Türk Telokom'dan Yüksek Adil Kullanım Kotalı Sınırsız İnternet 54,90 TL | Kampanya Bulucu

Türk Telokom’dan Yüksek Adil Kullanım Kotalı Sınırsız İnternet 54,90 TL

Türk Telokom’dan Yüksek Adil Kullanım Kotalı Sınırsız İnternet 54,90 TL

Birçok iletişim markasının Türk Telekom markası altında birleşmesi, kampanyalara da hemen yansıdı. Şimdi Türk Telekom kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler yüksel adil kullanım kotasına sahip limitsiz interneti çok hesaplı fiyatlarla alabiliyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler adil kullanım kotası yüksek olan internet paketlerini uygun fiyata alabiliyorlar. Örneğin 75 GB adil kulanım kotasına sahip limitsiz interneti ayda sadece 54,90 TL’ye, 100 GB adil kullanım kotasına sahip limitsiz interneti de 59,90 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece mevcut müşterilerin katılımına açıktır. Yeni müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanyadan yararlanabilmeniz için herhangi bir taahhüdünüz bulunmamalıdır. Bu kampanya için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekir. Kampanya sadece bireysel müşterilerin katılımına açıktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için belirtilen tarihler arasında www.turktelekom.com.tr adresine girerek, kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Online Başvuru” butonuna tıklayarak, ya da herhangi bir Türk Telekom mağazasına başvuru yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2016’dır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka başvuru yapmalıdır. Bu tarihe kadar yapılmayan başvurular, daha sonra yapıldığında aynı şartlar ve fiyatlar geçerli olmayabilir.

Taahhüt Süresi İçerisinde Tarife Değişikliği Yapabilir Miyim?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz taahhüt süresi içerisinde şuan ki sabit ücretinizin altında olmaması şartı ile herhangi bir başka tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Fakat daha düşük ücretli bir tarifeye geçmiş olduğunuzda taahhüt bozulmuş sayılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ