Türk Telekom’dan Samsung Galaxy J7 Kampanyası | Kampanya Bulucu

Türk Telekom’dan Samsung Galaxy J7 Kampanyası

Türk Telekom’dan Samsung Galaxy J7 Kampanyası

Türk Telekom, müşterilerine avantajlı cihaz kampanyaları sunmaya devam ediyor. Eğer yeni bir akıllı telefon almayı düşünüyorsanız, Türk Telekom’un sunduğu fırsatları mutlaka gözden geçirmelisiniz. Çünkü şimdi Türk Telekom kampanyaları ile uygun koşullarda Samsnug akıllı telefon alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Samsung kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler Türk Telekom faturalarına ek olarak 64 TL ödeyerek Android 5.1 Lollipop işletim sistemine sahip olan yeni Samsung Galaxy J7 alabiliyor. 24 ay taksit ile ödeyeceğiniz cihaz için senet ya da kredi kartı kullanmanıza da gerek yok.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için en az 9 aydır Türk Telekom abonesi olmanız ve bu süreç içerisinde hattınızın borcundan dolayı kapanmamış olması gerekir. Daha önce bir cihaz kampanyasından yararlanan ve vazgeçen aboneler 50 gün içerisinde bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arasında herhangi bir Türk Telekom bayisine ya da Türk Telekom Grup mağazalarına başvuru yapmalılardır. Kampanya kapsamında taksit sayısı kadar, yani 24 aylık taahhüt vermeniz gerekir. Gerekli şartları sağlamanız durumunda kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

25 Kasım 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihler arasında başvuruyu yapmış olmaları ve 24aylık taahhüdü vermiş olması gerekir. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya ile İlgili Detayları Nereden Öğrenebilirim?

Kampanya ile ilgili detayları www.turktelekom.com.tr adresinde ki kampanyalar bölümünden 444 1 444 numaralı çağrı merkezinden ya da Türk Telekom mağaza ve bayilerinden öğrenebilirsiniz. Fakat başvurular sadece bayi ve mağazalardan yapılabilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ