World Yurtdışı Kampanyası ile Mayıs Ayında 30 TL Worldpuan Hediye | Kampanya Bulucu

World Yurtdışı Kampanyası ile Mayıs Ayında 30 TL Worldpuan Hediye

World Yurtdışı Kampanyası ile Mayıs Ayında 30 TL Worldpuan Hediye

Yurt içerisinde kredi kartları ile yapmış olduğunuz alışverişlerden birçok fırsat ve avantaj elde ediyorsunuz. Artık yurtdışında da aynı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Şimdi World kampanyaları ile yurtdışından yapacağınız alışverişlerde 30 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında World kredi kartınızı kullanarak yurtdışından 3 kere 150 TL veya daha üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda 30 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Üstelik Yapı Kredi Cüzdan kullanıcılarına ek 10 TL daha verilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya sadece bireysel Yapı Kredi World kredi kartlarında geçerlidir. Diğer kredi kartları ile yapılan alışverişlerde, ticari kredi kartlarında, yurtiçinden yapılan alışverişlerde, iade ya da Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişlerde kampanya geçerli olmayacaktır. Ayrıca TLcard ile yapılan alışverişler de kampanya kapsamında değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra yurtdışında ki herhangi bir sektör ve işyerinden 3 defa en az 150 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonlarından kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne TATIL yazıp bir boşluk bırakıp, müşteri numaranızı da yazıp 4454’e göndererek kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

10 Mayıs tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olup, sonra da alışverişleri yaparak kampanyaya katılabilirler.

Kampanyaya Yurtdışından da Mesaj Göndererek Kayıt Olabilir Miyim?

Evet, kampanyaya yurtdışından da katılabilirsiniz. Fakat yurtdışından göndereceğiniz mesajları +905327524434 no’lu numaraya göndermeniz gerekir. Ayrıca standart 0,65 TL olan mesajlar yurtdışından gönderildiğinden farklı ücretlendirilebilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Kristanna diyor ki:

    Adesso il troll deve lavorare. Scusate il disturbo.Ma perchè i troll devono sempre ribadire il concetto di "scusate, ma ho altro da fare" quando abbandonano il campo? Perchè poi devono sempre autoproclamarsi vittime ("scusate il disturbo") quando fino a un secondo prima avevano un tono molto più aggsSrsivo?Bah…eo solo che io mi sento molto offeso e scioccato da tutto questo…

  2. Gert diyor ki:

    Good to see a few strong Caiaandns in good position for Semis! Looking forward to Q2 results. Say hey to the crew for me and most of all, keep the Canadian spirit up!

BİR YORUM YAZ