Türk Telekom’dan Samsung Galaxy S6 Edge Kampanyası | Kampanya Bulucu

Türk Telekom’dan Samsung Galaxy S6 Edge Kampanyası

Türk Telekom’dan Samsung Galaxy S6 Edge Kampanyası

Yasal düzenlemeler ile kredi kartına yapılan taksitlerin kısıtlanması nedeni ile artık kişiler yapılan kampanyalar ile faturalara ek olarak cihaz almaya daha çok yöneliyor. Şimdi Türk Telekom kampanyaları ile birçok cihazı faturanıza ek olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Samsung kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Türk Telekom faturanıza ek olarak 156 TL ödeyerek Samsung Galaxy S6 Edge alabilirsiniz. Oldukça fazla merak edilen ve sevilen bir telefon modelini oldukça uygun koşullarda alabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen her Türk Telekom müşterisi katılabilir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için bir takım kriterler incelenir. Son dönemde son ödeme tarihi geçmiş bir faturanızın bulunmaması gerekmektedir. Ayrıca taksit sayısı kadar taahhüt de vermeniz gerekmektedir. Ayrıca son 9 aydır Türk Telekom abonesi olmanız gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Taahhüt verilmesi gerektiği için başvurunun Türk Telekom ofisleri ya da Türk Telekom ortak mağazalarından başvuru yapmanız gerekmektedir. 24 aylık taahhüt vererek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya için ayrı bir kayıt ya da SMS gönderimine gerek yoktur.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

31 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yapmalı ve taahhüt vermelidir. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli değildir.

Kampanya ile İlgili Diğer Detaylar Nelerdir?

Kampanya için 24 aylık taahhüt verilmesi şarttır. 24 ay boyunca aylık 156 TL faturanıza ek olarak yansıyacaktır. Türk Telekom bu kampanyanın şartlarını değiştirme hakkına sahiptir. İsterseniz www.turktelekom.com.tr adresinden ya da 444 1 444 Türk Telekom çağrı merkezinden detaylarla ilgili bilgi alabilir ve tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Torie diyor ki:

    Great thniikng! That really breaks the mold!

  2. Azia diyor ki:

    God help me, I put aside a whole afnteroon to figure this out.

BİR YORUM YAZ