Vodafone Akıl Küpü Tarifelerde Tarife Değiştirme Özgürlüğü | Kampanya Bulucu

Vodafone Akıl Küpü Tarifelerde Tarife Değiştirme Özgürlüğü

Vodafone Akıl Küpü Tarifelerde Tarife Değiştirme Özgürlüğü

İster faturalı olsun, ister faturasız, cep telefonu kullanan insanların en büyük problemlerinden biri taahhüt verme meselesidir. Bunun için herkes daha sonra tarifesini değiştirmek isteyeceğini düşündüğü için taahhüde yanaşmaz. Vodafone, şimdi bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vodafone kampanyası ile artık Akıl küpü tarifeler için vermiş olduğunuz taahhütlerde tarife değişikliği yapabileceksiniz. Kampanya ile hiçbir cezai bedel ödemeden Akıl Küpü tarifelerinden istediğinize geçebilirsiniz. Üstelik aynı zamanda Akıllı Devretme ve Akıllı Durdurma servislerinden de ücretsiz yararlanabileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen Vodafone müşterilerinin katılımına açıktır. kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin yeni abone ya da mevcut abone olmasına gerek yoktur. Kampanyadan tüm müşteriler yararlanabilir. Sadece yeni müşteriler tarifelerden daha uygun fiyatlı yararlanabilecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir ekstra kayıt işlemine gerek yoktur. Vodafone Akıl Küpü tarifelerine geçip taahhütlü olarak herhangi bir tarifeden faydalandığınız zaman kampanyadan da otomatik yararlanabilirsiniz. Taahhüt süresi boyunca Akıl küpü tarifelerden istediğinize cezai bedel ödemeden değişiklik yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. İstediğiniz zaman Vodafone Akıl Küpü tarifelerine geçiş yaparak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Vodafone önceden haber vermeksizin bu kampanyanın şartlarını değiştirme ya da kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Akıllı Devretme ve Akıllı Durma Nedir?

Kampanya kapsamında yararlanabileceğiniz bu 2 servisten birini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Akıllı Devretme ile ay içerisinde kullanmadığınız tarife özelliklerini bir sonra ki aya devredebilirsiniz. Akıllı durma özelliği ile ise tarifenizin özellikleri bitmiş olduğunda ekstra ücretlendirilmemeniz için tarifeniz otomatik durur. Bu iki servisten sadece birini kullanabilme şansınız vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Tess diyor ki:

  Olá!Gostaria de saber se por ventura tenho que abrir firma para poder montar um atelie de pintura, tem que ter registro na pretrifuea???Tem uma loja na frente e atras seria meu atelie,uma edicula que surgiu a minha disposição mas não sei se posso divulgar na porta lateral que lá seria uma atelie.Como devo fazer, gostaria de recomeçar um trabalho e por uma faixa,pode ser assim?Aguardo retorno.

 2. Eloise diyor ki:

  NutraSenseIts tough to get all your daily nutrients from food alone. Multi vitamins are key! I take a really good one for an awesome price from NutraSense. Com. All of their products are manufactured and produced in the USA! Here’s a COUPON CODE for 30% off: &#0o20;382ff”

 3. Kalea diyor ki:

  Articles like these put the consumer in the driver seat-very imrtptano.

 4. Ellen diyor ki:

  Thanks very much to Dave and Tonya at Ground Zero for the hookup. I thought it was a very good movie, although I’m going to have to let it sink in before I could rank it. Kudos on a rare trilogy where all three films were very good efto.tsrDisfracting: Bane having the voice of Sean Connery, or at least a comedian’s Sean Connery impersonation.

BİR YORUM YAZ