Türk Telekom’dan TT175 Kampanyası | Kampanya Bulucu

Türk Telekom’dan TT175 Kampanyası

Türk Telekom’dan TT175 Kampanyası

Türk Telekom mobil hat, yeni adı ve kampanyaları ile müşterilerine birçok fırsat sunmaya devam ediyor. Şimdi Türk Telekom kampanyaları ile yeni bir akıllı telefon sahibi olabilirsiniz. Peşin bedeli 949 TL olan bu telefonun özellikleri piyasanın en iyileri ile yarışacak durumda.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu TT175 kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Türk Telekom müşterileri mobil hatlarında ki faturalı tarifelerine ek olarak 15 TL ödeyerek, ya da peşin olarak 949 TL ödeyerek bu kampanyadan faydalanabilir. Ya da taksitli olarak içerisinde interneti ile birlikte ayda sadece 58 TL’den başlayan fiyatlar ile bu cihaza sahip olabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Türk Telekom mobil hat kullanıcılarının katılımına açıktır. Fakat Türk Telekom faturalı hat aboneleri taksitli ve tarifeye ek olarak bu kampanyadan yararlanabilirken, faturasız hat sahipleri sadece peşin olarak bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için en az6 aylık Türk Telekom abonesi olmanız ve son bir yıl içerisinde hattınızın borcundan dolayı hiç kapanmaması gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için herhangi bir Türk Telekom Mağazasına başvurmanız yeterli olacaktır. İnternet sitesinden veya çağrı merkezinden şuan için başvuru yapılamamaktadır. Başvuru yapabilmek için TC kimlik numarasında sorgu yapılacaktır. Bu kampanya ile en fazla 2 cihazdan yararlanabilmek hakkınız bulunur. Daha fazla cihaz için başvuru yapamazsınız.

Bu kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 30 Haziran 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihe kadar başvuru yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak olan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Bono diyor ki:

    Damn, I wish I could think of soeimhtng smart like that!

  2. Betsy diyor ki:

    Hi, I think that I saw you visited my site thus I came to “return the fa#&v”.Ior8217;m attempting to find things to improve my web site!I suppose its ok to use some of your ideas!!

BİR YORUM YAZ