Türk Telekom’dan Lenova İdeapad 100 kampanyası | Kampanya Bulucu

Türk Telekom’dan Lenova İdeapad 100 kampanyası

Türk Telekom’dan Lenova İdeapad 100 kampanyası

Teknoloji aletlerinde yapılan kredi kartı ile satışlarda yasal taksit sınırı getirilmesi, teknoloji aletlerinin alımını zorlaştırıyor. Eğer siz de bunun sıkıntısını yaşıyorsanız, Türk Telekom gibi diğer iletişim firmalarının cihaz kampanyalarından yararlanarak uygun ödeme koşullarında teknoloji ürünü aletler alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Türk Telekom kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler ayda sadece 90 Tl taksit ödeyerek Lenova İdeapad 100 dizüstü bilgisayarı alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, taksit sayısı boyunca, yani 24 aylık bir taahhüt vermeniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Lenova kampanyalarından yararlanabilmeniz için en az 9 aylık Türk Telekom abonesi olmanız gerekmektedir. Yeni aboneler bu cihaz kampanyasından faydalanamazlar. Ayrıca son 12 ay içerisinde hattınızın borcundan dolayı kapanmasına bağlı olarak tebligat almamış olmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için herhangi Bir Türk Telekom ofisine, ya da Türk Telekom Grup mağazalarından birine uğramanız yeterli olacaktır. cihazı bu şekilde teslim alabilir ve 24 aylık taahhütnameyi imzalayabilirsiniz. Kampanyaya katılım internet üzerinden olmamaktadır.

Kampanya Ne Zamana kadar Devam Edecek?

9 Kasım tarihinde başlayan bu cihaz kampanyası 31 Mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya başvuru yapmalı ve 24 aylık taahhüt vermelidir. Bu tarihler dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacak.

Bilgisayarın Özellikleri Nelerdir?

Kampanya kapsamında verilecek olan Lenova İdeapad 100, intel Core i5 işlemciye sahip. 4 GB ram ve 500 GB hard disk olan bilgisayarın ekran boyutu 15.6” HD’dir. 1366×768 çözünürlüğü olan ekrana sahiptir. Orijinal Windows 10 yüklü olarak verilen bu bilgisayarın diğer detayları için resmi internet sitesini inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ