Türk Telekom’dan iPhone 5S Kampanyası | Kampanya Bulucu

Türk Telekom’dan iPhone 5S Kampanyası

Türk Telekom’dan iPhone 5S Kampanyası

Türk Telekom düzenlemiş olduğu cihaz kampanyaları ile birçok açıdan müşterilerine iletim alanında avantaj sağlıyor. Üstelik yeni başlayan iPhone kampanyası ile çok uygun fiyatları aylık faturanıza ek olarak ödeyerek iPhone 5S sahibi olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Türk Telekom kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuru yapan müşteriler ayda faturaya ek olarak 78 TL ödeyerek iPhone 5S sahibi olabilirsiniz. Üstelik cihaz için 24 aylık taahhüt karşılığında 24 ay taksit yapılacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için son 6 ay boyunca aktif bir Türk Telekom müşterisi olmanız gerekir. Ayrıca bu süre içerisinde hattınızın fatura borcundan dolayı kapanmaması gerekir ayrıca kampanyadan yararlanacağınız zaman da son ödeme tarihi geçmiş olan bir faturanın olmaması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım sadece Türk Telekom bayi ve ofislerinde ya da Türk Telekom Grup Mağazalarında yapılan başvurularla sağlanabilir. Online olarak, ya da çağrı merkezi ile vs. bu kampanyadan yararlanamazsınız. Sadece kampanya için bilgi alabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek

22 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka başvuru yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya için Taahhüde Gerek Var Mı?

Kampanya kapsamında ki cihazı alabilmek için 24 ay boyunca aboneliğinizi sürdürme garantisi için taahhüt vermeniz gerekmektedir. Eğer taahhüt ettiğiniz süreden önce aboneliğinizi sonlandırır ya da taahhüdü bozacak bir işlem yaparsanız kalan taksitlerin tamamı son faturaya yansıyacaktır.

Cihazın Özellikleri Nelerdir?

Kampanya kapsamında verilecek olan iPhone 5S 16 GB dahili hafızaya sahiptir. iOS 9 işletim sistemine sahip telefonda 8 MP arka kamera çözünürlüğü bulunur. Ayrıca retina ekran ve Touch ID özellikleri de cihazda mevcuttur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ