Yapı Kredi’den Hayat Sigortası Alana iPhone 6S Kazanma Şansı | Kampanya Bulucu

Yapı Kredi’den Hayat Sigortası Alana iPhone 6S Kazanma Şansı

Yapı Kredi’den Hayat Sigortası Alana iPhone 6S Kazanma Şansı

Yapı Kredi, hem internet ve telefon bankacılığının kullanımını arttırmak için, hem de İdeal Hayat Sigortası satışlarını arttırmak için yeni bir kampanya başlattı. Şimdi Yapı Kredi kampanyaları ile şubeye gitmeden İdeal Hayat Sigortası almış olduğunuzda iPhone 6S kazanma şansı yakalarsınız.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu iPhone kampanyası ile kampanya tarihleri arasında telefon bankacılığı ile ya da Nuvo internet bankacılığı aracılığı ile İdeal Hayat Sigortası alan müşteriler bir adet çekiliş hakkı kazanıyor. Yapılacak olan çekilişin sonucunda da 15 kişi iPhone 6S kazanacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Yapı Kredi müşterilerinin katılımına açıktır. Nuvo Kurumsal İnternet Şubesinden de poliçe satın alabilirsiniz, fakat alınan poliçe bireysel olmalıdır. Kurumsal müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya Yapı Kredi internet şubesinde de, Nuvo internet bankacılığında da geçerlidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için banka şubeleri dışında ki herhangi bir kanaldan İdeal Hayat Sigortasını yaptırmanız gerekir. 444 0 444 numaralı çağrı merkezinden, Yapı Kredi Bireysel ve kurumsal internet Şubelerinden, Nuvo İnternet Bankacılığından alınan sigortalar kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

28 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında belirtilen kanallardan herhangi biri ile poliçe almalıdır. Kampanya tarihleri dışında alınan poliçeler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Çekilişin Sonucunu Nasıl Öğreneceğim?

8 Nisan 2016 tarihinde yapılacak olan çekiliş noter huzurunda ve halkın katılımına açık olarak yapılacak. 15 Nisan 2016 tarihli posta Gazetesinde hem asil, hem de yedek talihliler ilan edilecektir. Ayrıca talihlilere taahhütlü posta yolu ile gerekli bilgilendirme de yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mattie diyor ki:

    On behalf of the Canton Clay Works community we all have the greatest sympathy and sorrow for the loss of your wonder mother and wife. Holly was a terrific, possitive, upbeat, crerative person . Whom we shall terribly miss. I had the chance of teaching her pottery for a few years. She was increadbly enaitsiusthc and always delightful to spend time with in the studio . She spoke of you , her family constantly emitting endless love. I wish you all the greatest strenght through this difficult time. With tears of Sorrow, Tim Scull

BİR YORUM YAZ