Ziraat Bankası Kartınıza Özel Collezione’da Yüzde 10 İndirim | Kampanya Bulucu

Ziraat Bankası Kartınıza Özel Collezione’da Yüzde 10 İndirim

Ziraat Bankası Kartınıza Özel Collezione’da Yüzde 10 İndirim

Genellikle kredi kartlarının yapmış olduğu kampanyayı bu defa Ziraat Bankası banka kartı için yaptı. Şimdi Ziraat Bankası kampanyaları ile Collezione’dan yapacağınız alışverişlerde %10 indirimden faydalanabilirsiniz. Üstelik kampanya tüm ürünlerde de geçerli olacaktır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Collezione kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Ziraat Bankası’na ait Bankkart ile tüm Collezione mağazalarından yapacağınız alışverişlerde yüzde 10 indirimden faydalanabilirsiniz. Üstelik bu kampanya Collezione’dan yapacağınız tüm ürün kategorilerinde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Ziraat Bankası’na ait olan tüm Bankkart’larda geçerli olacaktır. Sizinde Ziraat Bankası’nda bir hesabınız var ise bu hesabın kartı ile alışverişinizi yaparak kampanyaya katılabilir ve alışverişlerinizi yüzde 10 indirimli olarak yapabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, promosyon kodu, hediye çeki vs. kullanmanıza veya SMS göndermenize gerek yoktur. Bankkart’ınız ile Ziraat Bankası anlaşmalı Collezion mağazalarından Ziraat özellikli Pos cihazlarını kullanarak yapacağınız alışverişlerde kampanya otomatik olarak geçerli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

28 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 24 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilirler. Bu tarihler dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacak ve indirim uygulanmayacaktır.

Bu Kampanya Nasıl İşleyecek?

Kampanya kapsamında Collezione mağazalarında Bankkart ile Ziraat Bankası Pos’larından ödeme yapmış olduğunuz zaman Pos cihazı otomatik olarak indirimi toplam tutara uygulayacaktır. Bu nedenle Kasa manüel indirim yapılmasına gerek yok. İndirim ekstre de görülmeyecek, sadece harcanan tutar yüzde 10 indirimli olarak görülecektir. Ayrıca bu kampanyadan kampanya süresi boyunca istediğiniz kadar yararlanabilme şansınız olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Jaylynn diyor ki:

    and one more thing..once we are in Culture Gully..do we need to pay anything extra for palm reading, to see the splendour of Kerela, Goa and Rasa(than..ji get paying extra for everything i purchase) but do we need to pay more for watching street performances and other grandeur?

  2. Ireland diyor ki:

    Totally agree with Rural View about shows not being given enough time to "catch on" with the aude.nceiSad that some really great series even with a decent audience were still axed. Other issues at work in the production obviously. The classic Harry O, a case in point!

BİR YORUM YAZ