Türk Telekom’dan İnternet ve Tivibu Kampanyası | Kampanya Bulucu

Türk Telekom’dan İnternet ve Tivibu Kampanyası

Türk Telekom’dan İnternet ve Tivibu Kampanyası

TTNET ve Avea’nın da Türk Telekom çatısı altına girmesi ile yeni kampanyalar da hızlı bir şekilde başladı. Şimdi Türk Telekom kampanyaları ile hem sınırsız fiber internetinizi, hem de Tivibuyu oldukça uygun bir fiyata alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Tivibu kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Türk Telekom’a başvuran müşteriler limitsiz fiber interneti 49,90 TL’ye alırken, Tivibu paketlerini de indirimli olarak alabilecek. Giriş paketi 9 TL iken, Sinema paketi 15 TL ve Süper paket de 29 TL olacaktır. Üstelik 24 aylık sabit fiyat garantisi ile birlikte.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için belirlenen tarihler arasında www.bireysel.turktelekom.com.tr adresinden başvuru yapmanız gerekir. Kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Online Başvuru” butonuna tıklayabilirsiniz. İsterseniz, Türk Telekom mağaza ve başvuru noktalarına da başvurabilirsiniz.

Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşterilerin katılımına açıktır. Mevcut Türk Telekom müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca kampanya sadece bireysel aboneler için geçerlidir. Kurumsal müşteriler bu kampanyadan faydalanamaz. Her müşteri bu kampanyadan sadece 1 defa yararlanma hakkına sahiptir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 29 Şubat 2016’dır. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuruyu yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak olan başvurularda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Zorunluluğu Var Mı?

Bu kampanyadan yararlanabilmek ve 24 aylık sabit fiyat garantisi alabilmek için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekir. Bu taahhüt boyunca aboneliğinizi iptal eder, hattınızı kapatır ya da daha düşük bir pakete geçerseniz taahhüt bozulmuş sayılır. Taahhüt bozulduğunda da o tarihe kadar almış olduğunuz indirimlerin tamamı son faturanıza yansıtılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ