Türk Telekom’dan Casper Tablet Kampanyası | Kampanya Bulucu

Türk Telekom’dan Casper Tablet Kampanyası

Türk Telekom’dan Casper Tablet Kampanyası

Türk Telekom, sabit hatlarda ki rakipsiz avantajına rağmen kullanıcılarına cazip kampanyalar sunmayı ihmal etmiyor. Şimdi Türk Telekom kampanyaları ile aylık çok uygun bir taksite Caper Via T18-M tablet kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu tablet kampanyası ile ayda sadece 16 TL ödeyerek Casper Via T18-M tablet kazanabilirsiniz. 24 ay boyunca sürecek olan bu taksitler boyunca yine aynı süre için taahhütname imzalamanız gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm Türk Telekom müşterileri yararlanabilir. Kampanya hem yeni, hem de mevcut aboneler için geçerlidir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin hali hazırda başka bir cihaz kampanyasından yararlanmıyor olması gerekir. Yararlandığınız ve devam eden bir cihaz kampanyası var ise kampanyadan yararlanamazsınız.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için bireysel olarak başvuru yapmanız gerekir. Başvuruyu Türk Telekom bayi ve ofislerine yapabilirsiniz. Başvuruda cihaz kampanyası için 24 aylık taahhüt vermeniz gerekmektedir. Verilen taahhüt ile birlikte kampanyadan yararlanabilir, cihazınızı alabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

3 Ağustos tarihinde başlayan bu Casper kampanyaları 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvuru yapmalıdır. Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için kampanya tarihi dolmasa da kampanya otomatik olarak durabilir. Bu nedenle kısa süre içerisinde başvurmanız kampanyadan yararlanma şansınızı arttıracaktır.

Cihazın Özellikleri Nelerdir?

Bu cihazın dahili hafızası 16 GB’tır. İntel Atom işlemciye sahip cihazın işletim sistemi de Android 4.4’tür. 1280*800 çözünürlüğe sahip ekranın boyutu da 8 inçtir. Cihazın arka kamerası 2 megapiksel iken, ön kamerası da 0,3 megapikseldir. Hem kampanya ile ilgili, hem de cihaz ile ilgili tüm detayları da 444 1 444 numaralı çağrı merkezinden, ya da www.turktelekom.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ