Türk Telekom’dan Ayda 1,90 TL’ye Binatone Tablet Kampanyası | Kampanya Bulucu

Türk Telekom’dan Ayda 1,90 TL’ye Binatone Tablet Kampanyası

Türk Telekom’dan Ayda 1,90 TL’ye Binatone Tablet Kampanyası

Türk Telekom’dan en uygun koşullarda tablet alabilme şansını yakalayabilirsiniz. Şimdi Türk Telekom kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuran herkes çok uygun aylık ödemelerle Binatone tablet kazanabilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Binatone kampanyaları ile kampanyatarihleri arasında, kampanyada belirtilen tarifelerden birinde olan ve taahhüdü bitmek üzere olan müşteriler bir 24 aylık daha taahhüt verince ayda sadece 3,90 TL’ye ya da 1,90 TL’ye Binatone tableti labilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya hem bireysel, hem de kurumsal hat sahipleri için geçerlidir. Kampanya sadece belirli tarifelerde geçerli olacaktır. Tarifelerin detaylı listesini www.turktelekom.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. En az 6 ay boyunca da Türk Telekom abonesi olmanız gerekir. Ayrıca bu tarifeler için 24 aylık da taahhüt vermeniz gerekecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya sadece 2 şekilde başvuru yapabilirsiniz; Türk Telekom ofislerinden ve çağrı merkezinden. Türk Telekom Ofislerinden başvuru yapmış olduğunuzda faturanıza ek olarak 3,90 TL, Çağrı Merkezi aracılığı ile yapacağınız başvurularda da faturaya ek olarak ayda sadece 1,90 TL olarak aynı tabeleti alabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Kadar Sürecek?

24 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında 24 aylık taahhüdü vermesi gerekir. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne olur?

Bu kampanya için vermiş olduğunuz 24 aylık taahhüt süresince aboneliğinizi iptal eder, ya da daha düşük bir tarifeye geçerseniz vermiş olduğunuz taahhüt bozulmuş sayılır. Taahhüt bozulduğunda ise o tarihten sonra ki kalan borçlarınızın toplamı son faturaya yansıtılacaktır. Yararlandığınız indirimler var ise onların bedeli de yine son faturaya yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Danyon diyor ki:

    I know his story is so popular in China! It’s so crazy in Taiwan and especially here! He did say all the attention is a bit overwhelming. He asked the media in Taiwan to leave his relatives alone. They can’t go to work without being fovdlwel!Howeoer, he’s remained humble throughout. He’s also still playing very well, even though people expected this performance to not last too long. So far it does seem like he’s handling it all well. I’m glad too because I would hate to see all this success go to his head. I don’t think that’ll happen though.

BİR YORUM YAZ