Türk Telekom’dan Uzaktan Ev Kontrolü Sistemi | Kampanya Bulucu

Türk Telekom’dan Uzaktan Ev Kontrolü Sistemi

Türk Telekom’dan Uzaktan Ev Kontrolü Sistemi

Akıllı sistemlerin gelişmesi herkesin hayatını kolaylaştırıyor. Fakat bunu tam kapasite kullandığımızı söyleyemeyiz. Türk Telekom Konforlu Hayat uygulaması ile artık eviniz akıllı sistemlerle donatılacak ve teknoloji ile evinizi her an kontrol altında tutabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Türk Telekom kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuru yapan müşteriler ayda sadece 59,90 TL ödeyerek tam kapasite akıllı evi kurabilirsiniz. 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile akıllı sistem içerisinde bulunan bütün sistemleri aktif olarak kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Konforlu Hayat Neyi Kapsıyor?

Tüm sistemin beyni akıllı kutudur. Diğer sistemler buna bağlıdır. Sistem, kapı ve pencere detektörü, Siren, Hareketli ve gece görüşü özelliğine sahip İP kamera, ayarlı aydınlatma prizi, hareket sensörü ve Wifi kamerayı kapsar. Ayrıca bu paket ile Asistan hizmeti de verilir ve ücretsiz kurulum yapılır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. 24 ay boyunca bu sistemi kullanma sözü verdiğinizde kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu taahhüt ile Türk Telekom da size 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi verir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için yuvam.turktelekomkonforluhayat.com internet sitesine girerek kampanyanın bulunduğu “Paketler” sayfasında ki “hemen Başvur” butonuna tıklayarak, ya da herhangi bir Türk Telekom Grup Mağazalarına başvurarak da kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Bu kampanyadan istediğiniz zaman yararlanabilme şansınız bulunur. Ayrıca Türk Telekom önceden haber vermeksizin bu kampanyanın şartlarını değiştirebilme ya da kampanyayı bitirme hakkını da saklı tutar.

Bu Sistemi Nasıl Kullanacağım?

Bu sistemi TTNET Tek şifre ile portal.livesmart.com.tr adresine giriş yaparak kullanabilirsiniz. Bu sistem ile cihazlarınızı da sisteme tanıtmanız gerekecektir. Ayrıca iOs ya da Android işletim sistemine sahip cep telefonlarınıza da uygulamayı indirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ