Türk Telekom’dan Samsung Galaxy A8 Kampanyasi | Kampanya Bulucu

Türk Telekom’dan Samsung Galaxy A8 Kampanyasi

Türk Telekom’dan Samsung Galaxy A8 Kampanyasi

Türk Telekom, müşterilerine avantajlı cihaz kampanyaları sunmaya devam ediyor. Hem taahhüt ile müşterisini tutan, hem de kredi kartı ya da senet derdi olmadan kolaylıkla cihaz almanızı sağlayan Türk Telekom kampanyalarını mutlaka incelemelisiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Samsung kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Türk Telekom’a başvurarak 24 aylık taahhüt veren müşteriler 24 ay boyunca ayda sadece 100 TL Ödeyerek şimdiye kadar ki en ince telefon olma özelliği taşıyan Samsung Galaxy A8 ürününü alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem yeni, hem de mevcut Türk Telekom müşterilerinin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanabilmek için Türk Telekom’un KKB olarak kullandığı Kredi kayıt Bürosu’ndan sorgulama yapılacaktır ve puanı yetenler kampanyadan yararlanabilecektir. Son ödeme tarihi geçmiş bir faturası bulunan, son 12 ay içerisinde borcunda dolayı tebligat alan ve hattı kapanan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanya için başvuruyu sadece Türk Telekom ortak Mağazalardan yapabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığı ile ya da internet aracılığı ile başvuru yapabilme olanağı yoktur. Başvuru yaparken 24 aylık taahhüt de vermeniz gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

25 Kasım 2015 tarihinde başlayan bu akıllı telefon kampanyası 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvurarak taahhüt karşılığında kampanyadan yararlanabilir. Bu tarihler dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Müşteri bazlı olarak başlayan bu kampanyadan her müşteri sadece bir defa yararlanabilir. Birden fazla hat aboneliğiniz olsa da kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve bir cihaz alabilirsiniz. Kampanya sadece stoklarla sınırlıdır ve stoklar tükendiğinde kampanya da otomatik olarak duracaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ