Yapı Kredi’den World Kart sahiplerine Yüzde 100 Onaylı Alışveriş Kredisi | Kampanya Bulucu

Yapı Kredi’den World Kart sahiplerine Yüzde 100 Onaylı Alışveriş Kredisi

Yapı Kredi’den World Kart sahiplerine Yüzde 100 Onaylı Alışveriş Kredisi

Kredi kartı ile yapılan harcamalarda ki taksit sayıları, yapılan yasal düzenlemeler ile kısıtlandı. Bu nedenle tüketicilerin pahalı olan ürünleri alması oldukça zorlandı. Bu nedenle bankalar da bu durumu düzeltebilmek için kredi kartı limitini etkilemeyen alışveriş kredileri vermeye başladı.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Yapı Kredi kampanyaları ile artık kredi kartınızın limitini etkilemeden alışveriş yapabilecek ve bu yaptığınız alışverişleri de 24 aya kadar taksitlerle ödeyebileceksiniz. Üstelik bu kampanya ile alacağınız kredinin %100 onay garantisi var. Yani kredi çıkmama ihtimali yok.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Yapı Kredi bankasına sahip olan World kredi kartı kullanan herkesin katılımına açıktır. Kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olacaktır. ticari müşteriler bu kampanyadan faydalanamaz. Eğer World kredi kartınız yok ise, direk olarak Yapı Kredi bankasına başvurarak da kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kredi kampanyasına katılmak için 2 farklı yol bulunuyor. İsterseniz World kredi kartınız ile World üye iş yerlerinden 500 TL ya da daha üzeri bir harcama yaptıktan sonra herhangi bir Yapı Kredi şubesine başvuru yaparak harcamanız kadar kredi alabilir ve belirlediğiniz taksitler ile ödeyebilirsiniz. İsterseniz de krediyi önceden alır, hazır bulundurur, alışveriş yapacağınız zaman kullanabilirsiniz.

Kampanya için Ödeme Tablosu Var Mı?

 Yapı Kredi Örnek ödeme Tablosu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Marlien diyor ki:

    Nu stiu de ce nu ma surprinde decizia actionarilor romani. Poate pentru ca m-am obisnuit cu asta, sau poate pentru ca stiu despre cine faceti vorbire. Cu siguranta managerul strain abia ajuns in Romania va avea mult de indurat de pe seama ananlprerorittueui mioritic. Va astept cu drag la seria din toamna de Managementul Banilor.

  2. Crissy diyor ki:

    Mejuah-juah Johan, ….. banci sitampilken adina enggo dung &#;2n08telu2a”, bagepe sjaya 110 ras 140 “kemilau senja” adina enggo ka pagi dung rekondisi body-na i medan ras bali modelna ras sjaya 177 “sepengodak sepengole”. Salam Sinabung Jaya, semoga Tuhan memberkati, Amin

BİR YORUM YAZ