Türk Telekom’dan Asker Kart Kampanyası | Kampanya Bulucu

Türk Telekom’dan Asker Kart Kampanyası

Türk Telekom’dan Asker Kart Kampanyası

Ülke çapında en geniş iletişim ağına sahip olan Türk Telekom, şimdi yapmış olduğu kampanyalar ile Mehmetçiklere de iletişim fırsatı sunuyor. Şimdi Türk Telekom kampanyaları ile tüm askerler ankesörlü telefonlarla 4 TL ödeyerek 30 dakika konuşabilecek. Ayrıca akşam 7’den sabah 7’ye kadar da ücretsiz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında Smart Kart almış olduğunuzda, bu kart ile şehir içi ve şehirler arası her yöne 30 dakika konuşabilirsiniz. Üstelik bu kart ile Akşam 7’den Sabah 7’ye kadar tamamen ücretsiz konuşabilirsiniz. Üstelik bu kartı sadece 4 TL’ye alabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece vatani görevini yapan askerler içindir. Asker olmayan kullanıcılar bu kampanyadan yararlanamazlar. Askeri birlikte bulunan tüm rütbeler bu kampanyadan eşit şartlarda yararlanabilirler. Kampanya sadece ankesörlü telefonlar için geçerli olacak.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, promosyon kodu ya da kampanya çeki vs. kullanmanıza gerek yok. Herhangi bir kanaldan Smart Kart almanız yeterli olacaktır. Kartı satmaya yetkili olan her yerden alınan kartlar kampanya kapsamındadır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 Haziran 2015 tarihinde başlamış olan bu kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kartlarını alarak istedikleri zaman kullanabilirler. Kampanya tarihlerinden sonra alınacak kartlar aynı şartlarda olmayacaktır.

Kampanya Nerelerde Geçerli Olacak?

Almış olduğunuz Smart kartı Türkiye’nin her yerinde bulunan ankesörlü telefonlarda kullanabilme şansınız var. Ülke sınırları içerisinde herhangi bir kısıtlama yapılmamıştır. Fakat ülke dışında ki ankesörlü telefonlarda bu kart kullanılamaz. Ayrıca kart sadece yurtiçi aramalarda geçerli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ