Turkcell Fatura Sorgulama | Kampanya Bulucu

Turkcell Fatura Sorgulama

Turkcell Fatura Sorgulama

Turkcell aboneleri faturalarını çok kolay bir şekilde sorgulayabiliyor. Müşterilerine her daim kolaylık sağlayan Turkcell fatura sorgulamada da müşterilerinin işini kolaylaştırıyor. Bizler de sizler için Turkcell fatura sorgulamanın kolay yollarını araştırıp haberimizde sizlerle paylaştık.

Turkcell Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yapmanız gereken şey çok kolay. www.turkcell.com.tr adresine girip yardım-yardım araçları-fatura, borç sorgulama ve ödeme bölümüne geldikten sonra karşınıza çıkan formu doldurmanız gerekmektedir. TC Kimlik numaranızı girdikten sonra ister ad-soyad ile ister gsm numarası ile faturanızı sorgulatabilirsiniz.

Turkcell Alacak Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell fatura sorgulamanın yanında alacak sorgulama konusunda da işinizi kolaylaştırıyor. Turkcell hattınızla ilgili eğer yaşanmışsa ücretlendirme sonrası düzeltmeler sebebiyle veya BTK kararları doğrultusunda yapılan iadeler ile ilgili bilgileri de sorgulayabiliyorsunuz. Yardım-yardım araçları-alacak sorgulama bölümüne girdikten sonra TC Kimlik numaranızı yazıp ardından ad soyad ile veya gsm numarası ile sorgulama yapabilirsiniz.

Turkcell Fatura Sorgulama Servisleri Nelerdir?

Oldukça yoğunsunuz ve faturalarınızı takip etmekte zorlanıyorsunuz. İşte Turkcell bu durumda da yanınızda. Turkcell faturalarınızı ve harcamalarınızı takip etmenin kolayı var. Turkcell sorgulama servisleri ile işiniz çok kolay.

Fatura Sorgulama Servislerinden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Güncel fatura sorgulama servisinden faydalanmak istiyorsanız Guncel yazıp 2222’ye mesaj göndermeniz gerekmektedir. Fatura sorgulamak için, FATURA yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Faturanıza ait kullanım detaylarını öğrenmek için de FATURA DETAY yazıp 2222’ye kısa mesaj atabilirsiniz.

Fatura ve güncel sorgulama servislerinin ücreti 99 kuruştur. Tüm vergiler dahildir. Bu servis abonelikli servis olmadığı için iptali de yoktur. Bütün faturalı hat sahipleri bu servisten faydalanabilir. Turkcell’in anlaşmalı olmadığı bir bankada sorgulama yapmanız durumunda ödediğiniz fatura ödenmemiş olarak görünebilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Faturalarınızı hiçbir masraf ödemeden kredi kartlarıyla ödeyebilme imkanınız da bulunmakta.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Coralee diyor ki:

    Dag Tijme, na de dienst in de hal headdn we een gesprekje over luisteren naar je hart of nog beter afdalen naar je ziel. Gezang 355 is hiervan een mooi voorbeeld. Mooi dat je in het verslag de organist eens noemt. Maar het is toch echt al 25 jaar(!) in Aalten Gert Olnenbeuvidg. Ger Jan is de koster van de Zuiderkerk en was vele jaren mijn geliefde kapper. Waarvan Akte.

  2. Lily diyor ki:

    No more s***. All posts of this qulitay from now on

BİR YORUM YAZ