Woops Süper Fırsat Kampanyası: 35 TL | Kampanya Bulucu

Woops Süper Fırsat Kampanyası: 35 TL

Woops Süper Fırsat Kampanyası: 35 TL

Avea artık Türk Telekom olsa da, gençlik kulübü olan Woops ve Woops kampanyaları güncelliğini hala koruyor. Şimdi 26 yaşın altında ki tüm Türk Telekom mobil hat kullanıcıları 35 TL’ye doyasıya iletişim hakkını kullanabilirler.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Türk Telekom kampanyaları ile Woops’a üye olan müşteriler şimdi ayda sadece 35 TL ödeyerek her yöne 750 dakika, her yöne 5.000 SMS ve cepten kullanılabilecek 2 GB internet hakkı kazanıyor. Üstelik geceleri saat 00:00 ile 06:00 arasında bedava internet kullanıyor. Bu da yetmiyorsa her ek 1 GB internet için 5 TL ödeyerek sınırsız iletişim kurabilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Faturasız hattan faturalıya geçen, diğer operatörlerden numara taşıyan ya da yeni bir hat alarak Avea müşterisi olan herkes kampanyadan yararlanabilecek. Bunun için Woops üyesi olmanız yeterlidir. Paketin normal ücreti 45 TL iken, 12 ay boyunca kalma sözü verenler için paket 35 TL olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Woops aboneleri telefonunun mesaj bölümüne FIRSAT yazıp,  4545’e göndermeleri gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra paket tanımlanacaktır. Bu paketi 12 ay boyunca kullanma sözü vermek için de yine telefonunuzun mesaj bölümüne SOZ yazarak 5555’e göndermeniz gerekiyor.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katım tarihi 31 Aralık 2016’dır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar kampanyaya katılmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan katılımlarda kampanyaya kayıt alınmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ