızdan geri alınır.

Odeabank istediği zaman bu kampanya ile ilgili koşulların tamamını ya da herhangi bir kısmını değiştirebileceği gibi aynı zamanda bu kampanyayı tamamen durdurma hakkını da saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.