Türk Telekom’dan Yurt Dışında Konuşturan Wirofon Kampanyası | Kampanya Bulucu

Türk Telekom’dan Yurt Dışında Konuşturan Wirofon Kampanyası

Türk Telekom’dan Yurt Dışında Konuşturan Wirofon Kampanyası

Türk Telekom, birçok marka ile birleşince kampanyalarını da ona göre düzenlemeye başladı. Şimdi Türk Telekom kampanyaları ile yurtdışında yapacağınız konuşmalar artık uçuk rakamlarda olmayacak. Çok uygun fiyatlar ile Türkiye’yi arayabileceksiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile seyahat ya da iş nedenlerinden hangisi olursa olsun, yurt dışına çıkmış olduğunuzda ayda sadece 9,90 TL ödeyerek yurt dışından Türkiye’yi 200 dakika kadar arayabilirsiniz. Bu 200 dakikayı Türkiye içerisinde ki tüm sabit hat ve GSM operatörleri ile kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan faydalanmak için Wirofon abonesi olmanız gerekir. İsteyen herkes Wirofon abonesi olabilir. Üstelik bu kampanya ile herhangi bir cezai bedel, taahhüt zorunluluğu, sözleşme ya da ek ücret zorunluluğu yoktur. Sadece Wirofon abonesi olmanız kampanya açısından yeterlidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir Türk Telekom Mağazalarında başvurabilir, 444 1 444 numaralı çağrı merkezini arayarak başvurabilir ya da mesaj göndererek başvuru yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne SEYAHAT yazıp, 6616’ya göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Kadar Süre Devam Edecek?

Bu kampanyadan yararlanmak için başvuru yapabileceğiniz son tarih 29 Şubat 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuruyu kesinlikle yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapacağınız başvurular bu kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Dakika Aşımı Yaparsam Ne olacak?

Yurtdışından Türkiye yönüne yapacağınız 200 dakikalık süre dolmuş olduğunda yapacağınız aramalar dakikası 15 kuruştan ücretlendirilecektir ve faturanıza da bu şekilde yansıyacaktır.

Wirofon Ne Zaman Devreye Girecek?

Wirofon abonesi olduğunuzda, yurt dışına çıkmadığınız sürece ücretlendirilmezsiniz. Yurtdışına çıkıp ilk aramayı yaptıktan sonra kampanya devreye girer ve fatura kesim tarihine kadar kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Keshawn diyor ki:

    I am forever indebted to you for this inmofration.

BİR YORUM YAZ