Türk Telekom’dan Bol İnternetli Cep Telefonu Kampanyaları | Kampanya Bulucu

Türk Telekom’dan Bol İnternetli Cep Telefonu Kampanyaları

Türk Telekom’dan Bol İnternetli Cep Telefonu Kampanyaları

Avea, TTNET ve Türk Telekom güçlerini birleştirerek yeni ve tek bir marka olarak piyasaya çıktılar. Doğal olarak kampanyaları da bunlardan etkilendi. Şimdi Türk Telekom kampanyaları ile çok daha avantajlı cep tarifelerine ulaşabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu tarife kampanyaları ile ayda 19, 29, 39, 49 ve 59 TL ödeyerek size yetecek kadar internet, SMS ve dakika alabilirsiniz. Öreğin ayda sadece 19 TL ödeyeceğiniz bir tarife ile 2 GB internet, 1.000 SMS ve 1.000 dakika alabilme şansınız bulunur. Bunun için 12 aylık taahhüt vermeniz yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni Türk Telekom müşterileri için geçerlidir. Mevcut Türk Telekom müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanyadan yararlanmak için yeni bir hat tahsis ederek ya da diğer operatörlerden Türk Telekom faturalıya geçiş yaparak müşteri olmanız gerekiyor. Ayrıca sadece 12 aylık taahhütler karşılığında kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için belirtilen tarihler arasında Türk Telekom Mağazalarına ya da bayilerine gelmeniz veya 444 0 500 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekir. Kampanyaya diğer kanallar ile katılamazsınız. Şuan için online olarak katılım yapılamamaktadır. Hattınız aktif olduktan sonra taahhüt için SOZ yazıp 5555’e göndermeniz kampanyadan yararlanmak için yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlandırılması yapılmamıştır. Türk Telekom istediği zaman önceden haber vermeksizin bu kampanyanın koşullarını değiştireme hakkını ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Yeni hat alarak bu tarifelere geçen müşteriler verecekleri taahhüt ile kampanyadan faydalanabilirler.

Kalan Haklarımı Nasıl Öğreneceğim?

Ay çerisinde ne kadar hak kullandınız ve ne kadar kaldı gibi detayları öğrenmek için *124#’yi tuşlamanız ya da 9333’ü aramanız yeterli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Lyzbeth diyor ki:

    I’ve been loiknog for a post like this forever (and a day)

BİR YORUM YAZ