Türk Telekom’dan Vestel 42 inç Smart Tv Kampanyası | Kampanya Bulucu

Türk Telekom’dan Vestel 42 inç Smart Tv Kampanyası

Türk Telekom’dan Vestel 42 inç Smart Tv Kampanyası

Türk Telekom’un yapmış olduğu cihaz kampanyaları genel olarak cep telefonu, tablet ve bilgisayarlar gibi ürünlere dayanır. Fakat bu defa Türk Telekom kampanyaları ile faturalarınıza ek olarak taksit ödeyip, Vestel Smart TV alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vestel kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Türk Telekom Grup mağazalarına gelerek 24 aylık taahhüt veren müşteriler Türk Telekom faturasına ek olarak ayda 79 TL ödeme ile Vestel 42 inç Smart TV alabilir. Bu sayede kredi kartı ya da senet gibi ödeme araçlarına da gerek kalmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu TV kampanyalarından tüm Türk Telekom müşterileri faydalanabilir, fakat belirli kriterleri sağlaması şartı ile. Öncelikle bu kampanyadan yararlanmak için ya en az 6 aylık Türk Telekom müşterisi olmanız gerekir, ya da KKB puanınızın 1.350’nin üzerinde olması gerekir. Ayrıca son ödeme tarihi geçmiş herhangi bir fatura bunmamalı ve son 9 ay içerisinde hattınız borcundan dolayı mahkemelik olmamalıdır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım sadece Türk Telekom bayi ve ofislerinden ya da Türk Telekom Grup Mağazalarından yapılabilir. İnternet ya da telefon aracılığı ile başvuru yapılamaz. Ayrıca kampanyaya katılmak için 24 aylık taahhüt verme zorunluluğunuz bulunur. 4 aylık taahhüt vermeyen müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

21 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya başvurmalı ve taahhüt vermelidir. Bu tarihler dışında yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Ürünün Özellikleri Nelerdir?

Kampanya kapsamında verilecek olan Vestel 42 inç Smart TV Slim LED ekrana sahip. Ayrıca 1920×1080 olarak Full HD çözünürlüğe sahip bir cihaz. Dahili WiFi uyumluluğu, Dahili HD uydu alıcısı ve Smart TV özellikleri de bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ