Turkcell Superonline’dan AKK’sız Gece Kampanyası | Kampanya Bulucu

Turkcell Superonline’dan AKK’sız Gece Kampanyası

Turkcell Superonline’dan AKK’sız Gece Kampanyası

İnternet kullanan müşterilerin en büyük sorunlarından biri, interneti sınırsız olsa da adil kullanım kotasıdır. Şimdi Turkcell Superonline kampanyaları ile artık geceleri yapmış olduğunuz internet kullanımı adil kullanım kotasından düşmeyecektir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Turkcell Superonline’a başvurmuş olduğunuz zaman ayda sadece 9,90 TL ödeyerek her gece 00:00’dan sabah 06:00’ya kadar yapmış olduğunuz internet kullanımlarının hiçbiri adil kullanım kotasına dahil edilmeyecektir.

Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu kampanya sadece bireysel Turkcell Superonline fiber internet müşterilerinin katılımına açıktır. Fiber internet müşterisi olmayan ya da bireysel olmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler istediği zaman bu paketi alabilir, istediği zaman da iptal edebilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için www.superonline.net internet sitesinde ki kampanyanın ilan edildiği yerde bulunan “Satın Al” butonuna tıklayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Daha sonra he ay otomatik olarak paketiniz yenilenecek ve geceleri kotaya takılmadan interneti kullanabileceksiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. İsteyen tüm müşteriler istediği zaman bu paketi satın alabilirler. Üstelik paketi artık kullanmak istemediğinizde de herhangi bir cezai bedel sıkıntısı yaşamadan iptal edebilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne IPTAL GECE yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Paketin Ücretlendirmesi Nasıl Olacak?

Paketi aldığınız ay kullanmaya başlayabilirsiniz. Aldıktan sonra ki ilk fatura kesim tarihinde paket ücretini de ödemiş olursunuz. İptal etmediğiniz sürece aynı fiyat ile paket her ay otomatik yenilenecektir. Paketi iptal talebi göndermiş olduğunuzda o fatura kesim tarihinin sonuna kadar kullanabilirsiniz. Fatura dönemi bitince paket bir daha yenilenmeyecektir ve faturaya ücreti yansımayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Stew diyor ki:

    Faire commenter cette finale par JP Guillin est une insulte faite au basket, ce monsieur est incompétent en la matière et montre bien l&nê17;i#tér8ƒÂ2t de France Télé pour notre sport.Alors la diffusion sur France 4 est une très bonne chose et permet à tous de voir ce match. Mais mettre ce monsieur au micro ne permettra pas aux curieux venant assister à cette finale de bénéficier de commentaires pédagogues et avisés. Heureusement que Richard Dacoury sera avec lui.A bon entendeur.

  2. Jeana diyor ki:

    When you think about it, that’s got to be the right anerws.

BİR YORUM YAZ