Türk Telekom’dan Cepte Büyük Bayram Kampanyası | Kampanya Bulucu

Türk Telekom’dan Cepte Büyük Bayram Kampanyası

Türk Telekom’dan Cepte Büyük Bayram Kampanyası

Türk Telekom, müşterilerine birçok yeni kampanya ve avantajlı tarife ve paketler sunmaya devam ediyor. Şimdi Türk Telekom kampanyası ile evde Türk Telekom internet ya da telefon kullanıyorsanız, mobil hattınız için oldukça uygun ve indirimli paketler alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile belirlenen tarihler arasında numaranızı diğer operatörden taşıyarak, ya da yeni bir hat satın alarak Türk Telekom’a geçmiş olduğunuz zaman avantajlı paketlerden yararlanabilirsiniz. Bu kampanya ile ayda her yöne 1.000 dakika ve her yöne 1.000 SMS sabit olmak üzere 3 GB internet için 19 TL, 5 GB internet için 29 TL ve 7 GB internet için ise 39 TL ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom evde internet ya da telefon müşterisi olanlar, hatlarını diğer operatörlerden Türk Telekom Mobil’e faturalı olarak taşıdıklarında bu kampanyadan faydalanabilirler. Ayrıca kampanyadan faydalanabilmek için 12 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arasında Türk Telekom mobil faturalı hatta geçiş yapılırken Bol ve Hızlı tarifesine geçiş yapılmalı ve geçiş yaptıktan sonra ki 60 gün içerisinde telefonun mesaj bölümüne CEPTETEBAYRAM yazıp, bir boşluk bırakıp, 11 haneli TC kimlik numarasını da yazarak 5555’e göndermek gerekir. Kampanya aktif olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Mart tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında geçiş yapmalı ve kampanyaya kayıt olmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan kayıt işlemlerinde kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Taahhüt Zorunluluğu Var Mı?

Kampanya için 12 aylık taahhüt verme zorunluluğu bulunmaktadır. Taahhüt vermeyen müşteriler kampanyadan faydalanamazlar. 12 ay dolmadan tarifeden çıkar ve taahhüdü bozarsanız, o tarihe kadar yararlanmış olduğunuz tüm indirimler son faturanıza yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ