Türk Telekom’ dan TT175 Cep Telefonu Kampanyası | Kampanya Bulucu

Türk Telekom’ dan TT175 Cep Telefonu Kampanyası

Türk Telekom’ dan TT175 Cep Telefonu Kampanyası

Birçok cihaz kampanyası ile alınması zor cihazları almamızı sağlayan Türk Telekom, şimdi kendisinin üretmiş olduğu TT175 model akıllı telefonları kolayca almanızı sağlıyor. Bu Türk Telekom kampanyaları ile birçok özelliği olan telefonu uygun fiyata alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu TT175 kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran Türk Telekom müşterileri ayda sadece 50 TL ödeyerek bu telefona sahip olabilir. İster faturaya ek, ister tasit kurgusu ile 24 ayda ödemelerini tamamlayabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan en az 6 aylık Türk Telekom abonesi olan müşteriler yararlanabilir. Abonelik yaşı 6 aydan az olan yeni müşteriler Kredi Kayıt Bürosu sorgulamasında yapılan puana göre kampanyadan yararlanabilir. Puanı 1.350’nin altında kalan müşteriler kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin herhangi bir Türk Telekom bayi ya da ofislerine veya Türk Telekom Grup Mağazalarına uğramaları gerekiyor 24 aylık taahhüt karşılığında yararlanacağınız bu kampanya için bu şekilde işlem başlatılabilir ve cihaz hemen teslim edilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Kasım 2015 tarihinde başlayan bu akıllı telefon kampanyası 31 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya başvuru yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli değildir.

Telefonun Özellikleri Nelerdir?

5,5 inç’lik tamamen HD ekrana sahip olan bu telefon gerçek sekiz çekirdekli işlemciye sahip. 2 GB Ram ve 16 GB dahili hafızaya sahip olan telefonun işletim sistemi Android 5.1 sürümüdür. Arka kamerası 13 Megapiksel iken ön kamerası da 5 Megapiksel çözünürlüğe sahiptir. Telefonun teknik özellikleri ile ilgili daha detaylı bilgiyi tt175.turktelekom.com.tr adresinden alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ